ייעוץ לימודים חינם
קורס webmaster

קורס webmaster

מה כדאי לדעת על קורס webmaster?

אתרי האינטרנט של הארגונים והעסקים השונים משמשים ליצירת קשר בין הארגון ללקוחות, לספקים, לעובדים, לרשויות ולקהל הרחב שהוא למעשה קהל לקוחות פוטנציאלי. אנשים פרטיים אשר מנהלים עסקים ומשווקים את עצמם באמצעות אתר אינטרנט, נעזרים גם הם במנהלי ומפתחי אינטרנט - Webmaster. בשונה מקורס בניית אתרים, קורס וובמאסטר כולל כלים לפיתוח טכני והבנתם, ייעול הממשק, פיתוח כישורי עיצוב האתר ולמידת שפות תכנות רבות יותר.

הלימודים בקורס Webmaster כוללים ידע תיאורטי רב ומעמיק, כלים ומיומנויות מעשיות, הנלמדים באמצעות התנסויות מעשיות רבות אשר תורמות להטמעת החומר הנלמד. בוגרי הלימודים יצאו לשוק העבודה כאשר הם בעלי ידע נרחב בטכנולוגיות Web מתקדמות, כלי ניהול תוכן, אבטחת מידע, ניהול פורומים ועוד.

למי מתאים ללמוד קורס webmaster?

1
יזם
2
ריאלי
3
קונבציונלי
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

למה כדאי לעשות קורס Webmaster?

Webmaster הוא בעל מקצוע האחראי על תחזוקתם, תפעולם, עיצובם, פיתוחם ושיווקם של אתרי אינטרנט. כיום, כמעט כל ארגון, חברה או עסק מחזיקים אתר אינטרנט המציע את שירותיהם או מקנה לגולשים מידע על עבודתם, ועל כן הדרישה למנהלי אתרים איכותיים ומקצועיים ולמפתחי אינטרנט בעלי הסמכה ראויה בפיתוח, ניהול ותחזוקת אתרים היא רבה.

על העוסקים בתפקיד זה למלא מגוון רחב של תפקידים: טיפול שוטף באתר, כתיבת תכנים, עדכון נתונים, תיקון תקלות, פיתוח האתר, אבטחת המידע, קשרים עם ספקים ותשתיות, אחזקת האתר, עיצוב התכנים, תכנות ואף עניינים מנהליים שונים. תחום ה-Webmaster, כמו גם תחום בניית האתרים, תפס תאוצה בשנים האחרונות כיוון שזהו כלי שיווקי, פרסומי ויעיל המוביל לחשיפה רחבה יותר ולמשיכת קהל לקוחות.
פתיחה

למי מתאים ללמוד קורס webmaster?

הלימודים בקורס Webmaster פונים לקהל הרחב ולכל מי שיש ברצונו להשתלב במסלול לימודים מרתק זה, בין אם הוא בעל ידע קודם וניסיון מעשי בתחום המחשבים ובין אם לא, הן לצורך העשרה אישית ושימוש עצמי והן לצורך השתלבות בשוק העבודה בתחום מבוקש ורווחי זה, במסגרת המשרות השונות המוצעות.

הלימודים מתאימים במיוחד לכל המעוניינים להכשיר עצמם כמנהלי אתרים ולהשתלב בחברות וארגונים המחזיקים באתרי אינטרנט גדולים ודינמיים, או בחברות העוסקות בהקמה וניהול של אתרי תוכן ומסחר. כמו כן, הלימודים מתאימים למנהלי עסקים ובעלי עסקים, אשר יש ברצונם להקים אתר אינטרנט מוצלח ומושך, לנהל אותו ולתחזק אותו באופן שוטף בעצמם.
פתיחה

מה תנאי הקבלה לקורס Webmaster?

תנאי הקבלה לקורס Webmaster יכולים להשתנות בין מוסדות הלימוד המגוונים אשר מציעים רכישת הכשרה זו ובין הקורסים השונים בתחום, בהתאם לקהל היעד אליו מיועדים הלימודים וסוג ההכשרה הנרכשת עם סיומם. מרבית הקורסים בתחום פתוחים בפני הקהל הרחב, אינם מציבים תנאי קבלה גבוהים ומקבלים לשורותיהם את כל המעוניינים להשתלב במסלול זה, בתנאי שהם בוגרי 12 שנות לימוד, בעלי שליטה ברמה בסיסית בשפה האנגלית ושליטה ברמת משתמש ביישומי המחשב והאינטרנט.

כמו כן, ייתכן ויידרשו המועמדים לעבור מבחני התאמה וריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים במטרה לקבוע את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בנוסף, קורסים מתקדמים יותר דורשים כי יהיו המועמדים בעלי ידע קודם בתכנות ובעולם המחשבים.
פתיחה

כמה זמן נמשך קורס Webmaster?

משך הלימודים בקורס Webmaster עשוי להשתנות בין מוסד לימודים אחד למשנהו, בהתאם להיקף החומר הנלמד, סוג ההסמכה הנרכשת עם סיום הלימודים, מספר המפגשים השבועיים אשר מתקיימים במהלך ההכשרה ואורכו של כל אחד מן המפגשים הללו. בדרך כלל, הקורסים כוללים בין 150 ל-300 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן קצרה יחסית הנמשכת חודשים ספורים בלבד.

חשוב לדעת כי מרבית מוסדות הלימוד מציעים השתלבות במסלול זה במתכונת של לימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר. אפשרות זו מקנה יתרון מהותי עבור המעוניינים לרכוש הכשרה זו אך שאין ביכולתם לפנות את יומם לטובת הלימודים עקב התחייבויות קודמות כמו עבודה, לימודים או כל התחייבות אחרת.
פתיחה

מה אפשר ללמוד בקורס Webmaster?

תוכנית הלימודים בקורס Webmaster משלבת בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות מעשיות ותרגולים רבים. השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים היא מן המעלה הראשונה. הנושאים הנלמדים יכולים להשתנות בין מוסדות הלימוד השונים, בהתאם להיקף החומר הנלמד וסוג ההכשרה הנרכשת בסיום הלימודים.

על פי רוב, התכנים הנלמדים בקורס כוללים את הנושאים הבאים: עולם האינטרנט, מערכות הפעלה, CSS, XML, HTML, Javascript, שפת C, עיצוב ממשקים בסביבת Web, תוכנות Flash ו-Photoshop, פורטל ארגונים, קידום אתרים, ניהול אתרי תוכן ארגוניים, ניהול ידע, בסיסי נתונים, העלאת אתר לרשת, ניהול שוטף ועדכון אתר, אבטחת מידע, איתור תקלות, ניהול פורומים, עיצוב ממשק משתמש ועוד שלל תכנים מרתקים.
פתיחה

מה עושים אחרי קורס Webmaster?

לבוגרי קורס Webmaster אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, לרבות עמידה בחובת נוכחות, השתתפות פעילה בשיעורים, ביצוע התנסויות מעשיות, הגשת תרגילים ומטלות, מעבר בחינות והגשת פרויקט גמר, תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

בפני הבוגרים עומדות אפשרויות תעסוקה שונות ומגוונות. הם יוכלו להשתלב בשוק העבודה במסגרת כמעט כל ארגון, עסק, חנות, חברה או אף אצל אנשי מקצוע פרטיים המחזיקים באתרי אינטרנט ומבקשים אדם שיהיה אחראי על תפעולם ותחזוקתם השוטפת, עדכון התכנים, פתירת תקלות ועוד. אפשרות נוספת אשר עומדת בפני הבוגרים היא פנייה לדרך עצמאית והקמת חברה פרטית משלהם בה יוכלו להציע את שירותי פיתוח האתרים שלהם עבור קהל לקוחות רחב.
פתיחה

מה אפשר ללמוד אחרי קורס Webmaster?

בוגרי קורס Webmaster המעוניינים ברכישת ידע נוסף, בין אם לצורך העשרה אישית והרחבת אופקים ובין אם לצורך העשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם, הרחבת הסמכתם ורכישת ידע מקצועי נוסף מתוך מטרה להשתלב בשוק העבודה כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים בעלי תחומי אחריות מגוונים, יוכלו להמשיך ללימודים נוספים.

אחד התחומים בהם יוכלו הבוגרים למצוא עניין הוא קורס הבטחת איכות - QA. במסגרת לימודים אלו יוכשרו הבוגרים לעריכת מבדקים השוואתיים פנימיים וחיצוניים, שימוש בכלים סטטיסטיים והתנהגותיים, מדידות איכות, גורמי איכות ועוד, במטרה לבצע תפקיד מבוקש וחשוב זה. תחום נוסף בו יוכלו הבוגרים להשתלב הוא תואר ראשון בהנדסת תוכנה. לימודים אלו מכשירים את בוגריהם לתכנון, עיצוב, הקמה ותחזוקה של תוכנות ומחשבים, בהתבסס על ידע רחב במדעי המחשב, הנדסת החשמל, אלקטרוניקה ועוד.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2022 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ