ייעוץ לימודים חינם
קורס פיתוח תוכנה

קורס פיתוח תוכנה

מה כדאי לדעת על קורס פיתוח תוכנה?

העבודה בתחום פיתוח התוכנה היא עבודה מאתגרת ומספקת ובוגרי הקורסים בתחום זה נהנים מהצעות עבודה רבות ומאפשרויות תעסוקה מגוונות. זהו תחום המאופיין בחידושים ועדכונים, יצירתיות, סקרנות, חדשנות ויזמות. בכדי לתרום לשינוי בתחומים חברתיים, כלכליים, תרבותיים או מדיניים - יש צורך ברעיון טוב ובשליטה ברמה גבוהה בשפות הפיתוח השונות כדי להוציא את הרעיון לפועל.

הלימודים בקורס פיתוח תוכנה מקנים למשתתפיהם ידע תיאורטי ועיוני נרחב ומעמיק, הכרות עם שפות התכנות החשובות, כלים מעשיים ומיומנויות מקצועיות הנדרשות בכדי לעסוק בתכנון ובפיתוח של מערכות מידע ויישומי אינטרנט מורכבים, תוך שימוש בתוכנות שונות ומגוונות. עם סיום הלימודים יוכלו הבוגרים לעסוק בניתוח ובפיתוח מערכות ברמה מקצועית ואיכותית.

למי מתאים ללמוד קורס פיתוח תוכנה?

1
חוקר
2
ריאלי
3
קונבציונלי
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

למה כדאי לעשות קורס פיתוח תוכנה?

עולם המחשבים והיי-טק הוא אחד מתחומי התעסוקה המבוקשים, המאתגרים, הרווחיים והמרתקים ביותר בשוק העבודה. בשנים האחרונות, רבים מבעלי המשכורות הגבוהות בעולמות אלו עובדים בפיתוח תוכנה. תחום פיתוח התוכנה הוא תחום דינמי ומשתנה אשר כולל בתוכו שינויים וחידושים תכופים, הנובעים מההתפתחות התדירה של תעשיית המחשבים והאינטרנט.

כיום, פיתוח התוכנה אינו מתייחס רק למוצרי מחשב, אלא למגוון מוצרים המלווים את שגרת היום יום שלנו, כמו שעונים, טלפונים סלולריים, מוצרי אלקטרוניקה ביתיים, מוצרי לימוד, שילוט בכבישים, מכוניות, פצצות חכמות, ציוד חלל ועוד. מטרת פיתוח התוכנה היא יצירת מצב בו צרכי המשתמש או צרכיו של היעד השיווקי יתורגמו למוצר ממשי. כל ארגון או עסק נבדל מאחר ועל כן, כל אחד מהם נזקק לתוכנה שתארגן את קהל הלקוחות הפוטנציאלי, את התקשורת שבוצעה עמם, את העסקאות שנסגרו, את פרטיהם האישיים, את יומן הפגישות, ההערות וכדומה.
פתיחה

למי מתאים קורס פיתוח תוכנה?

הלימודים בקורס פיתוח תוכנה פונים לקהל הרחב ולכל מי שיש ברצונו להשתלב במסלול לימודים מרתק זה, בין אם הוא בעל ידע, רקע או ניסיון קודם בתחום ובין אם לא, הן לצורך העשרה אישית ושימוש עצמי והן בכדי לרכוש מקצוע מבוקש, פופלרי ונדרש ולהשתלב בשוק העבודה באמצעות הסמכה מקצועית ואיכותית זו. 

הלימודים מתאימים במיוחד לאנשים יצירתיים, סקרניים, בעלי יכולת אנליטית גבוהה ומשיכה לעולם המחשבים וההיי-טק, המעוניינים להשתלב בעולם היוקרתי של המחשבים וההיי-טק ולעסוק בפיתוח תוכנה ובתכנות. כמו כן, המתעניינים בלימודים אלו יוכלו למצוא עניין בלימודים בתחום שפות התכנות (למשל קורס שפת C) , בלימודי פיתוח אפליקציות ובתחומי עניין נוספים מעולם המחשבים וההיי-טק.
פתיחה

מה תנאי הקבלה לקורס פיתוח תוכנה?

תנאי הקבלה לקורס פיתוח תוכנה יכולים להשתנות בין מוסדות הלימוד המגוונים אשר מציעים רכישת הסמכה זו ובין הקורסים השונים המוצעים בתחום, בהתאם לקהל היעד אליו מיועדים הלימודים והיקף ההסמכה הנרכשת עם סיומם. בדרך כלל, נדרשים המועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. חלק מן המוסדות דורשים מהמועמדים להיות בוגרי תואר ראשון בתחום רלוונטי או קורסים אחרים מעולם המחשבים וההיי-טק. עם זאת, מרבית המוסדות והמכללות אינם דורשים מהמועמדים להיות בעלי ידע קודם או ניסיון בתחום.

כמו כן, נדרשים המועמדים בחלק מן הקורסים לידיעת אנגלית ברמה בסיסית ולהכרות ברמת משתמש עם עולם המחשבים. בנוסף, ייתכן ויידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים במטרה לקבוע את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו.
פתיחה

כמה זמן נמשך קורס פיתוח תוכנה?

משך הלימודים בקורס פיתוח תוכנה עשוי להשתנות בין מוסד לימודים אחד למשנהו, בהתאם להיקף החומר הנלמד, סוג ההסמכה הנרכשת בסיום הלימודים, כמות שפות התכנות הנלמדות בקורס, מספר המפגשים השבועיים אשר מתקיימים במהלך ההכשרה ואורכו של כל אחד מן המפגשים הללו. בדרך כלל, כוללים הקורסים בין 300 ל-700 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין שלושה חודשים לשנה אחת. 

חשוב לדעת כי מרבית מוסדות הלימוד מציעים השתלבות במסלול זה במתכונת של לימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר. אפשרות זו מקנה יתרון מהותי עבור המעוניינים לרכוש הכשרה זו אך שאין ביכולתם לפנות את יומם לטובת הלימודים עקב התחייבויות קודמות כמו עבודה, לימודים או כל התחייבות אחרת.
פתיחה

מה לומדים בקורס פיתוח תוכנה?

תוכנית הלימודים בקורס פיתוח תוכנה משלבת בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות מעשיות ותרגולים רבים, דבר המבטיח כי הכשרתם של הבוגרים היא מן המעלה הראשונה. נושאי הלימוד יכולים להשתנות בין הקורסים המגוונים בתחום, בהתאם להיקף החומר הנלמד, מספר שפות התכנות בהם עוסקים במהלך הלימודים וסוג ההכשרה הנרכשת עם סיום הלימודים. 

על פי רוב, התכנים הנלמדים בקורס פיתוח תוכנה כוללים את הנושאים הבאים: Linux, SAP, .NET, Java, SPSS, SQL, פיתוח תוכנה לטלפונים סלולריים, שפת C, מבוא למחשב, לוגיקה, ארגון ותכנות המחשב, מבוא לתכנות מערכות, תכנות מונחה עצמים, מבני נתונים ואלגוריתמים, מבנה מערכות הפעלה, מערכות מסד נתונים, פיתוח קוד, שיטות בהנדסת תוכנה, סטטיסטיקה, הצפנה, ניפוי שגיאות, פיתוח אתרי Web בטכנולוגיות מתקדמות, HTML ועוד שלל תכנים מרתקים.
פתיחה

מה עושים אחרי קורס פיתוח תוכנה?

לבוגרי קורס פיתוח תוכנה אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, לרבות עמידה בחובת נוכחות, השתתפות פעילה בשיעורים, ביצוע התנסויות מעשיות, הגשת תרגילים ומטלות ומעבר בחינות, תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם. בוגרים אשר ייגשו למבחני ההסמכה החיצוניים מטעם החברות המובילות בתחום (למשל חברת Microsoft) ויעברו את מבחנים אלו בהצלחה - יזכו לתעודת הסמכה בינלאומית יוקרתית, למשל תעודת MCSD מטעם חברת Microsoft.

בוגרי קורס פיתוח תוכנה הם אנשי מקצוע מבוקשים ונדרשים בשוק העבודה, ועומדות בפניהם אפשרויות תעסוקה שונות ומגוונות. הבוגרים יוכלו להשתלב בשלל המשקות המוצעות בתחום כשכירים במסגרת חברות היי-טק ומחשבים, חברות סטארט אפ ובמגוון התעשיות השונות בשוק.
פתיחה

מה אפשר ללמוד אחרי קורס פיתוח תוכנה?

בוגרי קורס פיתוח תוכנה המעוניינים ברכישת ידע נוסף, בין אם לצורך העשרה אישית והרחבת אופקים ובין אם לצורך העשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם, הרחבת הסמכתם ורכישת ידע מקצועי נוסף מתוך מטרה להשתלב בשוק העבודה כאנשי מקצוע מיומנים ואיכותיים בעלי תחומי אחריות מגוונים, יוכלו להמשיך ללימודים נוספים.

אחד התחומים בהם יוכלו הבוגרים למצוא עניין הוא קורס אבטחת מידע. מצבורי המידע הקיימים בכל ארגון, חברה או עסק כוללים מידע אישי, עסקי ולעיתים אף מידע בטחוני וחשיפתו של מידע זה עלולה לגרום נזק רב לפעילות העסק ולעובדים בו. המשתתפים בלימודים אלו יוכשרו להגן על המידע מפני פריצות וסיכונים אפשריים הקיימים ברשת. תחום נוסף בו יוכלו הבוגרים להשתלב הוא תואר ראשון בהנדסת תוכנה. לימודים אלו הם לימודים מעמיקים ומקצועיים אשר מכשירים את בוגריהם במגוון הכלים והמיומנויות הנחוצים לשם תכנון, הקמה, תחזוקה ועיצוב מחשבים ותוכנות.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2022 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ