ייעוץ לימודים חינם!

קורס אקסל - Excel

מה כדאי לדעת על קורס אקסל - Excel?

שימוש בתוכנת Excel רלוונטי ומסייע לתחומים רבים, וביניהם: אדמינסטרציה, שיווק, הכנת דוחות כספיים, דיוור, חישובי שכר, יצירת טבלאות, הצגת נתונים ועוד. התוכנה מאפשרת שימוש בפונקציות שונות באמצעותן ניתן לבצע חישובים מורכבים, ליצור דוחות מגוונים, להציג דיאגרמות וגרפים באופן ויזואלי, לבנות מאגרי מידע ועוד. בין הפונקציות הקיימות ישנן פונקציות מתמטיות, פונקציות כלליות, פונקציות סטטיסטיות, פונקציות מידע, פונקציות הנדסיות, פונקציות בסיס נתונים, פונקציות זמנים ותאריכים, פונקציות חיפוש וייחוס, פונקציות טריגונומטריות, פונקציות טקסטואליות, פונקציות לוגיות ועוד רבות. 

הלימודים בקורס Excel מקנים למשתתפים ידע תיאורטי ועיוני נרחב ומעמיק, כלים ומיומנויות מעשיות לעבודה עם תוכנה יעילה זו. הכרות עם תוכנת אקסל מהווה כיום דרישת סף לקבלה למגוון רחב של משרות ועבודות ויש בכוחה לסייע בתחומים רבים.

למי מתאים ללמוד קורס אקסל - Excel?

1
קונבציונלי
2
ריאלי
3
חוקר
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

למה כדאי לעשות קורס אקסל - Excel?

תוכנת Excel הינה תוכנה מבית היוצר של חברת Microsoft שתוכנתה בתחילה עבור מחשבי המקינטוש ולאחר כמה שנים פותחה, שונתה והותאמה למחשבים עם מערכת ההפעלה Windows. התוכנה נחשבת לאחת התוכנות המובילות בעולם לבנייה וניהול של גיליונות אלקטרוניים. היא עוברת עדכונים וחידושים כל מספר שנים, במסגרתם נוספים שיפורים שונים בתצוגה הגרפית, ביעילות הממשק, במורכבות החישובים, ביכולות הדיוור האלקטרוני, בפונקציות ועוד.

תוכנת האקסל משמשת מנהלים, עובדי אדמינסטרציה ומחלקות נוספות בארגונים, חברות ועסקים, כמו גם סטודנטים ואנשים פרטיים, לצורך עריכת דוחות, הצגת נתונים, עריכת חישובי שכר וחישובים נוספים, הגשת תשלומים, חישוב ערכים, ניהול נתונים, כתיבת נוסחאות ועוד יכולות רבות. מכאן, שידעת תוכנת האקסל על בוריה תתרום רבות לעוסקים בתחומים אלו, ובנוסף מקנה יתרון משמעותי בשוק העבודה. 
פתיחה

למי מתאים קורס אקסל - Excel?

הלימודים בקורס אקסל - Excel פונים לקהל הרחב ולכל מי שיש ברצונו להשתלב במסלול לימודים יעיל זה, בין אם הוא בעל ידע קודם או ניסיון בעבודה עם התוכנה ובין אם לא, הן לצורך העשרה אישית ושימוש עצמי והן לצורך השתלבות בשוק העבודה בתפקיד הדורש מיומנות זו. הלימודים מתאימים לכל העובדים עם מחשב ומעוניינים לבצע חישובים, לנהל קבצים, להציג גרפים ודוחות, לעבוד עם מסדי נתונים, לנתח נתונים וכדומה, באמצעות תוכנת האקסל המבוקשת.

בלימודים אלו יוכלו למצוא עניין כל העובדים בתחום האדמיניסטרטיביות כמו מזכירות, מנהלי לשכה וכדומה, כמו גם העוסקים בתחומי הכלכלה והפיננסים, לדוגמה מנהלי חשבונות, רואי חשבון וכדומה, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש הכשרה מקצועית לעבודה יעילה בתוכנת Excel. 
פתיחה

מה תנאי הקבלה לקורס אקסל - Excel?

תנאי הקבלה לקורס אקסל - Excel יכולים להשתנות בין מוסדות הלימוד המגוונים אשר מציעים רכישת הכשרה זו ובין הקורסים השונים בתחום, בהתאם לקהל היעד אליו מיועדים הלימודים. בדרך כלל, קורסים בסיסיים למתחילים אינם כוללים תנאי קבלה כלל ומקבלים לשורותיהם את כל המעוניינים להשתלב במסלול הלימודים, אמנם לעיתים נדרשים המועמדים לשליטה בשפה האנגלית ברמה טובה. 

קורסים מתקדמים יותר מותנים בהיכרות עם התוכנה ושליטה בפונקציות הבסיסיות בה. כמו כן, ייתכן ויידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים במטרה לקבוע את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בנוסף, קורסים המיועדים לקהל יעד ספציפי, יקבלו לשורותיהם רק את אלו הנמנים בקהל יעד זה.
פתיחה

כמה זמן נמשך קורס אקסל - Excel?

משך הלימודים בקורס אקסל - Excel עשוי להשתנות בין מוסד לימודי אחד למשנהו, בהתאם להיקף החומר הנלמד, רמת הידע איתה מגיעים המשתתפים, מספר המפגשים השבועיים אשר מתקיימים במהלך ההכשרה ואורכו של כל אחד מן המפגשים הללו. בדרך כלל הקורסים הבסיסיים כוללים בין 15 ל-40 שעות לימוד אקדמיות ואילו הקורסים המקיפים והארוכים יותר כוללים בין 30 ל-70 שעות לימוד אקדמיות.

חשוב לדעת כי מרבית מוסדות הלימוד מציעים השתלבות במסלול זה במתכונת של לימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר. אפשרות זו מהווה יתרון מהותי עבור המעוניינים לרכוש הכשרה זו אך אין ביכולתם לפנות את יומם לטובת הלימודים עקב התחייבויות קודמות כמו עבודה, לימודים או כל התחייבות אחרת.
פתיחה

מה לומדים בקורס אקסל - Excel?

תכנית הלימודים בקורס אקסל - Excel משלבת בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות מעשיות ותרגולים רבים. השילוב בין שני אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים היא מן המעלה הראשונה. נושאי הלימוד יכולים להשתנות בין הקורסים השונים, בהתאם להיקף החומר הנלמד וסוג מסלול הלימודים.

על פי רוב, התכנים הנלמדים בקורס כוללים את הנושאים: פעולות יסוד באקסל, הכרות עם סביבת העבודה, הזנת נתונים, מחיקת ועריכת נתונים, ניהול שורות ועמודות, סינון ומיון תאים, בניית טבלאות, שימוש בגרפים, נוסחאות פשוטות, אשף הפונקציות, עיצוב הגיליון, בדיקה ותיקון שגיאות, הגדרת עמוד והדפסה, דרכי שימוש בגיליון עבודה, הגנה על קבצים, ניהול קבצים, בניית נוסחאות, יצירת גרפים, הוצאות והכנסות, עיצוב מתקדם, כתיבת פונקציות, חישובי סטטיסטיקות, מסדי נתונים ועוד שלל נושאים.
פתיחה

מה עושים אחרי קורס אקסל - Excel?

לבוגרי קורס אקסל - Excel אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, לרבות עמידה בחובת נוכחות, השתתפות פעילה בשיעורים, ביצוע התנסויות מעשיות ותרגולים, הגשת מטלות ומשימות, הגשת פרויקט גמר אם נדרש ומעבר בחינות, תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

כיוון שתוכנת האקסל נמצאת בשימוש כמעט בכל חברה, ארגון, עסק, מוסד אקדמי ואף במחשבים פרטיים, נדרשים בעלי תפקידים רבים לדעת כיצד להשתמש בה. מזכירות, אנשי מכירות, מנהלי חברות, רואי חשבון ועוד שלל בעלי מקצוע הפועלים בעיקר במסגרת משרדית משתמשים בתוכנה באופן שוטף במהלך עבודתם ולכן השתלבות בשוק העבודה לאחר סיום קורס אקסל הינה פשוטה וקלה יותר, שכן ידע בשימוש בתוכנה מהווה תנאי קבלה למשרות שונות.
פתיחה

מה אפשר ללמוד אחרי קורס אקסל - Excel?

בוגרי קורס אקסל - Excel המעוניינים ברכישת ידע נוסף, בין אם לצורך העשרה אישית והרחבת אופקים ובין אם לצורך העשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם, הרחבת הסמכתם ורכישת ידע מקצועי נוסף מתוך מטרה להשתלב בשוק העבודה כאנשי מקצוע מיומנים ואיכותיים בעלי תחומי אחריות מגוונים, יוכלו להמשיך ללימודים נוספים.

אחת האפשרויות העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים בקורס Word. במסגרת לימודים אלו יוכשרו לעבודה עם תוכנת וורד הפופולארית אשר משמשת לעיבוד תמלילים. תחום לימודים נוסף בו יוכלו הבוגרים למצוא עניין הוא קורס הכרת המשרד. לימודים אלו מכשירים את בוגריהם לעבודה בסביבת המשרד הממוחשב ומקנים להם את מרב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום זה.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2022 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ