ייעוץ לימודים חינם!

קורס שפת C

לימודי שפת C - מעוניין ללמוד את שפת C?

שפת C הינה שפת תכנות תהליכית הנחשבת לשפה עילית ופופולארית הכוללת בקרת זרימה ומבני נתונים. שפה זו מהווה בסיס לשפות תכנות נוספות ומתקדמות יותר, למשל שפת C++. חשיבותה של שפת C נובעת מיכולתה לנצל את יכולות המחשב באופן מירבי והיא מהווה גוף ידע בסיסי והכרחי לכל המעוניינים להיכנס לעולם המחשבים בכלל ולעולם התכנות בפרט.

שפת התכנות C הופיעה לראשונה בתחילת שנות השבעים של המאה ה-20 וכיום נחשבת לאחת השפות החשובות ביותר בעולם המחשבים. כיוון שהשפיעה על שפות תכנות נוספות, נשארה זו רלוונטית בתחום התכנות גם כיום. שפת C הינה שפה מהירה, יעילה ובסיסית המאפשרת כניסה לעבודה בתחומי תכנות המחשבים והטכנולוגיה.

למי מתאים ללמוד קורס שפת C?

1
חוקר
2
קונבציונלי
3
ריאלי
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

מידע כללי על קורס שפת C

שפת התכנות C, אשר מהווה את הבסיס לשפות תכנות רבות שונות, פותחת בפני לומדיה אפשרויות התקדמות מגוונות בתחום התכנות, הטכנולוגיה והמחשבים. בכדי להתקדם בתחום התכנות, אבטחת המידע, בדיקות התוכנה וההיי טק ולהפוך לאנשי מקצוע מיומנים ואיכותיים, יש להבין את שפת C על כל מרכיביה. הלימודים בקורס שפת C מקנים למשתתפיהם שליטה מלאה בכל האלמנטים של השפה, הוראות, פקודות ואופני העבודה איתה בצורה המקצועית והטובה ביותר.

קורס שפת C מציע תכנים עיוניים ותיאורטיים מעמיקים, התנסויות מעשיות ותרגולים רבים, המאפשרים הטמעה של החומר הנלמד והבנתו בצורה הטובה ביותר. ניתן ללמוד את עקרונות שפת C גם במסגרת תואר ראשון במדעי המחשב או בקורסים שונים המשלבים מספר שפות תכנות.
פתיחה

למי מיועד קורס שפת C?

הלימודים בקורס שפת C פונים לקהל הרחב ולכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מרתק זה, בין אם הינם בעלי ידע קודם וניסיון מעשי בתחום התכנות והמחשבים ובין אם לאו, הן לצורך העשרה אישית ושימוש עצמי והן לצרכי השתלבות בשוק העבודה במסגרת משרות רווחיות ומבוקשות הדורשות ידע זה. 

הלימודים מתאימים במיוחד לבוגרי הנדסת חשמל, הנדסאי חשמל, בודקי תוכנה, עובדי אבטחת מידע, מתכנתים, מדענים וכדומה, המעוניינים בהעשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע בסיסי בתכנות על ידי הכשרה מקצועית בשפת התכנות הבסיסית ביותר, או בכדי לעבור הסבה מקצועית לתחום מרתק זה.
פתיחה

מי יכול להתקבל לקורס שפת C?

תנאי הקבלה לקורס שפת C יכולים להשתנות בין מוסדות הלימוד המגוונים אשר מציעים רכישת הכשרה זו ובין הקורסים השונים בתחום, בהתאם לקהל היעד אליו מיועדים הלימודים וסוג ההכשרה הנרכשת עם סיומם. בדרך כלל, אין המועמדים נדרשים לידע קודם, רקע או ניסיון מעשי בתחומי המחשבים, ההנדסה או התכנות, אמנם נדרשים להיות בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה או תואר ראשון אקדמי. בנוסף, ייתכן ויידרשו לשליטה ברמה בסיסית בשפה האנגלית ולשליטה ברמת משתמש ביישומי המחשב והאינטרנט.

חלק מן המוסדות דורשים כי יעברו המועמדים ריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים במטרה לקבוע את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. כמו כן, קורסים אחדים דורשים ידע וניסיון קודמים בתחום התכנות או שליטה באחת משפות התכנות האחרות.
פתיחה

כמה זמן נמשך קורס שפת C?

משך הלימודים בקורס שפת C עשוי להשתנות בין מוסד לימודי אחד למשנהו, בהתאם להיקף החומר הנלמד, רמת הידע איתה מגיעים המועמדים, סוג ההסמכה הנרכשת עם סיום הלימודים מספר המפגשים השבועיים אשר מתקיימים במהלך ההכשרה ואורכו של כל אחד מן המפגשים הללו. בדרך כלל, נפרשים הקורסים על פני תקופת זמן של בין חודש לארבעה חודשים.

חשוב לדעת כי מרבית מוסדות הלימוד מציעים השתלבות במסלול זה במתכונת של לימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר. אפשרות זו מהווה יתרון מהותי עבור המעוניינים לרכוש הכשרה זו אך אין ביכולתם לפנות את יומם לטובת הלימודים עקב התחייבויות קודמות כמו עבודה, לימודים או כל התחייבות אחרת. 
פתיחה

מה לומדים בקורס שפת C?

תכנית הלימודים בקורס שפת C משלבת בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות מעשיות ותרגולים רבים. השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה. נושאי הלימוד יכולים להשתנות בין הקורסים המגוונים בתחום, בהתאם להיקף החומר הנלמד, רמת הידע איתה מגיעים המשתתפים וסוג ההכשרה הנרכשת עם סיום הלימודים.

על פי רוב, התכנים הנלמדים בקורס כוללים את הנושאים: מבוא ללוגיקה, מבנה תכנית בשפת C, תרשימי זרימה, משתנים, סוגי נתונים, קלט-פלט בסיסי, תנאים ביטויים לוגיים מורכבים, לולאות, ניפוי שגיאות, מערכים, מחרוזות, פונקציות, Bitwise, העברת פרמטרים, מצביעים, רקורסיה, רשומות, אינדקסים, קבצים, מבני נתונים דינאמי, קבלת החלטות, תפקודי תכנית, קבצים ועוד שלל תכנים מרתקים.
פתיחה

מה עושים אחרי קורס שפת C?

לבוגרי קורס שפת C אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, לרבות עמידה בחובת נוכחות, השתתפות פעילה בשיעורים, ביצוע ההתנסויות המעשיות, הגשת התרגילים והמטלת, הגשת פרויקט הגמר ומעבר הבחינות, תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם. 

בפני בוגרי הלימודים עומדות אפשרויות תעסוקה שונות ומגוונות. הם יוכלו להשתלב בשוק העבודה כשכירים במגוון משרות מרתקות, מבוקשות ורווחיות ביותר, במסגרת חברות היי טק, חברות סטארט אפ, בעולם המחשבים, עולם התכנות, תחום ההנדסה, בנושא אפיון ממשקים ובמחלקות מחשוב בחברות, עסקים וארגונים שונים בתפקידי אבטחת מידע ופיתוח תוכנות המבוססות על שפה נפוצה ושימושית זו.
פתיחה

מה אפשר ללמוד אחרי קורס שפת C?

בוגרי קורס שפת C המעוניינים ברכישת ידע נוסף, בין אם לצורך העשרה אישית והרחבת אופקים ובין אם לצורך העשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם, הרחבת הסמכתם ורכישת ידע מקצועי נוסף מתוך מטרה להשתלב בשוק העבודה בתור אנשי מקצוע איכותיים ומיומנים בעלי תחומי אחריות מגוונים, יוכלו להמשיך ללימודים נוספים. אחד התחומים בהם יוכלו הבוגרים להשתלב הוא קורס שפת C++. במסגרת לימודים אלו, יוכשרו המשתתפים בשפת תכנות המבוססת על שפת C ומאפשרת פתרונות טובים לפיתוח תוכנות ואחזקתן.

לימודים נוספים בהם יוכלו הבוגרים למצוא עניין הינם לימודי תואר ראשון בהנדסת תוכנה. בוגרי לימודים אלו יוכשרו כמהנדסי תוכנה שיש באפשרותם לתכנן, לעצב, להקים ולתחזק מחשבים ותוכנות בהתבסס על ידע נרחב, כלים ומיומנויות.
 
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2022 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ