ייעוץ לימודים חינם!

אודות ניב רווח לימודים וקריירה

מי אנחנו?

"ניב רווח לימודים וקריירה" היא מחלקה בחברת ניב רווח פסיכומטרי בע"מ מאז שנת 2005. במהלך השנים בנינו לעצמנו מוניטין מצוינים בקרב מאות מוסדות לימוד, שירתנו נאמנה עשרות אלפי מתעניינים בתחום הלימודים שעשו שימוש בשירותי האתר ומצאו בעזרתו מוסד לימודים המתאים להם.

אנו מתחזקים את אתר הלימודים על בסיס יומי כך שיציג לך מידע שימושי שיעזור לך לקבל את ההחלטות החשובות בחיים. אנו עומדים בקשר רציף עם מאות מוסדות לימוד על מנת לקבל מהם מידע מעודכן עבורך, ולהציגו בצורה פשוטה וקריאה באתרינו.

שוק ההשכלה בישראל מורכב לא רק ממוסדות אקדמיים אלא גם ממוסדות אשר מתמחים בלימודים מקצועיים, בלימודי תעודה, ואף בקורסים ובהשתלמויות. אנו מעוניינים לספק למתעניינים בלימודים גם אופציות לתעודות שאינן אקדמיות, ולכן פועלים להרחבת מאגר המפרסמים באתר בתחומים אלה.
מידע נוסף:
פתיחה

השירות

השירות שאנו מציעים ניתן בחינם לציבור הגולשים. בעמודי האתר ניתן לראות בעבור כל מקצוע את המוסדות בהם נלמד אותו מקצוע. איננו מתיימרים לצערנו לספק רשימה כוללת ומקיפה של כלל המוסדות המציעים לימודים בתחום מסוים.

מרגע הפנייה באמצעות האתר נשלחת פניית הגולש למרכז המידע שלנו, ובמרבית המקרים אחד היועצים או אחת היועצות יצרו קשר עם הפונה כדי לקבל ממנו פרטים נוספים טרם העברת פרטיו אל מוסד הלימודים, וכן לבדוק את מידת התאמתו לאותו מוסד, אם בכלל. לאחר מכן מועברת הפנייה למוסדות הרלוונטים בתיאום מלא עם הגולש, ומוסדות הלימודים יוצרים קשר עם הגולש למתן פרטים נוספים והמשך התקשרות עצמאית ביניהם.
פתיחה

מפרסמים

אנו עובדים עם למעלה מ- 200 מוסדות לימוד בישראל, ובהם המכללות הגדולות ביותר והותיקות ביותר בישראל. כמעט כל הלידים שעוברים דרך האתר עוברים טיוב טלפוני טרם העברתם ללקוחותינו. אנו משוחחים עם הגולש ומסבירים לו מה האפשרויות העומדות בפניו, ובכך מונעים מראש פניות שאינן רלוונטיות למוסד הלימודים, דבר שחוסך זמן וכמובן לא מעט כסף.
פתיחה

איפה אנחנו

משרדינו ממוקמים בחיפה, בכרמל צרפתי, רחוב טשרניחובסקי 37, בניין סטארקו קומה 6.
 
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ