ייעוץ לימודים חינם!

קורס דוט.נט

מה כדאי לדעת על קורס דוט.נט?

דוט.נט היא טכנולוגיה חדשה מטעם חברת Microsoft אשר כוללת כלי פיתוח, יישומים ושרתים חדשים התומכים בה. זוהי פלטפורמת XML Web Services אשר תומכת ב-26 שפות פיתוח שונות. עולם המחשבים כולו מתאים עצמו לסטנדרטים של חברת Microsoft הפופולרית. על כן, לימודי דוט.נט (NET.) הופכים למבוקשים יותר ויותר. הלימודים בקורס דוט.נט מכשירים את בוגריהם כתכניתנים מקצועיים בסביבת תכנות מתקדמת זו.

קורס דוט.נט מקנה למשתתפים ידע תיאורטי נרחב ומעמיק בשילוב עם כלים ומיומנויות מעשיות לפיתוח תוכנה בסביבת התכנות היוקרתית והמתקדמת של מיקרוסופט. בוגרי הקורס אשר יעמדו בכל דרישות הלימודים יוכלו אף לגשת לבחינת ההסמכה MCPD מטעם חברת Microsoft, שכן לימודים אלו מהווים הכנה לבחינה.

למי מתאים ללמוד קורס דוט.נט?

1
חוקר
2
ריאלי
3
קונבציונלי
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

למה כדאי לעשות קורס דוט.נט?

טכנולוגיות דוט.נט (NET.) משולבות במוצרים מגוונים, בין היתר במוצרי חברת Microsoft, מערכת ההפעלה של Windows ותוכנות Office למיניהן. על ידי טכנולוגיה זו, שואפת מייקרוסופט ליצור חיבור בין מידע, אנשים, מערכות והתקנים ממוחשבים באמצעות הרשת. התפיסה העומדת מאחורי דוט.נט הינה הנעת המוקד מאתרי אינטרנט פרטניים או התקנים המחוברים לאינטרנט אל מערכות של מחשבים, התקנים ושירותים אשר פועלים יחדיו במטרה לספק פתרונות מקיפים.

השימוש בטכנולוגיית NET. מאפשרת שליטה על סוג המידע, האופן בו הוא מגיע והזמן הלוקח לו להגיע. מחשבים, שירותים והתקנים יוכלו לשתף ביניהם מידע ונתונים במקום לפעול כל אחד בנפרד. בוגרי הקורס יוכלו אף לגשת לבחינת ההסמכה MCPD מטעם חברת Microsoft, ולאחר מעבר הבחינה להשתלב במגוון המשרות בתחום.
פתיחה

למי מתאים קורס דוט.נט?

הלימודים בקורס דוט.נט פונים לקהל הרחב ולכל מי שיש ברצונו להשתלב במסלול לימודים מרתק זה, לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות ולצאת אל שוק העבודה כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים בתחום, בין אם הם בעלי ידע קודם וניסיון מעשי בעולם התכנות ובין אם לא, הן לצורך העשרה אישית ופיתוח מיומנויותיהם בעולם המחשבים והן לצורך השתלבות בשוק העבודה כאנשי מקצוע איכותיים שיש באפשרותם לעסוק בעולם ההייטק המבוקש ובסביבת התכנות של Microsoft בפרט.

הקורס מתאים לכל המעוניינים לגשת לבחינת ההסמכה מטעם חברת Microsoft, בחינת MCPD, שכן לימודים אלו מהווים הכנה למבחן וכוללים את התכנים הנדרשים בכדי לעבור אותו בהצלחה. לאחר מעבר הבחינה בהצלחה, יוכלו הבוגרים להשתלב בשלל המשרות שהתחום מציע. 
פתיחה

מה תנאי הקבלה לקורס דוט.נט?

תנאי הקבלה לקורס דוט.נט יכולים להשתנות בין מוסדות הלימוד המגוונים אשר מציעים רכישת הכשרה זו ובין הקורסים השונים בתחום, בהתאם לקהל היעד אליו מיועדים הלימודים וסוג ההכשרה הנרכשת עם סיומם. מרבית הקורסים בתחום פונים לקהל הרחב ואינם דורשים ידע או ניסיון קודם בתחום, דרישות הקבלה לקורסים אלו כולות לרוב שליטה בסיסית בשפה האנגלית והכרות בסיסית עם מערכת Windows והאינטרנט ברמת משתמש. 

חלק מן המוסדות אף דורשים כי המועמדים יהיו בעלי תואר ראשון בהנדסת תוכנה או תואר ראשון במדעי המחשב, בעלי תעודת הנדסאי תוכנה או מומחים בניהול בסיסי נתונים ובדיקות תוכנה. כמו כן, ייתכן ויידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים במטרה לקבוע את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו.
פתיחה

כמה זמן נמשך קורס דוט.נט?

משך הלימודים בקורס דוט.נט עשוי להשתנות בין מוסד לימודים אחד למשנהו, בהתאם להיקף החומר הנלמד, סוג ההסמכה הנרכשת עם סיום הלימודים, מספר המפגשים השבועיים אשר מתקיימים במהלך ההכשרה ואורכו של כל אחד מן המפגשים הללו. לימודים אלו הם לימודים מקיפים ומעמיקים, אשר כוללים בדרך כלל בין 450 ל-650 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין חצי שנה לשנה וחצי.

חשוב לדעת כי מרבית מוסדות הלימוד מציעים השתלבות במסלול הלימודים במתכונת של לימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר. אפשרות זו מקנה יתרון מהותי עבור המעוניינים לרכוש הכשרה זו אך אין ביכולתם לפנות את יומם לטובת הלימודים עקב התחייבויות קודמות כמו עבודה, לימודים או כל התחייבות אחרת.
פתיחה

מה לומדים בקורס דוט.נט?

תוכנית הלימודים בקורס דוט.נט משלבת בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות מעשיות ותרגולים רבים. השילוב בין שני אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים היא מן המעלה הראשונה. הנושאים הנלמדים יכולים להשתנות בין הקורסים השונים בתחום, בהתאם להיקף החומר הנלמד וקהל היעד אליו מיועדים הלימודים.

על פי רוב, התכנים הנלמדים בקורס כוללים את הנושאים הבאים: תכנות בסביבת דוט.נט, תכנות מונחה עצמים, שפת C++, פיתוח רכיבי תוכנה בשכבות, שיטות בהנדסת תוכנה, מסדי נתונים והשימוש בהם, פיתוח יישומי Windows Forms, פיתוח יישומי Web Services, שפת XML, שפת ADO.Net, CSS, פיתוח אפליקציות חלונאיות ומבוזרות, Framework .net, מרכיבי ה-SQL Server ועוד שלל תכנים מרתקים.
פתיחה

מה עושים אחרי קורס דוט.נט?

לבוגרי קורס דוט.נט אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, לרבות עמידה בחובת נוכחות, השתתפות פעילה בשיעורים, ביצוע התנסויות מעשיות, הגשת תרגילים ומטלות ומעבר בחינות, תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם. בוגרים שימשיכו אל בחינות ההסמכה מטעם חברת Microsoft ויעברו אותן בהצלחה, יקבלו תעודת MCPD בינלאומית ויוקרתית מטעם חברת Microsoft.

בפני הבוגרים עומדות אפשרויות תעסוקה שונות ומגוונות. הם יוכלו להשתלב בשוק העבודה כשכירים או כעצמאיים, במסגרת של חברות הייטק, חברות מחשבים, חברות סטארט אפ, מערכות תקשורת, תכנות אפליקציות וכדומה. מרבית מוסדות הלימוד והמכללות אף מציעים סיוע בהשתלבות בעבודה לבוגריהם, דבר המקל על מציאת מקום עבודה והשתלבות בשוק.
פתיחה

מה אפשר ללמוד אחרי קורס דוט.נט?

בוגרי קורס דוט.נט המעוניינים ברכישת ידע נוסף, בין אם לצורך העשרה אישית והרחבת אופקים ובין אם לצורך העשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם, הרחבת הסמכתם ורכישת ידע מקצועי נוסף מתוך מטרה להשתלב בשוק העבודה כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים בעלי תחומי אחריות מגוונים, יוכלו להמשיך ללימודים נוספים.

אחד התחומים בהם יוכלו הבוגרים למצוא עניין הוא קורס SQL. במסגרת לימודים אלו יוכשרו המשתתפים לשימוש בשפת התכנות המקובלת ביותר כיום בתחום בסיסי הנתונים, אשר נמצאת בשימוש רב במערכת ההפעלה Windows. תחום לימודים נוסף בו יוכלו הבוגרים להשתלב הוא קורס פיתוח אפליקציות לסלולר. המשתתפים בלימודים אלו מכשירים את משתתפיהם לפיתוח אפליקציות ותוכנות לפלטפורמות השונות, בדגש על סמארטפונים מבית אפל או אנדרואיד.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2022 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ