ייעוץ לימודים חינם!

קורס שפת C++

לימודי שפת C++ - מעוניינים ללמוד את שפת המחשב?

שפת C++ הינה שפת תכנות נפוצה אשר מבוססת על שפת התכנות C. שפת תכנות זו פותחה בשנות ב-80 והשפיעה על שפות תכנות פופולאריות אחרות אותן אנו מכירים כיום כמו Java, שפת C# ועוד. שפה זו נחשבת לאחת מאבני הבסיס עבור מתכנתים והינה רלוונטית וחיונית גם כיום בעולם התכנות והפיתוח.

שפת C++ היא שפת תכנות מונחה עצמים באופן חלקי. בתכנות מונחה עצמים, הנתונים והפונקציות הקשורים לאובייקט כלשהו ממוקמים יחד ביחידה אחת. עיצוב המערכת ניתן לשינוי בשלבים מאוחרים יותר וכל בעיה בעיצוב התוכנה יכולה להיות מתוקנת תוך כדי וללא צורך להתחיל את תהליך התכנות בכל פעם מחדש.

למי מתאים ללמוד קורס שפת C++?

1
חוקר
2
קונבציונלי
3
ריאלי
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

מידע כללי על קורס שפת C++

שפת תכנות חדשה נוצרת לעיתים קרובות בעקבות רצון להוסיף ולשפר שפות תכנות קודמות או במטרה לפתור בעיות מסוימות משמעותיות שקיימות בשפות התכנות הקיימות. שפת תכנון C++ כוללת תוספות ושיפורים שנבנו לאחר שפת התכנות C וזוהי שפת פקודות טכניות המצריכות מחשבה והפעלת היגיון.

המשתתפים בקורס שפת C++ ירכשו ידע תיאורטי נרחב ומעמיק, בשילוב עם כלים פרקטיים ומיומנוית מעשיות והגשת פרויקט גמר המשלבים את כל הנושאים שנלמדו בקורס. שפה מונחית עצמים מספקת פתרונות טובים לפיתוח תוכנות ואחזקתן. הקורסים השונים בתחום עוסקים ביסודות שפת התכנות ובאפליקציות האפשריות ליישום והטמעה בעזרתה.
פתיחה

למי מתאים קורס שפת C++?

הלימודים בקורס שפת C++ פונים לקהל הרחב ולכל מי שיש ברצונו להשתלב במסלול לימודים מרתק זה ולרכוש ידע, כלים ומיומנויות מקצועיים בשפת תכנות מונחה עצמים פופולארית ושימושית זו. מרבית הקורסים בתום אינם מתאימים לחסרי רקע או ניסיון קודם בתחום התכנות, אלא לבוגרי קורסים בסיסיים כמו קורס שפת C, קורס תכנות וכדומה.

הלימודים מתאימים במיוחד לעוסקים בעולם המחשבים, ביניהם מתכנתים, מפתחי תוכנה, מהנדסי תוכנה, בוגרי תארים אקדמיים במדעי המחשב ועוד, המעוניינים ברכישת כלים מעשיים נוספים, בהתפתחות מקצועית, בלמידת כל החידושים והעדכונים שנעשו בתחום ובהעשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם. כך יוכלו לשלב שפה זו בעבודתם ולהתקדם מבחינה מקצועית.
פתיחה

מה תנאי הקבלה לקורס שפת C++?

תנאי הקבלה לקורס שפת C++ יכולים להשתנות בין מוסדות הלימוד המגוונים אשר מציעים השתלבות במקצוע מרתק זה ובין הקורסים השונים בתחום, בהתאם לסוג ההכשרה הנרכשת עם סיום הלימודים וקהל היעד אליו הם מיועדים. בדרך כלל, דרישות הקבלה כוללות תנאים בסיסיים יחסית והמועמדים נדרשים להיכרות מעמיקה עם עולם המחשבים ולשליטה בשפת תכנות אחת לפחות, עם עדיפות לשפת C. כמו כן, נדרשים המועמדים לשליטה ברמה טובה בשפה האנגלית.

בנוסף, חלק מהמכללות ומוסדות הלימוד אף דורשים מן המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים או מבחני התאמה, במטרה לבדוק את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. כמו כן, חלק ממוסדות הלימוד מציבים בפני המועמדים תנאי קבלה נוספים, ולכן מומלץ לברר את תנאי הקבלה המדויקים מול מזכירות מוסד הלימודים הרלוונטי. 
פתיחה

כמה זמן נמשך קורס שפת C++?

משך הלימודים בקורס שפת C++ עשוי להשתנות בין מוסד לימודים אחד למשנהו, בהתאם להיקף החומר הנלמד, מספר שפות התכנות הנלמדות בקורס, קהל היעד אליו מיועדים הלימודים, מספר המפגשים השבועיים אשר מתקיימים במהלך ההכשרה ואורכו של כל אחד מן המפגשים הללו. בדרך כלל, קורסים הכוללים שפת C++ בלבד נפרשים על פני תקופת זמן של בין חודשיים לארבעה חודשים ואילו קורסים הכוללים שפות תכנות נוספות נפרשים על פני בין חצי שנה לשנה אחת.

חשוב לדעת כי מרבית מוסדות הלימוד מציעים השתלבות במסלול הלימודים במתכונת של לימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר. אפשרות זו מקנה יתרון מהותי עבור המעוניינים לרכוש הכשרה זו אך שאין ביכולתם לפנות את יומם לטובת הלימודים עקב התחייבויות קודמות כמו עבודה, לימודים או כל התחייבות אחרת.
פתיחה

מה לומדים בקורס שפת C++?

תוכנית הלימודים בקורס שפת C++ משלבת בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות מעשיות ותרגולים, דבר המבטיח כי הכשרתם של הבוגרים היא מן המעלה הראשונה. הנושאים הנלמדים יכולים להשתנות בין מסלולי הלימוד השונים בתחום, בהתאם להיקף החומר הנלמד ומספר שפות התכנות הנלמדות בקורס.

על פי רוב, התכנים הנלמדים בקורס שפת C++ כוללים את הנושאים הבאים: מבנה תוכנית בשפת C, כתיבת תוכנית פשוטה, מבוא ללוגיקה, תרשימי זרימה, סוגי נתונים, מבני נתונים דינאמיים, קלט-פלט בסיסי, תכנות לולאות, תנאים ביטויים לוגיים מורכבים, קבלת החלטות, עבודה עם תוכניות בהיקף רחב, תפקודי תוכנית, אינדקסים, קבצים, ניפוי שגיאות, מערכים, מחרוזות, פונקציות, Bitwise, מצביעים, רשומות, העברת פרמטרים ועוד שלל תכנים.
פתיחה

מה עושים אחרי קורס שפת C++?

לבוגרי קורס שפת C++ אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, לרבות עמידה בחובת נוכחות, השתתפות פעילה בשיעורים, ביצוע התנסויות מעשיות, הגשת תרגילים ומטלות ומעבר בחינות, תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

בוגרי קורס שפת Cֹֹֹּּ++ הם אנשי מקצוע מבוקשים ונדרשים בשוק העבודה, ועומדות בפניהם אפשרויות תעסוקה שונות ומגוונות. הבוגרים יוכלו לבחור את מקום התעסוקה המתאים להם ביותר, בהתאם להעדפותיהם ורצונותיהם. כיוון שפת התכנות C++ היא שפת תכנות פופולרית ושימושית מאוד בעולם, יוכלו הבוגרים להשתלב בתפקידים השונים בקלות יחסית. הם יוכלו להשתלב בשוק העבודה בעולם המחשבים וההיי-טק, במסגרת המגזר הציבורי והמגזר הפרטי, חברות היי-טק, חברות סטארט-אפ, תעשיות התכנות, תעשיות ההנדסה, אפיון הממשקים, מחלקות אבטחת מידע ועוד.
פתיחה

מה אפשר ללמוד אחרי קורס שפת C++?

בוגרי קורס שפת C++ המעוניינים בידע נוסף, בין אם לצורך העשרה אישית והרחבת אופקים ובין אם לצורך העשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם, הרחבת הסמכתם ורכישת ידע מקצועי נוסף מתוך מטרה להשתלב בשוק העבודה כאנשי מקצוע מיומנים ואיכותיים בעלי תחומי אחריות מגוונים, יוכלו להמשיך ללימודים נוספים.

אחד התחומים בהם יוכלו הבוגרים למצוא עניין הוא קורס ניהול רשתות. מנהלי הרשתות הם בעלי התפקידים האחראיים על גיבוי המערכת, תפעולה השוטף ועל אבטחת המידע שלה. עליהם לספק תמיכה טכנית למשתמשי הרשת, לפתור את בעיותיהם ולדאוג לרשת כולה. אפשרות נוספת העומדת בפני הבגרים היא השתלבות בקורס ג'אווה. שפה זו היא שפת תכנות נפוצה וזו מקנה שיפור של שפות התכנות C ו-C++. במסגרת לימודים אלו יוכשרו המשתתפים בשפת תכנות נוספת.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2022 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ