ייעוץ לימודים חינם!

קורס אופיס

מה כדאי לדעת על קורס אופיס?

חבילת תוכנות האופיס מבית Microsoft כוללת מגוון תוכנות המקלות על המשתמש באופן משמעותי ועשויות לתרום לאיכות עבודתו והספק העבודה במידה רבה. השליטה בתוכנות אופיס מהווה כיום דרישת סף לקבלה למגוון רחב של משרות בשוק העבודה, בעיקר למשרות אדמינסטרטיביות. בנוסף, מיומנות זו יכולה לסייע רבות לסטודנטים הנדרשים לכתוב עבודות, דוחות, מסמכים, מצגות, ליצור גרפים וטבלאות וכדומה.

הלימודים בקורס אופיס נלמדים במגוון מכללות ברחבי הארץ ומכשירים את המשתתפים לעבודה ושימוש ביישומים השונים של מכלול התוכנות, ככלי הכרחי ובסיסי לניהול משרד ממוחשב ולעבודה עם מחשב בצורה היעילה ביותר. קורסים בתחום זה אשר פונים לקהל יעד מנוסה בעבודה עם התוכנות השונות, מקנים להם מיומנויות מקצועיות לעבודה עם מגוון היישומים.

למי מתאים ללמוד קורס אופיס?

1
קונבציונלי
2
ריאלי
3
יזם
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

למה כדאי לעשות קורס אופיס?

כיום, כמעט כל אדם פרטי, משרד, חברה, עסק או ארגון, מחזיק במחשב ומרבית עבודתו ופעולתו מתבצעת דרך יישומי המחשב השונים. המחשב משמש כלי עבודה הכרחי כמעט לכל פרט בארגון, החל מתפקידי מזכירות, דרך תפקידי ניהול מחסן וניהול רכש ועד לתפקידי מנכ"לים ומנהלים. כתוצאה מכך, הפך הידע הבסיסי לתפעול מחשבים ויישומיהם לדרישה וחובה.

תוכנות Office הן תוכנות מבית חברת Microsoft אשר משמשות לצרכים רבים, ביניהם הפקת מסמכים, ניהול קבצים, עריכת חישובים ובניית מצגות. התוכנות כוללות את היישומים Word - תוכנה המשמשת לעיבוד תמלילים וכתיבת מסמכים, Excel - תוכנת גיליונות אלקטרוניים המשמשת לביצוע חישובים ויצירת טבלאות, PowerPoint - תוכנה המשמשת לבניית מצגות ו-Outlook - תוכנת ניהול דואר אלקטרוני ויומן פגישות.
פתיחה

למי מתאים קורס אופיס?

הלימודים בקורס אופיס פונים לקהל הרחב ולכל מי שיש ברצונו להשתלב במסלול לימודים מרתק זה, בין אם הוא בעל ידע קודם או ניסיון מעשי בתחום ובין אם לא, הן לצורך העשרה אישית ורכישת מיומנויות ושיטות עבודה יעילות עם התוכנות השונות לשימוש עצמי והן בכדי לעמוד בדרישות קבלה למשרות שונות בכדי להשתלב בשוק העבודה. 

הלימודים מתאימים במיוחד לעוסקים בתפקידי מזכירות ניהול אדמינסטרטיבי, ניהול משרד או ניהול לשכה, או לכל המשתמשים ביישומי המחשב בעבודתם השוטפת לצרכי הפקת דוחות כספיים, מסמכים, מכתבים, חישובי משכורות, בניית מצגות וכדומה. הקורסים הבסיסיים בתחום מיועדים לחסרי ניסיון בעבודה עם יישומי המחשב השונים ואילו הקורסים המתקדמים יותר פונים למכירים את התוכנות ומעוניינים ברכישת מיומנויות מקצועיות חדשות.
פתיחה

מה תנאי הקבלה לקורס אופיס?

תנאי הקבלה לקורס אופיס יכולים להשתנות בין מוסדות הלימוד המגוונים אשר מציעים רכישת הכשרה זו ובין הקורסים השונים בתחום, בהתאם לקהל היעד אליו מיועדים הלימודים וסוג ההכשרה הנרכשת עם סיום הלימודים. על פי רוב, קורסים אלו פתוחים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישות קבלה כלל, מקבלים לשורותיהם את כל המעוניינים להשתלב במסלול הלימודים. חלק מן המוסדות דורשים כי המועמדים יהיו בוגרי 12 שנות לימוד ובעלי שליטה ברמה בסיסית בשפה האנגלית.

כמו כן, ייתכן ויידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים במטרה לקבוע את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. קורסים מתקדמים יותר בתחום פונים לבעלי ניסיון קודם בעבודה עם יישומי המחשב השונים ותנאי הקבלה אליהם הם שליטה בפונקציות הבסיסיות של תוכנות האופיס.
פתיחה

כמה זמן נמשך קורס אופיס?

משך הלימודים בקורס אופיס עשוי להשתנות בין מוסד לימודים אחד למשנהו, בהתאם להיקף החומר, סוג ההסמכה הנרכשת עם סיום הלימודים, מספר המפגשים השבועיים אשר מתקיימים במהלך ההכשרה ואורכו של כל אחד מן המפגשים הללו. בדרך כלל, הקורסים כוללים בין 40 ל-60 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין חודשיים לחצי שנה.

חשוב לדעת כי קיימת אפשרות להשתלב במסלול לימודים זה במתכונת של לימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר. אפשרות זו מקנה יתרון מהותי עבור המעוניינים לרכוש הכשרה זו אך אין ביכולתם לפנות את יומם לטובת הלימודים עקב התחייבויות קודמות כמו עבודה, לימודים או כל התחייבות אחרת. כך יוכלו להשתלב בלימודים בשעות ובזמנים המתאימים להם ביותר.
פתיחה

מה לומדים בקורס אופיס?

תוכנית הלימודים בקורס אופיס משלבת בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות מעשיות ותרגולים רבים. השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים היא מן המעלה הראשונה. נושאי הלימוד יכולים להשתנות בין הקורסים השונים בתחום, בהתאם להיקף החומר הנלמד, רמת הידע איתה מגיעים המשתתפים וכמות היישומים הנלמדים.

על פי רוב, התכנים הנלמדים בקורס כוללים את הנושאים הבאים: ההבדלים בין גרסאות האופיס השונות, ניהול קבצים ותיקיות במערכת Windows, תוכנת Word, תוכנת Excel, תוכנת PowerPoint, תוכנת Outlook, אינטרנט Explorer, יצירה ועיבוד של מסמכים, בניית גיליונות אלקטרוניים, ביצוע חישובים והצגת נתונים בגרפים ובטבלאות, בניית ועריכת מצגות, ניהול דואר אלקטרוני ולוח זמנים, גלישה וחיפוש באינטרנט, כתיבת נוסחאות, הוספת כותרות ותמונות, קול ואפקטים, שימוש באובייקטים, בניית תיקיות, משימות, חיפוש ועוד שלל נושאים.
פתיחה

מה עושים אחרי קורס אופיס?

לבוגרי קורס אופיס אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, לרבות עמידה בחובת נוכחות, השתתפות פעילה בשיעורים, הגשת תרגילים ומטלות, ביצוע התנסויות מעשיות, הגשת פרויקט גמר ומעבר בחינות, תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

כיוון שיישומי אופיס נמצאים בשימוש כמעט בכל חברה, ארגון, עסק, מוסד אקדמי ואף במחשבים פרטיים, נדרשים בעלי תפקידים רבים לדעת כיצד להשתמש בהם, ובהתאם לכך בפני הבוגרים עומדות אפשרויות תעסוקה שונות ומגוונות. הבוגרים יוכלו להשתלב במגוון עבודות ומשרות אשר עושות שימוש בעבודה עם מחשב באופן שוטף ויום יומי. לרוב, לימודים אלו יעילים להשתלבות במשרות משרדיות בתחומים השונים, בין אם מדובר בתחום האקדמי, הפיננסי, האדמינסטרטיבי ועוד רבים.
פתיחה

מה אפשר ללמוד אחרי קורס אופיס?

בוגרי קורס אופיס המעוניינים ברכישת ידע נוסף, הן לצורך העשרה אישית והרחבת אופקים והן לצורך העשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם, הרחבת הסמכתם ורכישת ידע מקצועי נוסף מתוך מטרה להשתלב בשוק העבודה כאנשי מקצוע מיומנים ואיכותיים בעלי תחומי אחריות מגוונים, יוכלו להמשיך ללימודים נוספים.

אחד התחומים בו יוכלו הבוגרים למצוא עניין הוא קורס הכרת המשרד. במסגרת לימודים אלו יוכשרו המשתתפים במגוון כלים ומיומנויות לעבודה על מערכות המשרד הממוחשבות אשר תורמות רבות לניהול המשרד המודרני. תחום לימודים נוסף בו יוכלו הבוגרים למצוא עניין הוא קורס לינוקס. בוגרי לימודים אלו יוסמכו לשימוש במערכת ההפעלה Linux, הן לצרכים אישיים בפיתוח והן לצרכי עבודה על שרתי אינטרנט ותקשורת.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2022 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ