ייעוץ לימודים חינם
קורס SEO - קידום אתרים

קורס SEO - קידום אתרים

מה כדאי לדעת על קורס SEO?

בעקבות התפתחותה של טכנולוגיית האינטרנט בזמן האחרון, ארגונים, חברות ועסקים נדרשים לנצל את האינטרנט בדרך היעילה ביותר ובאמצעות כך למשוך אליהם לקוחות פוטנציאליים. בניית אתרים באינטרנט אינה מספיקה, גם אם מדובר באתר טוב, מקצועי, מעניין ומושך, כל עוד תנועת הגולשים בו דלה הוא אינו משיג את מטרתו. כיוון שכיום יותר ויותר אנשים משתמשים במחשבים וברשת האינטרנט על מנת לחפש מוצרים, שירותים ומידע, חשיבותו של קידום האתר היא רבה ומשמעותית ביותר.

אם כן, קידום אתרים במנועי חיפוש היא שיטה שיש ללמוד וליישם אותה, תוך תחזוקת האתר באופן קבוע. הלימודים בקורס SEO - קידום אתרים, מקנים למשתתפים ידע תיאורטי ועיוני נרחב ומעמיק, כלים ומיומנויות מעשיות לשתילת קישורים במקומות המתאימים באינטרנט, ברשתות החברתיות, בפרסומים בקהילות דיון שונות וכדומה. בוגרי הקורס יוכלו למצוא עניין גם בלימודי קורס עיצוב אתרים, קורס PPC, קורס שיווק באינטרנט וכדומה.

למי מתאים ללמוד קורס SEO - קידום אתרים?

1
קונבציונלי
2
חוקר
3
אמנותי
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

למה כדאי לעשות קורס SEO?

SEO הם ראשי התיבות של Search Engine Optimization, או בעברית - קידום אתרים במנועי חיפוש. בעידן הטכנולוגי המתפתח, המאופיין בתקשורת רב ערוצית ובהיצע אינסופי של אתרים ברחבי האינטרנט, מנועי החיפוש נדרשים להפעיל מנגנון שיציג את תוצאות החיפוש באופן הרלוונטי, העדכני והממוקד ביותר למחפש. כמו כן, חברות, ארגונים, עסקים ואנשים פרטיים מקימים אתרים מתוך מטרה להגיע לקהל יעד רחב ולחשוף אותם לשירותים או לתוכן אותו הם מספקים.

קידום אתרים היא דרך לשיפור מיקומו וקידומו של אתר אינטרנט במנועי החיפוש הקיימים כיוון שזו מבטיחה כי אתר האינטרנט יופיע בין המקומות הראשונים בדירוג התוצאות הניתנות במנועי החיפוש השונים, כך ייחשפו לאתר האינטרנט יותר ויותר אנשים, דבר המוביל לגידול ברווח הכלכלי.
פתיחה

למי מתאים קורס SEO - קידום אתרים?

הלימודים בקורס SEO פונים לקהל הרחב ולכל מי שיש ברצונו להשתלב במסלול לימודים מרתק זה, בין אם הוא בעל ידע קודם וניסיון מעשי בתחום ובין אם לא, הן לצורך העשרה אישית ופיתוח עצמי והן לצורך רכישת הכשרה מקצועית איכותית והשתלבות בשוק העבודה בתחום. הלימודים מתאימים במיוחד לבעלי ניסיון בעבודה עם מערכות הפעלה ולמתכנתים בשפת C, שפת JAVA, שפת C++ וכדומה. 

כמו כן, יוכלו למצוא עניין בלימודים אנשי מחשבים, אנשי מערכות מידע, אנשי שיווק ופרסום, מנהלי אתרים, עורכי תוכן, עובדים בענפי הלוגיסטיקה, הרכש והייצור, מנהלי חשבונות, בעלי עסקים, מנהלי ארגונים וחברות וכדומה, המעוניינים לעסוק בתחום מתפתח זה, לשפר את איכות עבודתם ולהגדיל את חשיפת אתר האינטרנט של העסק שלהם.
פתיחה

מה תנאי הקבלה לקורס SEO - קידום אתרים?

תנאי הקבלה לקורס SEO - קידום אתרים יכולים להשתנות בין מוסדות הלימוד המגוונים אשר מציעים רכישת הכשרה זו ובין הקורסים השונים בתחום, בהתאם לקהל היעד אליו מיועדים הלימודים וסוג ההכשרה הנרכשת עם סיומם. חלק מן הקורסים אינם מציבים תנאי קבלה כלל ומקבלים לשורותיהם את כל המעוניינים לרכוש הכשרה מקצועית מרתקת זו.

עם זאת, מרבית הקורסים דורשים כי המועמדים יהיו בעלי שליטה ברמה בסיסית בשפה האנגלית ובעלי יכולת שימוש בסיסית ברמת משתמש ביישומי המחשב ובאינטרנט. כמו כן, ייתכן ויידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים במטרה לקבוע את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. חלק מן הקורסים אף דורשים מן המועמדים להיות בעלי היכרות עם HTML.
פתיחה

כמה זמן נמשך קורס SEO - קידום אתרים?

משך הלימודים בקורס SEO - קידום אתרים עשוי להשתנות בין מוסד לימודים אחד למשנהו, בהתאם להיקף החומר הנלמד, סוג ההסמכה הנרכשת עם סיום הלימודים, מספר המפגשים השבועיים אשר מתקיימים במהלך ההכשרה ואורכו של כל אחד מן המפגשים הללו. הקורסים הקצרים בתחום כוללים בדרך כלל בין 150 ל-200 שעות לימוד אקדמיות ואילו הקורסים המעמיקים והמקיפים יותר כוללים בין 250 ל-300 שעות לימוד אקדמיות. הקורסים השונים נפרשים על פני תקופת זמן של בין שלושה חודשים לתשעה חודשים.

חשוב לדעת כי מרבית מוסדות הלימוד מציעים השתלבות במסלול זה במתכונת של לימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר. אפשרות זו מקנה יתרון מהותי עבור המעוניינים לרכוש הכשרה זו אך אין ביכולתם לפנות את יומם לטובת הלימודים עקב התחייבויות קודמות כמו עבודה, לימודים או כל התחייבות אחרת.
פתיחה

מה לומדים בקורס SEO - קידום אתרים?

תוכנית הלימודים בקורס SEO - קידום אתרים משלבת בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות מעשיות ותרגולים רבים. השילוב בין שני אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים היא מן המעלה הראשונה. הנושאים הנלמדים יכולים להשתנות בין הקורסים השונים בתחום בהתאם להיקף החומר הנלמד, קהל היעד אליו מיועדים הלימודים וסוג ההכשרה הנרכשת עם סיומם.

על פי רוב, התכנים הנלמדים בקורס כוללים את הנושאים הבאים: שימוש במנועי חיפוש, עקרונות קידום אתרים, קידום אתרים בתשלום - פרסום ממומן, בחירת מילות מפתח, מעקב אחר פעילות קידום האתר, רשתות חברתיות, פורומים, כתיבת תכנים, שיטות להשגת קישורים, תקצוב יומי, פרסום נקודתי, פיתוח קהל מטרה, פרסום ברשת, שדרוג ואחסון האתר, מבוא ל-HTML ול-JavaScript, מבנה האינטרנט, שיווק באינטרנט, אופטימיזציה למנועי חיפוש, מפת האתר ועוד.
פתיחה

מה עושים אחרי קורס SEO - קידום אתרים?

לבוגרי קורס SEO - קידום אתרים אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, לרבות עמידה בחובת נוכחות, השתתפות פעילה בשיעורים, ביצוע התנסויות מעשיות, הגשת תרגילים ומטלות ומעבר בחינות, תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

בפני בוגרי קורס SEO עומדות אפשרויות תעסוקה שונות ומגוונות. הם יוכלו להשתלב בשוק העבודה כעצמאיים ולפתוח עסק עצמאי משלהם לקידום אתרים או לקדם את אתר העסק שלהם. אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים היא השתלבות בשוק העבודה כשכירים במסגרת ארגונים, חברות ועסקים שונים, תוך התמקדות בכתיבה ועריכה של תכנים, מחקר מילות מפתח, אופטימיזציית מבנה לתארים, אופטימיזציית תכנים לאתרים, ניתוח ומיפוי מתחרים, ניהול קמפיינים ממומנים וכדומה.
פתיחה

מה אפשר ללמוד אחרי קורס SEO - קידום אתרים?

בוגרי קורס SEO - קידום אתרים המעוניינים ברכישת ידע נוסף, בין אם לצורך העשרה אישית והרחבת אופקים ובין אם לצורך העשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם, הרחבת הסמכתם ורכישת ידע מקצועי נוסף מתוך מטרה להשתלב בשוק העבודה כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים בעלי תחומי אחריות מגוונים, יוכלו להמשיך ללימודים נוספים.

אחד התחומים בו יוכלו הבוגרים למצוא עניין הוא קורס שיווק באינטרנט. המשתתפים בקורס זה יוכשרו בידע נרחב, כלים ומיומנויות בנושא אפשרויות הפרסום באינטרנט. אפשרות נוספת שיכולה להתאים לבוגרי הקורס היא המשך לימודים לקורס ניהול מדיה חברתית. במסגרת לימודים אלו, יוכשרו המשתתפים להבנת התפתחותן של הרשתות החברתיות, שימוש במדיות החדשות לצורכי שיווק ופרסום, התאמת קמפיין לצרכי הלקוח ועוד.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2022 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ