ייעוץ לימודים חינם
קורס פוטושופ

קורס פוטושופ

מה כדאי לדעת על קורס פוטושופ?

תוכנת פוטושופ משמשת משרדי פרסום, צלמים מקצועיים, מעצבים גרפיים, בוני אתרים, מעצבי אתרים, חברות הטמעת מידע, חברות אנימציה, חברות שיווק ופרסום, משרדי ניו מדיה ועוד, שכן זוהי התוכנה היעילה ביותר לעיצוב ועריכה של תמונות אשר מכילה בתוכה מגוון רחב של כלי גרפיקה מתקדמים, המאפשרים בנייה ועיבוד תמונות בצורות שונות.

הלימודים בקורס פוטושופ מקנים למשתתפים ידע נרחב ומעמיק, כלים ומיומנויות מעשיות לשימוש בתוכנה. קיימים קורסים למתחילים המעוניינים ללמוד את הבסיס לשימוש בפוטושופ וכן קורסים למתקדמים המיועדים לכל מי שיש ברצונו להרחיב את ידיעותיו ואת ארגז הכלים המקצועי שלו ולהשתלב במגוון משרות בשוק העבודה הדורשות ידע בעיצוב גרפי והתוכנות התומכות בו.

למי מתאים ללמוד קורס פוטושופ?

1
אמנותי
2
ריאלי
3
חוקר
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

למה כדאי לעשות קורס פוטושופ?

תוכנת הפוטושופ הינה תוכנת גרפיקה ממוחשבת שפותחה לפני יותר משלושים שנה על ידי חברת Adobe. התוכנה משמשת לעריכה גרפית והיא נחשבת לתוכנה הפופולארית והנפוצה ביותר בתחום לצרכי עיבוד תמונות, עיצוב ודפוס. כמו כן, התוכנה מאפשרת לעבד את התמונה באמצעות חידוד, טשטוש, הבהרה, האפלה, חיתוך, תיקון צבעים, הוספת פילטרים, העמקת צבעים, הוספת אלמנטים גרפיים, ריטוש ועוד.

לאור התפתחותה של הטכנולוגיה, עולם הגרפיקה הולך ומתפתח גם הוא ומושך אליו קהל רחב של מתעניינים. תוכנת פוטושופ הפכה את הצילום האמנותי והמקצועי לאפשרי עבור כל אדם שאוהב לצלם וגרמה לצילום הביתי, החובבני והמקצועי להיות ברמה גבוהה הרבה יותר מבעבר. התוכנה משמשת להכנת אלבומים, מצגות, עיצוב גרפי, צילום גרפי, עיתונות, טלוויזיה, צילומי אירועים, סרטים, פרסומות, חוברות, ספרים, קטלוגים, פרוספקטים, סרטוני וידאו ועוד. בהתאם לכך, בוגרי הקורס הם אנשי מקצוע מבוקשים בשוק העבודה ומשתלבים במגוון רחב של אפשרויות תעסוקה.
פתיחה

למי מתאים קורס פוטושופ?

הלימודים בקורס פוטושופ פונים לקהל הרחב ולכל מי שיש ברצונו להשתלב במסלול לימודים מרתק זה, לרכוש כלים ומיומנויות לשימוש בתוכנה, בין אם הם בעלי ידע קודם וניסיון בתחום העיצוב ובין אם לא, הן לצורך העשרה אישית ושימוש עצמי והן בכדי להשתלב בשוק העבודה במגוון משרות הדורשות ידע מקצועי זה. 

הלימודים מתאימים במיוחד לצלמים מתחילים, מעצבים גרפיים, מעצבים תעשייתיים, אדריכלים, מעצבי אתרים, אנימטורים, גרפיקאים, בוגרי קורס גרפיקה, מעצבי פנים ועוד, המעוניינים ללמוד כיצד לתפעל את התוכנה או להעמיק את ידיעותיהם בשימוש בה. כמו כן, הלימודים מתאימים לצלמים חובבנים שאינם עוסקים בתחום הגרפיקה אך מעוניינים לרכוש מיומנויות צילום, ציור, עיבוד ועיצוב.
פתיחה

מה תנאי הקבלה לקורס פוטושופ?

תנאי הקבלה לקורס פוטושופ יכולים להשתנות בין מוסדות הלימוד המגוונים אשר מציעים רכישת הכשרה זו ובין הקורסים השונים בתחום, בהתאם לקהל היעד אליו מיועדים הלימודים וסוג ההכשרה הנרכשת עם סיומו. בדרך כלל, פתוחים קורסים אלו בפני הקהל הרחב ומקבלים לשורותיהם את כל המעוניינים להשתלב במסלול הלימודים, בתנאי שהם בעלי ידע בסיסי בשפה האנגלית ויכולת עבודה מול מחשב ברמת משתמש.

חלק מן המוסדות דורשים כי המועמדים יהיו בני 18 ומעלה, ובוגרי 12 שנות לימוד לפחות. כמו כן, ייתכן ויידרשו המועמדים לעבור מבחני קבלה רלוונטיים, להציג תיק עבודות ולעבור ריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים במטרה לקבוע את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו.
פתיחה

כמה זמן נמשך קורס פוטושופ?

משך הלימודים בקורס פוטושופ עשוי להשתנות בין מוסד לימודים אחד למשנהו, בהתאם להיקף החומר הנלמד, סוג ההסמכה הנרכשת עם סיום הלימודים, מספר המפגשים השבועיים אשר מתקיימים במהלך ההכשרה ואורכו של כל אחד מן המפגשים הללו. בדרך כלל, כוללים הקורסים הבסיסיים בתחום בין 30 ל-60 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין חודשיים לשלושה חודשים. קורסים ארוכים יותר כוללים בין 35 ל-100 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין חודשיים לארבעה חודשים.

חשוב לדעת כי מרבית מוסדות הלימוד מציעים השתלבות במסלול זה במתכונת של לימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר. אפשרות זו מקנה יתרון מהותי עבור המעוניינים לרכוש הכשרה זו אך אין ביכולתם לפנות את יומם לטובת הלימודים עקב התחייבויות קודמות כמו עבודה, לימודים או כל התחייבות אחרת.
פתיחה

מה לומדים בקורס פוטושופ?

תוכנית הלימודים בקורס פוטושופ משלבת בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות מעשיות ותרגולים רבים. השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים היא מן המעלה הראשונה. הנושאים הנלמדים יכולים להשתנות בין הקורסים השונים בתחום, בהתאם להיקף החומר הנלמד וקהל היעד אליו מיועדים הלימודים.

על פי רוב, התכנים הנלמדים בקורס פוטושופ כוללים את הנושאים: מיומנויות לעבודה עצמאית עם תוכנת פוטושופ, עקרונות העבודה בתוכנת פוטושופ, גרפיקה ממוחשבת, עבודה עם פילטרים, ביצוע שינויים בתמונות, שימוש בכלי ציור, מהות עבודה בשכבות, עבודה עם פונטים וטקסטים, שימוש באפקטים, ייבוא קבצים מתוכנות אחרות, הכנה לדפוס ולמידת צילום דיגיטלית, שיפוץ ועיבוד תמונות דיגיטליות ותמונות סרוקות, עריכת תמונות ועיבודן, ריטוש תמונות, תיקוני צבע, מסכות, קומפוזיציות מורכבות ועוד שלל נושאים.
פתיחה

מה עושים אחרי קורס פוטושופ?

לבוגרי קורס פוטושופ אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, לרבות עמידה בחובת נוכחות, השתתפות פעילה בשיעורים, ביצוע התנסויות מעשיות, הגשת תרגילים ומטלות ומעבר בחינות, תוענק תעודת גמר מטעם מוסד הלימודים בו השלימו את הכשרתם. נוסף על כך, יקבלו הבוגרים תיק עבודות הכולל את כל היצירות עליהן עבדו במהלך הלימודים והוא ישמש ככרטיס הביקור המקצועי שלהם בתחום.

בפני הבוגרים עומדות אפשרויות תעסוקה שונות ומגוונות. הם יוכלו להשתלב בשוק העבודה במגוון רחב של תפקידים בחברות פרסום ושיווק, חברות בניית אתרים, חברות אינטרנט, משרדי פרסום, תעשיית הקולנוע והטלוויזיה, דפוס, הזנת תוכן, עריכת וידאו, עיצוב אופנה, צילום, אנימציה ועוד, שכן תוכנת הפוטושופ הינה תוכנה פופולארית ושימושית ביותר הנדרשת בתחומים שונים ומגוונים.
פתיחה

מה אפשר ללמוד אחרי קורס פוטושופ?

בוגרי קורס פוטושופ המעוניינים ברכישת ידע נוסף, בין אם לצורך העשרה אישית והרחבת אופקים ובין אם לצורך העשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם, הרחבת הסמכתם ורכישת ידע מקצועי נוסף מתוך מטרה להשתלב בשוק העבודה כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים בעלי תחומי אחריות מגוונים, יוכלו להמשיך ללימודים נוספים.

אחת האפשרויות העומדת בפני הבוגרים היא השתלבות בקורס אינדיזיין. תוכנת InDesign משמשת גם היא לעיצוב ובעיקר לעריכה של חומרים כתובים. זוהי תוכנה חשובה ושימושית ביותר בנושא עיבוד, עיצוב גרפי, שילוב תמונות וטבלאות וכדומה. תחום לימודים נוסף בו יוכלו הבוגרים למצוא עניין הוא קורס אנימציה בתלת ממד. במסגרת לימודים אלו יוכשרו הבוגרים ליצירת סרטים, משחקי מחשב, הדמיות, פרסומות, אתרי אינטרנט וכדומה, באמצעות תוכנת 3DS MAX המשמשת ליצירת גרפיקה ממוחשבת תלת-ממדית.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2022 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ