ייעוץ לימודים חינם
קורס Revit

קורס Revit

לימודי Revit - רוצה להכיר את תוכנת Revit?

תוכנת Revit הינה תוכנת שרטוט אשר פותחה על ידי חברת Autodesk, ענקית ייצור התוכנות האמריקאית, הנחשבת למובילה בתחום. התוכנה פותחה במיוחד עבור אדריכלים ובעלי מקצוע בתחום ההנדסה, השרטוט וגדומה, לצורך תכנון ישיר בתלת ממד. תוכנת Revit מספקת הדמייה תלת ממדית של כל שרטוט באופן פשוט ומיידי, תוך מתן אפשרות להפקת חתכים, תכניות, רשימות ופרטים נוספים רבים.

לתוכנת Revit יתרונות רבים המובילים לתכנון מהיר ויעיל, שכן התוכנה חוסכת בזמן החל מהתליכי תכנון העבודה ועד לשלב ההדמייה הממוחשבת. זוהי תוכנה נפוצה ביותר בה משתמשים כל העוסקים בתחומי השרטוט והעיצוב הממוחשב. בין יתרונותיה הרבים ניתן למצוא את העובדה לפיה ניתן לעבוד עם קבצים מתוכנות אחרות ולהיעזר בפורומים ואתרי אינטרנט שונים המציעים טיפים ותמיכה לשימוש בתוכנה.

למי מתאים ללמוד קורס Revit?

1
ריאלי
2
אמנותי
3
יזם
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

מידע כללי על קורס Revit

תוכנת Revit מבית Autodesk הינה תוכנה נפוצה, פופולארית ובעלת חשיבות גדולה בעולם השרטוט ובתעשיית האדריכלות והארכיטקטורה, עיצוב הפנים, הגרפיקה הממוחשבת וכדומה, כיוון שתוכנה זו הופת את תהליכי התכנון לפשוטים, מהירים ויעילים במיוחד. עבודתם של בעלי התפקידים הללו הינה מורכבת ומסובכת, הכוללת שלבים רבים ולכן השימוש בתוכנה המאפשרת קיצור תהליכי תכנון, הפקת תכניות, רשימות וכתבי כמויות, זוכה להצלחה גדולה ולשימוש רב.

הלימודים בקורס Revit כוללים ידע תיאורטי מקיף, כלים ומיומנויות מעשיות לעבודה איכותית ומקצועית עם התוכנה, תוך ניצול כל יתרונותיה הרבים. בוגרי קורסים אלו נהנים מיתרון משמעותי בקבלה למשרות שונות בתעשייה.
פתיחה

למי מתאים קורס Revit?

הלימודים בקורס Revit פונים לקהל הרחב ולכל מי שיש ברצונו להשתלב במסלול לימודים מרתק זה, בין אם הינו בעל ידע קודם וניסיון בתחום ובין אם לאו, הן לצורך העשרה אישית ושימוש עצמי והן לצורך השתלבות בשוק העבודה ורכישת מיומנות עבודה עם התוכנה לצורך קבלת יתרון במשרות שונות ומגוונות. הלימודים מתאימים במיוחד לכל המעוניינים להעמיק את ידיעותיהם ביצירת שרטוטים תלת ממדיים לצורך יעילות עבודתם, מהירותה ואיכותה.

לימודים אלו פונים לבעלי מקצוע הנדרשים במסגרת עבודתם לשרטוטים תלת ממדיים או להדמיות ממוחשבות, למשל אדריכלים, ארכיטקטים, מעצבי פנים, מהנדסים, מתכנני ערים, שרטטים ועוד.
פתיחה

מי יכול להתקבל לקורס Revit?

תנאי הקבלה לקורס Revit יכולים להשתנות בין מוסדות הלימוד המגוונים אשר מציעים רכישת הכשרה זו ובין הקורסים השונים בתחום, בהתאם להיקף החומר הנלמד, קהל היעד אליו מיועדים הלימודים וסוג ההכשרה הנרכשת עם סיומם. מרבית הקורסים פתוחים בפני הקהל הרחב, אינם מציבים תנאי קבלה כלל ומקבלים לשורותיהם את כל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מרתק זה וללמוד כיצד לעבוד עם התוכנה בצורה היעילה והמקצועית ביותר.

חלק מן הקורסים דורשים כי יהיו המועמדים בעלי שליטה ברמה בסיסית בשפה האנגלית ובעלי שליטה ביישומי מחשב ובאינטרנט ברמת משתמש. כמו כן, ישנם מוסדות הדורשים כי יעברו המועמדים ריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים במטרה לקבוע את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. 
פתיחה

כמה זמן נמשך קורס Revit?

משך הלימודים בקורס Revit עשוי להשתנות בין מוסד לימודי אחד למשנהו, בהתאם להיקף החומר הנלמד, סוג ההסמכה הנרכשת בסיום הלימודים, מספר המפגשים השבועיים אשר מתקיימים במהלך ההכשרה ואורכו של כל אחד מן המפגשים הללו. בדרך כלל, כוללים קורסים אלו בין 50 ל-60 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין חודשיים לארבעה חודשים.

חשב לדעת כי מרבית מוסדות הלימוד מציעים השתלבות במסלול זה במתכונת של לימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר. אפשרות זו מהווה יתרון מהותי עבור המעוניינים לרכוש הכשרה זו אך אין ביכולתם לפנות את יומם לטובת הלימודים עקב התחייבויות קודמות כמו עבודה, לימודים או כל התחייבות אחרת.
פתיחה

מה לומדים בקורס Revit?

תכנית הלימודים בקורס Revit משלבת בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות מעשיות ותרגולים רבים. השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה. הנושאים הנלמדים יכולים להשתנות בין מוסדות הלימוד השונים, בהתאם להיקף החומר הנלמד וסוג ההכשרה הנרכשת עם סיום הלימודים.

על פי רוב, התכנים הנלמדים בקורס כוללים את הנושאים: הפקת שרטוטים, הגדרת חומרים, הגדרת צבע, סוגי קווים, עריכת גליונות, אסטרטגיית בנייה בקנה מידה שונים, פרזנטציות, בניית פרטי ביניים, מבוא להדמייה, הפקת תכניות דו ממדיות, עריכת טקסט ומידות, טיפול בתאורה מלאכותית, ניתוח אור, דלתות וחלונות, רצפות ותקרות, רהיטים ועוד שלל תכנים מרתקים.
פתיחה

מה עושים אחרי קורס Revit?

לבוגרי קורס Revit אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, לרבות עמידה בחובת נוכחות, השתתפות פעילה בשיעורים, ביצוע ההתנסויות המעשיות, הגשת התרגילים והמטלות, מעבר הבחינות והגשת פרויקט גמר אם נדרש, תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

בפני הבוגרים עומדות אפשרויות תעסוקה שונות ומגוונות. הם יוכלו להשתלב בשוק העבודה במגוון חברות, ארגונים ועסקים, במסגרת תפקידי אדריכלות ועיצוב פנים, שכן תוכנת Revit הינה תוכנה חשובה, מרכזית ופופולארית בקרב תפקידים אלו ומשרדים רבים מעסיקים רק מועמדים אשר שולטים בתוכנה ומכירים את כל מאפייניה. בוגרים שיבחרו לפנות לדרך עצמאית יהנו משיפור במהירות וביעילות של עבודתם.
פתיחה

מה אפשר ללמוד אחרי קורס Revit?

בוגרי קורס Revit המעוניינים ברכישת ידע נוסף, בין אם לצורך העשרה אישית והרחבת אופקים ובין אם לצורך העשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם, הרחבת הסמכתם ורכישת ידע מקצועי נוסף מתוך מטרה להשתלב בשוק העבודה כאנשי מקצוע מיומנים ואיכותיים בעלי תחומי אחריות מגוונים, יוכלו להמשיך ללימודים נוספים. אחד התחומים בהם יוכלו הבוגרים להשתלב הינו קורס 3DS MAX. במסגרת לימודים אלו יוכשרו הבוגרים לעבודה עם אחת התוכנות השימושיות ביותר בתחום האנימציה התלת ממדית המשמשת ליצירת פרסומות, משחקי מחשב, הדמיות אדריכליות וכדומה.

תחום לימודים נוסף בו יוכלו הבוגרים למצוא עניין הוא קורס עיצוב אתרים. לימודים אלו מכשירים את בוגריהם לעיצוב אתרי אינטרנט בהתאם לצרכי לקוחותיהם באמצעות כלים ומיומנויות שונים.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2022 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ