ייעוץ לימודים חינם
קורס בניית אתרים

קורס בניית אתרים

מה כדאי לדעת על קורס בניית אתרים?

המגוון הרחב של התכנים המצויים ברשת האינטרנט והשאיפה לזכות לחשיפה, מניעים חברות רבות במשק לגייס בעלי מקצוע איכותיים ומיומנים בתחום בניית האתרים. על בונה אתרים להקים את האתר של הלקוח ולתחזק אותו באופן שוטף, לכתוב ולערוך תכנים, לעצב את האתר, להתאימו לצרכי הלקוח ועוד. כיוון שכיום כמעט כל עסק, חברה או ארגון נדרשים להקים אתר אינטרנט מושך ובעל מאפיינים תכנותיים רבים, תפקיד זה הוא מבוקש ביותר בשוק העבודה.

הלימודים בקורס בניית אתרים כוללים ידע תיאורטי מקיף, כלים ומיומנויות מעשיות לעבודה על תוכנות בניית אתרים וניהול תוכן שונות, כמו גם את הטכניקות הנפוצות והשימושיות ביותר לבניית אתרים באינטרנט. המשתתפים בלימודים יוכשרו להפיכת טקסטים, תמונות ורעיונות לאתרים מצליחים, פופולריים ורווחיים. בוגרי קורס בניית אתרים יוכלו למצוא עניין גם בקורס עיצוב אתרים ובקורס שיווק באינטרנט.

למי מתאים ללמוד קורס בניית אתרים?

1
ריאלי
2
חוקר
3
קונבציונלי
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

למה כדאי לעשות קורס בניית אתרים?

תחום בניית האתרים, Web Development, הוא תחום מקצועי חדש יחסית העוסק בתכנון, אפיון, עיצוב ובנייה של אתרי אינטרנט. בשנים האחרונות, עבר העולם מהפכה בתחום אתרי האינטרנט שחדרו כמעט לכל תחומי החיים, החברות, הארגונים הציבוריים, העסקים הפרטיים, הרשתות החברתיות ועוד. האינטרנט הפך לנפוץ ונגיש בכל חלקי העולם ואנו מצויים במצב בו כל המידע והשירותים בעולם עוברים אל רשת האינטרנט.

מעברם של העסקים והארגונים השונים לפלטפורמת האינטרנט גרם לביקוש רב לבוני אתרים מקצועיים ומיומנים. בעבר, התבסס תחום בניית האתרים על שפות תכנות שונות כמו HTML, JAVA, PHP, SQL ועוד, אולם כיום ניתן לבנות אתרים באמצעות פיתוחים טכנולוגיים מתקדמים שיוצרים מערכות עריכת תוכן באינטרנט ושימוש בתבניות קיימות.
פתיחה

למי מתאים קורס בניית אתרים?

הלימודים בקורס בניית אתרים פונים לקהל הרחב ולכל מי שיש ברצונו להשתלב במסלול לימודים מרתק זה,הן לצורך העשרה אישית ושימוש עצמי והן לצורך השתלבות בשוק העבודה בתחום רווחי ומבוקש זה, בין אם הם בעלי ידע קודם וניסיון בתחום התכנות או עיצוב האתרים ובין אם לא. לימודים אלו מתאימים במיוחד למנהלים ובעלי עסקים קטנים וגדולים המעוניינים לבנות אתר מוצלח לעסק שבאחריותם בעצמם.

כמו כן, הלימודים מתאימים לכל מי שיש ברצונו להשתלב בחברות האינטרנט או בחברות היי-טק שונות, במסגרת תפקידי בניית אתרים לצורך הצגת תכנים רלוונטיים ומשיכת קהל לקוחות רחב או בתפקידים טכניים ושיווקיים. אפשרות נוספת שתעמוד בפני הבוגרים בסיום לימודיהם, היא פנייה לדרך עצמאית והצעת שירותיהם לחברות השונות באופן פרטי. 
פתיחה

מה תנאי הקבלה לקורס בניית אתרים?

תנאי הקבלה לקורס בניית אתרים יכולים להשתנות בין מוסדות הלימוד המגוונים אשר מציעים רכישת הכשרה זו ובין הקורסים השונים בתחום, בהתאם להיקף החומר הנלמד וסוג ההכשרה הנרכשת עם סיום הלימודים. מרבית הקורסים בתחום פתוחים בפני הקהל הרחב, אינם מציבים דרישות קבלה כלל ומקבלים לשורותיהם את כל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מרתק זה. 

חלק מן הקורסים דורשים כי המועמדים יהיו בעלי שליטה בשפה האנגלית ברמה בסיסית ובעלי שליטה ברמת משתמש ביישומי מחשב ובאינטרנט ולעיתים אף הכרות עם תוכנות גרפיות שונות כמו פוטושופ. כמו כן, ייתכן ויידרשו המועמדים לעבור מבחני קבלה וריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים במטרה לקבוע את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו.
פתיחה

כמה זמן נמשך קורס בניית אתרים?

משך הלימודים בקורס בניית אתרים עשוי להשתנות בין מוסד לימודים אחד למשנהו, בהתאם להיקף החומר הנלמד, קהל היעד אליו מיועדים הלימודים, מספר המפגשים השבועיים אשר מתקיימים במהלך ההכשרה ואורכו של כל אחד מן המפגשים הללו. בדרך כלל, הקורסים הקצרים בתחום כוללים כ-100 שעות לימוד ואילו הקורסים המקיפים יותר כוללים בין 500 ל-600 שעות לימוד אקדמיות.

חשוב לדעת כי מרבית מוסדות הלימוד מציעים השתלבות במסלול הלימודים במתכונת של לימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר. אפשרות זו מקנה יתרון מהותי עבור המעוניינים לרכוש הכשרה זו אך שאין ביכולתם לפנות את יומם לטובת הלימודים עקב התחייבויות קודמות כמו עבודה, לימודים או כל התחייבות אחרת.
פתיחה

מה לומדים בקורס בניית אתרים?

תוכנית הלימודים בקורס בניית אתרים משלבת בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות מעשיות ותרגולים רבים. השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים היא מן המעלה הראשונה. הנושאים הנלמדים יכולים להשתנות בין מוסדות הלימוד השונים ובין הקורסים המגוונים בתחום, בהתאם להיקף החומר הנלמד וסוג ההסמכה הנרכשת עם סיום הלימודים.

על פי רוב, התכנים הנלמדים בקורס כוללים את הנושאים הבאים: טכנולוגיות בעולם ה-Web, שפת Flash, XML, עבודה מול מסדי נתונים, תכנות, אבטחת מידע, ניהול פורטלים ברשת, אופטימיזציה של מנועי חיפוש, הוספת אנימציה ותמונות, קידום האתר, כתיבת מלל, ממשק הניהול, מערכות CMS, פוטושופ, בדיקות סופיות, תחזוקה שוטפת, HTML, תוכנת Dreamweaver, מבוא ל-PHP ול-ASP, עיצוב אינטראקטיבי ועוד שלל תכנים.
פתיחה

מה עושים אחרי קורס בניית אתרים?

לבוגרי קורס בניית אתרים אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, לרבות עמידה בחובת נוכחות, השתתפות פעילה בשיעורים, ביצוע התנסויות מעשיות, הגשת תרגילים ומטלות ומעבר בחינות, תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

בפני הבוגרים עומדות אפשרויות תעסוקה שונות ומגוונות. בוגרי הקורס יוכלו להשתלב בשוק העבודה במסגרת תפקידי בניית אתרים בחברות שונות, כמו גם בתפקידים טכניים ושיווקיים בחברות העוסקות בפרסום וקידום אתרים, בחברות היי-טק וכדומה. אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים היא פנייה לדרך עצמאית והקמת עסק בניית אתרים פרטי משלהם ולסייע ללקוחותיהם בתחום זה. כמו כן, יוכלו הבוגרים להשתלב במכללות השונות כמדריכים ומרצים מיומנים בקורסים השונים בתחום זה.
פתיחה

מה אפשר ללמוד אחרי קורס בניית אתרים?

בוגרי קורס בניית אתרים המעוניינים ברכישת ידע נוסף, בין אם לצורך העשרה אישית והרחבת אופקים ובין אם לצורך העשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם, הרחבת הסמכתם ורכישת ידע מקצועי נוסף מתוך מטרה להשתלב בשוק העבודה כאנשי מקצוע מיומנים ואיכותיים בעלי תחומי אחריות מגוונים, יוכלו להמשיך ללימודים נוספים.

אחד התחומים בהם יוכלו הבוגרים להשתלב הוא קורס JAVA. במסגרת לימודים אלו יוכשרו הבוגרים לעבודה עם שפת תכנות נפוצה זו הקשורה לתחומים רבים בחיינו. תחום לימודים נוסף בו יוכלו הבוגרים למצוא עניין הוא קורס SEO - קידום אתרים. לימודים אלו מכשירים את בוגריהם לקידום אתרים במנועי החיפוש, שתילת קישורים במקומות המתאימים באינטרנט וכדומה לצורך חשיפתם לקהל יעד רחב ומגוון.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2022 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ