ייעוץ לימודים חינם
קורסי עיצוב אתרים

קורסי עיצוב אתרים

מה כדאי לדעת על קורס עיצוב אתרים?

רשת האינטרנט היא חלק בלתי נפרד מחיינו והיא משמשת אותנו בכל תחומי החיים. מרבית העסקים משתמשים באתרי אינטרנט לצורכי פרסום, שיווק וקידום העסק. חלק גדול מהצלחתם או כישלונם של אתרי אינטרנט מושפע מהעיצוב שלהם. העיצוב מתייחס למראהו של עמוד הבית, בחירת צבעי האתר, בחירת הקונספט שיופיע ויוצג באתר, עיצוב הטפסים השונים, הצגת המידע בצורה המושכת ביותר ועוד. תחום עיצוב האתרים משלב בין עולם העיצוב לעולם המחשבים ובוגרי מסלולי הלימוד השונים בתחום נחשבים לאנשי מקצוע מבוקשים ביותר בשוק העבודה. 

קורס עיצוב אתרים מכשיר בוגרים מומחים בעיצוב ממשק לאפליקציות אתרים ותוכנות באופן כזה שמשתמשי התוכנה יפיקו ממנה את המיטב, הפיכת חווית המשתמש למשמעותית, הפיכת הממשק לאינטואטיבי ומושך וכן התנסות בעיצוב ממשק וחיווי תגובות המשתמשים בממשק. 

למי מתאים ללמוד קורסי עיצוב אתרים?

1
אמנותי
2
יזם
3
ריאלי
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

למה כדאי ללמוד קורס עיצוב אתרים?

טעם טוב, כישרון עיצוב והבנה בתחום האינטרנט אינם מספיקים בכדי להשתלב בשוק העבודה בתחום עיצוב האתרים הרווחי והמבוקש ולפתח קריירה מקצועית בתחום. הלימודים בקורס עיצוב אתרים מקנים למשתתפים ידע תיאורטי נרחב ומעמיק, בשילוב עם כלים ומיומנויות לעיצוב אתרי אינטרנט אשר מושכים את הקהל הרחב, מציגים את המידע בצורה אינטראקטיבית, משמשים את הגולשים כרצוי, מאפשרים גישה נוחה לקהל היעד של האתר ועונים על צרכי הלקוח ובקשותיו. ישנו מגוון רחב של קורסים בתחום זה, כאשר כל אחד עוסק בתוכנות עיצוב אחרות ובמטרות שונות. 

מקצוע עיצוב האתרים מאפשר שילוב בין יצירתיות וגמישות מחשבתית לבין ארגון והקפדה על הפרטים הקטנים, דבר המהווה תחום עניין עבור רבים ומאפשר התפתחות מקצועית באמצעות לימודים קצרים יחסית. הכלים הנלמדים בקורסי עיצוב אתרים הם חיוניים והכרחיים לצורך הכשרת עובדים מיומנים שישתלבו בקלות במקומות תעסוקה רבים ומגוונים.
פתיחה

למי מתאים קורס עיצוב אתרים?

הלימודים בקורס עיצוב אתרים פונים לקהל הרחב ולכל מי שיש ברצונו להשתלב במסלול לימודים מאתגר ומרתק זה, בין אם הינו בעל ידע קודם, רקע וניסיון בתחום ובין אם לא, הן לצורך העשרה אישית והתפתחות והן לצורך רכישת ידע מקצועי והכשרה איכותית, כך שיוכלו להשתלב בשוק העבודה כאיש מקצוע מיומן. 

הלימודים מתאימים לאנשים יצירתיים, בעלי תפיסה עיצובית ואסתטית טובה, המאופיינים בגמישות מחשבתית ומעוניינים להתמקצע בתחום מבוקש ורווחי זה. כמו כן, הכשרה זו פונה בעיקר למעצבים גרפיים המעוניינים להתמקצע בתחום עיצוב האתרים, כמו גם לעורכי תוכן ומנהלי תוכן אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש לעצמם הכשרה איכותית נוספת.
פתיחה

מה תנאי הקבלה לקורס עיצוב אתרים?

תנאי הקבלה לקורס עיצוב אתרים יכולים להשתנות בין מוסדות הלימוד המגוונים אשר מציעים הכשרה זו ובין הקורסים השונים בתחום, בהתאם לקהל היעד אליו מיועדים הלימודים והיקף ההכשרה הנרכשת עם סיומם. לרוב, קורסים אלו אינם מציבים דרישות קבלה כלל ומקבלים לשורותיהם את כל המעוניינים להשתלב בתחום מרתק ומבוקש זה. אמנם, ישנם קורסים אשר דורשים כי יהיו המועמדים בעלי שליטה בסיסית בשפה האנגלית והכרות בסיסית ברמת משתמש עם עולם המחשבים והאינטרנט. 

כמו כן, קיימים מוסדות הדורשים מהמועמדים להציג תיק עבודות או ניסיון עיצובי, ידע בסיסי בתוכנות גרפיות וכדומה. בנוסף, ייתכן ויידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים במטרה לקבוע את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו.
פתיחה

כמה זמן נמשך קורס עיצוב אתרים?

משך הלימודים בקורס עיצוב אתרים עשוי להשתנות בין מוסד לימודים אחד למשנהו, בהתאם להיקף החומר הנלמד, סוג ההסמכה הנרכשת עם סיום הלימודים, מספר המפגשים השבועיים אשר מתקיימים במהלך ההכשרה ואורכו של כל אחד מן המפגשים הללו. בדרך כלל, הקורסים הקצרים בתחום כוללים כ-100 שעות לימוד אקדמיות ואילו הקורסים המקיפים והארוכים יותר כוללים כ-300 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין שלושה לשמונה חודשים.

חשוב לדעת כי מרבית מוסדות הלימוד מציעים השתלבות במסלול הלימודים במתכונת של לימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר. אפשרות זו מהווה יתרון מהותי עבור המעוניינים לרכוש הכשרה זו אך אין ביכולתם לפנות את יומם לטובת הלימודים עקב התחייבויות קודמות כמו עבודה, לימודים או כל התחייבות אחרת.
פתיחה

מה לומדים בקורס עיצוב אתרים?

תוכנית הלימודים בקורס עיצוב אתרים משלבת בין תכנים עיוניים ותיאורטיים לבין התנסויות מעשיות ותרגולים רבים, דבר המבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה. הנושאים הנלמדים יכולים להשתנות בין מוסדות הלימוד השונים, בהתאם להיקף החומר הנלמד וסוג ההסמכה הנרכשת עם סיום הלימודים.

על פי רוב, התכנים הנלמדים בקורס עיצוב אתרים כוללים את הנושאים: הכרת עולם האינטרנט, מבוא לעיצוב אתרים, מבוא לבניית אתרים, Photoshop, Flash, HTML, Dreamweaver, Adobe illustrator, איור ועיצוב באינטרנט, עיצוב לוגו וסמלים, עיצוב באנרים, התאמת האתר לקהל היעד, יצירת אנימציה וסרטוני אנימציה, שילוב סאונד, חוויית משתמש, דפי נחיתה, שיווק באינטרנט, בניית אתרי תוכן, פרוטוקולים, מגזים אינטרנטי, שימוש בסטטיסטיקות וכלי ניתוח כאמצעים לקבלת החלטות ועוד.
פתיחה

מה עושים אחרי קורס עיצוב אתרים?

לבוגרי קורס עיצוב אתרים אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, לרבות עמידה בחובת נוכחות, ביצוע התנסויות מעשיות, השתתפות פעילה בשיעורים, הגשת תרגילים ומטלות ומעבר הבחינות, תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם. כמו כן, עם סיום הלימודים יקבלו תיק עבודות המאגד את כל היצירות אותן ביצעו במהלך הלימודים. תיק העבודות מהווה מעין כרטיס ביקור מקצועי ומסייע להם בהשתלבות בעבודה בתחום.

בפני הבוגרים עומדות אפשרויות תעסוקה שונות ומגוונות. הם יוכלו להשתלב בשוק העבודה כשכירים או כעצמאים במסגרת ארגונים ועסקים שונים המבקשים ליצור אתר אינטרנט שיהווה עבורם מקור שיווקי ופרסומי שיקדם את תכניהם, חנויות שונות, סטארטאפים ואנשים פרטיים המעוניינים לפרסם את עצמם.
פתיחה

מה אפשר ללמוד אחרי קורס עיצוב אתרים?

בוגרי קורס עיצוב אתרים המעוניינים לרכוש ידע נוסף, בין אם לצורך העשרה אישית והרחבת אופקים ובין אם לצורך העשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם, הרחבת הסמכתם ורכישת ידע מקצועי נוסף מתוך מטרה להשתלב בשוק העבודה כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים בעלי תחומי אחריות מגוונים, יוכלו להמשיך ללימודים נוספים. אחד התחומים בהם יוכלו הבוגרים למצוא עניין הוא קורס בניית אתרים. במסגרת לימודים אלו ירכשו המשתתפים טכניקות ומיומנויות לבניית אתרי אינטרנט והפיכת רעיונות, תמונות וטקסטים לאתר אינטרנט מוצלח. כך יוכלו לשלב בין שתי הכשרות אלו, לבנות ולעצב אתרים כנדרש.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה השתלבות בקורס גרפיקה ממוחשבת. לימודים אלו מקנים למשתתפיהם ידע נרחב בנושא העיצוב הגרפי הממוחשב ומתמקדים בתחומי עיבוד התמונה, האנימציה, המציאות המדומה, משחקי המחשב, סמארטפונים וטאבלטים ועוד.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2022 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ