ייעוץ לימודים חינם!

קורס Word

לימודי וורד - להתמקצע על תוכנת Word

תוכנת וורד - Word הינה תוכנה לעיבוד תמלילים של חברת Microsoft, המרכזית בתחום עיבוד התמלילים כבר שנים רבות. תוכנה זו מאפשרת שילוב טקסטים ותמונות לצורך הפקת מכתבים, חוברות, דו"חות, טפסים וספרים. התוכנה הומצאה בשנות ה-80 ובתחילה הביקוש לשימוש בה לא היה רב כלל, רק לאחר שיפורים מהותיים, פרסומים ושיווק, החלה התוכנה לצבור משתמשים ולהפוך לתוכנה השולטת היום בכל מחשב.

אחד השינויים שחלו בעקבות המהפכה הטכנולוגית הוא הפיכת יישומי המחשב לפופולאריים יותר ויותר וכיום השימוש בהם הפך לצורך יום יומי ולפעולה שגרתית. כיום, מרבית הכתיבה אינה מתבצעת עוד באמצעות עט, עיפרון או מכונת כתיבה, אלא באמצעות תוכנת Word, הן לצרכי עבודה, הן לצרכי לימודים והן לצרכים אישיים. בתוכנת Word ניתן להעתיק, לגזור או להדביק טקסט, להוסיף תמונה, לערוך, לשמור, להדפיס, למצוא מסמך ישן ולהיעזר בו, לשנות כתב ועיצוב, לשנות ניסוח ועוד.

למי מתאים ללמוד קורס Word?

1
קונבציונלי
2
ריאלי
3
חוקר
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

מידע כללי על קורס Word

כל כתבה לעיתון, עריכה של ספר, מכתב משרדי, סיכום לימודי, מבחן בבית הספר, טופס וכדומה, נעשים בצורה ממוחשבת ומסודרת באמצעות תוכנת Word. בתוכנה ניתן לייצר טבלאות, פסקאות, ליישר עמודים, להוסיף תמונות, ציורים ותרשימים, לבחור פונט מתאים, לבחור גודל כתב מתאים, לבחור את צורת הכתב, את גודלו, לבחור וכתרת מתאימה, לשנות את צבעי הטקסט, להגדיר את רוחב השוליים, להשתמש במילים נרדפות, לערוך טקסט קיים, לשמור את המסמך בגרסאות שונות, לבצע פעולות מיוחדות וכדומה. מעבר לכל המיומנויות הללו, ילמדו המשתתפים בקורס כיצד לייצר טפסים אלקטרוניים, לכתוב מסמכים רשמיים על פי תקנות מוגדרות מראש ועוד. 

הלימודים בקורס Word מקנים למשתתפים ידע נרחב ומעמיק אשר מלווה בהתנסויות מעשיות ותרגולים רבים, דבר המקנה ללומדים כלים ומיומנויות לשימוש בתוכנה בצורה הטובה ביותר.
פתיחה

למי מתאים קורס Word?

הלימודים בקורס Word פונים לקהל הרחב ולכל מי שיש ברצונו להשתלב במסלול לימודים זה, בין אם הינו בעל ידע קודם וניסיון בתחום ובין אם לאו, הן לצרכים אישיים או אקדמיים והן לצרכי עבודה עם מסמכים, מתוך מטרה להכיר את דרכי העבודה היעילות ביותר עם תוכנת הוורד להפקת מסמכים. הלימודים מתאימים במיוחד לסטודנטים הנדרשים לכתוב עבודות ארוכות ודו"חות שונים, כמו גם אנשי מזכירות ואדמינסטרציה שבמסגרת עבודתם ממלאים טפסים שונים, טבלאות, יוצרים מסמכים וכדומה.

לימודים אלו מתאימים במיוחד גם לעורכי תוכן ומנהלי תוכן אשר עובדים עם התוכנה באופן שוטף ויש ברצונם לרכוש מיומנויות עבודה נוספות בתוכנה שימושית זו. 
פתיחה

מי יכול להתקבל לקורס Word?

תנאי הקבלה לקורס Word יכולים להשתנות בין מוסד לימודי אחד למשנהו, בהתאם לקהל היעד אליו מיועדים הלימודים וסוג ההכשרה הנרכשת עם סיומם. מרבי הקורסים בתחום פתוחים בפני הקהל הרחב, אינם מציבים תנאי קבלה כלל ומקבלים לשורותיהם את כל המעוניינים להשתלב במסלול הלימודים. לעיתים יידרשו המועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד, בעלי הכרות בסיסית ברמת משתמש עם יישומי מחשב ובעלי שליטה ברמה בסיסית בשפה האנגלית. 

כמו כן, ייתכן ויידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים במטרה לקבוע את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. ישנם קורסים הפונים לקהלי יעד מסוימים כמו מזכירות, סטודנטים, בני גיל הזהב וכדומה.
פתיחה

כמה זמן נמשך קורס Word?

משך הלימודים בקורס Word עשוי להשתנות בין מוסד לימודי אחד למשנהו, בהתאם להיקף החומר הנלמד, קהל היעד אליו מיועדים הלימודים, מספר המפגשים השבועיים אשר מתקיימים במהלך ההכשרה ואורכו של כל אחד מן המפגשים הללו. בדרך כלל, כוללים הקורסים הבסיסיים בתחום בין 12 ל-24 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני בין חמישה לשמונה מפגשים ואילו קורס וורד למתקדמים כולל בין 24 ל-48 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של כשלושה שבועות.

חשוב לדעת כי מרבית מוסדות הלימוד מציעים השתלבות במסלול הלימודים במתכונת של לימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר. אפשרות זו מהווה יתרון מהותי עבור המעוניינים לרכוש הכשרה זו אך אין ביכולתם לפנות את יומם לטובת הלימודים עקב התחייבויות קודמות כמו עבודה, לימודים או כל התחייבות אחרת.
פתיחה

מה לומדים בקורס Word?

תכנית הלימודים בקורס Word משלבת בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין שלל התנסויות ותרגולים מעשיים, דבר המבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה. הנושאים הנלמדים יכולים להשתנות בין הקורסים השונים בהתאם להיקף החומר הנלמד ורמת הידע של המשתתפים בלימודים. 

על פי רוב, התכנים הנלמדים בקורס כוללים את הנושאים: כתיבת מסמך, עריכת מסמך, יישור טקסט, עיצוב מסמך, הגדרו דף והדפסה, סימון קטעים, העתקה-הדבקה-גזירה, גרירה, עיצוב גופן, מרווח בין תאים, עיצוב פסקה, יצירת סעיפים, צבע הכתב, הדגשת מילים, יצירה ועיצוב טבלאות, הוספת מספרי עמודים, הוספת תמונות וצורות, הוספת תאריך ושעה, שימוש בטקסט אוטומטי, חיפוש מילים, שיתוף מסמכים, נעילת מסמך בסיסמה, מעקב אחר שינויים, הוספת הערות, עיצוב תמונות ועוד שלל תכנים.
פתיחה

מה עושים אחרי קורס Word?

לבוגרי קורס Word אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, לרבות עמידה בחובת נוכחות, השתתפות פעילה בשיעורים, ביצוע ההתנסויות המעשיות, הגשת התרגילים והמטלות ומעבר הבחינות, תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם. 

בפני בוגרי מסלול הלימודים בקורס Word עומדות אפשרויות תעסוקה שונות ומגוונות. כמעט כל תחום עיסוק שהוא מצריך ידע נרחב בתוכנה זו, כיוון שהשימוש בה מתבצע באופן שוטף ותדיר. מיומנויות עבודה עם תוכנה זו יעילות לרואי חשבון, עורכי דין, פרסומאים, כלכלנים, מנהלי משרד, מזכירות, כתבנים, פקידות וכדומה, שכן ידע רלוונטי בנושא השימוש בתוכנה יכול לסייע להם לייעל את תהליך עבודתם.
פתיחה

מה אפשר ללמוד אחרי קורס Word?

בוגרי קורס Word המעוניינים ברכישת ידע נוסף, בין אם לצורך העשרה אישית והרחבת אופקים ובין אם לצורך העשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם, הרחבת הסמכתם ורכישת ידע מקצועי נוסף מתוך מטרה להשתלב בשוק העבודה כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים בעלי תחומי אחריות מגוונים, יוכלו להמשיך ללימודים נוספים. אחד התחומים בהם יוכלו למצוא עניין הוא קורס אופיס. במסגרת לימודים אלו יוכשרו המשתתפים לשימוש בתוכנות השונות של חברת Microsoft כמו Word, Excel, PowerPoint, Outlook ועוד.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה השתלבות בלימודי הכרת המחשב והאינטרנט. לימודים אלו מכשירים את משתתפיהם לשימוש ביישומי המחשב השונים ובאינטרנט מתוך מטרה לייעל את אופן השימוש באלו ולסייע להם להתמודד עם התוכנות השונות ברמת משתמש.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2022 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ