ייעוץ לימודים חינם!

קורס תכנות ASP

מה כדאי לדעת על קורס תכנות ASP?

טכנולוגיית ASP היא הטכנולוגיה הנפוצה ביותר מבית Microsoft והכשרה מקצועית ומקיפה בתחום מאפשרת למפתחים ולמתכנתים ליצור ולנהל אתרי אינטרנט דינמיים, תחום אשר סביבו ביקוש רב בשוק העבודה והעוסקים בו נהנים ממשרות רווחיות ומרתקות. בשנים האחרונות, האינטרנט תופס מקום מרכזי ועיקרי יותר בחיינו ואנו כמעט ולא יכולים לדמיין את חיינו בלעדיו. מגוון הפלטפורמות והטכנולוגיות בתחום התכנות מאפשרות פיתוח משוכלל וחדשני של אתרים ולנוכח ההתפתחות המואצת בתחום זה, על העוסקים בו ללמוד באופן מקצועי ומסודר.

הלימודים בקורס תכנות ASP כוללים ידע תיאורטי נרחב ומעמיק, כלים ומיומנויות מעשיות ומכשירים את בוגריהם לעבודה מקצועית בבנייה ופיתוח אתרים דינמיים מבוססים טכנולוגיית ASP, בהתאם לדרישות המשתמש והתכנים המתאימים לו, יחד עם קישוריות לבסיסי נתונים דרך האינטרנט.

למי מתאים ללמוד קורס תכנות ASP?

1
ריאלי
2
חוקר
3
קונבציונלי
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

למה כדאי לעשות קורס תכנות ASP?

Active Server Pages - דפי שרת אקטיביים, או בראשי התיבות ASP, היא אחת הטכנולוגיות הבולטות בתחום התכנות אשר פותחה על ידי חברת Microsoft. מטרתה של טכנולוגיה זו היא לבנות ולפתח אתרי אינטרנט דינמיים המותאמים לקצב החיים המודרני. ASP מספקת למתכנת אופציה לקבלת מידע מהמשתמש (Request), שליחת מידע חזרה ללקוח (Response), טיפול במצב שיחה (Session), שמירת מידע כללי עבור יישום ספציפי (Application), גישה אל שרת (Server), שימוש יחד עם TSM לשליטה על העברות בדף (Object Context) ועוד.

ההתייחסות ל-ASP היא התייחסות כאל שפת תכנות, כאשר ההבדל בינה לבין HTML הוא כי זו פועלת על שרת ומציגה למשתמש את הפלט, לעומת HTML שפועלת על מחשב המשתמש ומבצעת את כל פעולותיה שם. הבוגרים יוכלו להשתלב בשוק העבודה במגוון משרות מרתקות בתחום התכנות והפיתוח במסגרת עולם ההיי-טק, הסטארט אפ ועולם המחשבים.
פתיחה

למי מתאים קורס תכנות ASP?

הלימודים בקורס תכנות ASP פונים לקהל הרחב ולכל מי שיש ברצונו להשתלב במסלול לימודים מרתק זה, בין אם הוא בעל ידע קודם וניסיון בתחום התכנות, המחשבים וההיי-טק ובין או לא, הן לצורך העשרה אישית ושימוש עצמי והן לצורך השתלבות בשוק העבודה במגוון משרות מבוקשות, מרתקות ורווחיות.

הלימודים מתאימים במיוחד לתכניתני Web, בוני אתרים, מנהלי אתרים ומעצבי אתרים, המעוניינים לרכוש הכשרה מקצועית בנושא שפת תכנות יעילה ושימושית זו. כמו כן, הלימודים מתאימים לכל מי שיש ברצונו להכיר טכנולוגיית קוד פתוח ליישומי אינטרנט בצד השרת, מתוך מטרה להשתלב בעולם ההיי-טק. בסיום הכשרתם, הבוגרים נחשבים לאנשי מקצוע מבוקשים ונדרשים בשוק העבודה, ומשתלבים במקומות תעסוקה רבים.
פתיחה

מי יכול להתקבל לקורס תכנות ASP?

תנאי הקבלה לקורס תכנות ASP יכולים להשתנות בין מוסדות הלימוד המגוונים אשר מציעים רכישת הכשרה זו ובין הקורסים השונים בתחום, בהתאם לקהל היעד אליו מיועדים הלימודים וסוג ההכשרה הנרכשת עם סיומם. ישנם קורסים הפתוחים בפני הקהל הרחב, אינם מציבים דרישות קבלה כלל ומקבלים לשורותיהם את כל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מרתק זה.

מרבית הקורסים דורשים כי המועמדים יהיו בעלי ידע קודם וניסיון מעשי בתחומי התכנות ולעיתים אף נדרשים להכיר שפת תכנות פשוטה אחת (SQL, JAVA, שפת C ועוד). כמו כן, ייתכן ויידרשו המועמדים לעבור מבחני קבלה וריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים שמטרתם לקבוע את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו.
פתיחה

כמה זמן נמשך קורס תכנות ASP?

משך הלימודים בקורס תכנות ASP עשוי להשתנות בין מוסד לימודים אחד למשנהו, בהתאם להיקף החומר הנלמד, קהל היעד אליו מיועדים הלימודים, מספר המפגשים השבועיים אשר מתקיימים במהלך ההכשרה ואורכו של כל אחד מן המפגשים הללו. בדרך כלל, הקורסים המקיפים כוללים בין 60 ל-120 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין חודשיים לארבעה חודשים. בנוסף, ישנם קורסים קצרים ומזורזים הפונים למתכנתים ומפתחים מנוסים ואלו כוללים פחות מעשר שעות לימוד אקדמיות.

חשוב לדעת כי מרבית מוסדות הלימוד מציעים השתלבות במסלול זה במתכונת של לימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר. אפשרות זו מעניקה יתרון מהותי עבור המעוניינים לרכוש הכשרה זו אך אין ביכולתם לפנות את יומם לטובת הלימודים עקב התחייבויות קודמות כמו עבודה, לימודים או כל התחייבות אחרת.
פתיחה

מה לומדים בקורס תכנות ASP?

תכנית הלימודים בקורס תכנות ASP משלבת בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות מעשיות ותרגולים רבים. השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים היא מן המעלה הראשונה. הנושאים הנלמדים יכולים להשתנות בין מוסדות הלימוד המגוונים, בהתאם להיקף החומר הנלמד וקהל היעד אליו מיועדים הלימודים.

על פי רוב, התכנים הנלמדים בקורס כוללים את הנושאים: תכנות בצד לקוח לעומת תכנות בצד שרת, הכרת שרת - ISS, שוני בין טכנולוגיית ASP לבין טכנולוגיה מורכבת CGI, יצירת אתר חדש, בניית טפסים עם Web Server Control, אימות נתונים בדף ASP, גלישה דרך HTTP, שמירה בשרת, שילוב סקריפטים בצד לקוח, בסיסי נתונים ועוד שלל תכנים מרתקים.
פתיחה

מה עושים אחרי קורס תכנות ASP?

לבוגרי קורס תכנות ASP אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, לרבות עמידה בחובת נוכחות, השתתפות פעילה בשיעורים, ביצוע התנסויות מעשיות, הגשת תרגילים ומטלות ומעבר בחינות, תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם. 

בפני הבוגרים עומדות אפשרויות תעסוקה שונות ומגוונות. הם יוכלו להשתלב בשוק העבודה במגוון משרות מרתקות בתחום התכנות והפיתוח במסגרת עולם ההיי-טק, הסטארט אפ ועולם המחשבים, הן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי בהם יוכלו לפתח אתרי אינטרנט דינמיים. כיום, כמעט כל חברה, ארגון או עסק מתפעלים אתר אינטרנט משלהם ונזקקים לצורך כך מתכנת מקצועי.
פתיחה

מה אפשר ללמוד אחרי קורס תכנות ASP?

בוגרי קורס תכנות ASP המעוניינים ברכישת ידע נוסף, בין אם לצרוך העשרה אישית והרחבת אופקים ובין אם לצורך העשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם, הרחבת הסמכתם ורכישת ידע מקצועי נוסף מתוך מטרה להשתלב בשוק העבודה כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים בעלי תחומי אחריות מגוונים, יוכלו להמשיך ללימודים נוספים.

אחת האפשרויות העומדת בפני הבוגרים היא השתלבות בקורס דוט נט (NET.). במסגרת לימודים אלו יוכשרו הבוגרים לפיתוח תוכנות בסביבת Microsoft ולמעבר בחינת ההסמכה היוקרתית MCPD. תחום לימודים נוסף בו יוכלו הבוגרים למצוא עניין הוא תואר ראשון במדעי המחשב. לימודים אלו הינם לימודים מקיפים ומעמיקים אשר מכשירים את בוגריהם לפיתוח ותכנון אלגוריתמים לצרכי עיבוד וניהול מידע.
 
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2022 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ