ייעוץ לימודים חינם!

קורס Power Point

לימודי פאוור פוינט - להתמקצע על תוכנת Power Point

תוכנת Power Point הינה חלק מחבילת תוכנות Office של חברת Microsoft. תוכנות אלו (ביניהן Word, Excel ו-Outlook) משמשות בעיקר לשימוש משרדי, אך מרבית האנשים משתמשים בהם גם לצרכים אישיים ופרטיים. תוכנת פאוור פוינט משמשת ליצירת מצגות ותרשימים שונים במגוון שיטות ודרכי תצוגה שונות. זהו כלי יעיל המשמש חברות, ארגונין, עסקים ואף מוסדות לימוד לצורך העברת תכנים שונים באופן יעיל, מהיר ומסודר.

תוכנה זו מאפשרת בנייה פשוטה וקלה של מצגות מקצועיות ואיכותיות. בנוסף, כמו בכל התוכנות האחרות מבית Office, קיימת אפשרות לשמירת קבצים ב"ענן", כלומר אחסונם בשרתים מרוחקים. יחד עם אפשרות זו, קיימת האופציה לשיתוף קבצים עם משתמשים אחרים ושליחת קבצים למחשבים רבים תוך זמן קצר. בשנים האחרונות אף הותאמה התוכנה לעבודה עם טלפונים ניידים, טאבלטים וכדומה.

למי מתאים ללמוד קורס Power Point?

1
ריאלי
2
יזם
3
חוקר
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

מידע כללי על קורס Power Point

חברת Microsoft דואגת לעדכן את תוכנות Office השונות, ביניהן תוכנת Power Point, באופן שוטף ובהתאם לכל העדכונים והחידושים שחלים בתחום, מוסיפה פונקציות חדשות ומשכללת את האופציות הקיימות. יזמים, מנהלים, מרצים, סטודנטים, ראשי צוותים ועוד, משתמשים בתוכנה זו באופן שוטף להעברת מידע חשוב, כיוון שזו מאפשרת שילוב של תמונות, הנפשות, טבלאות, דיאגרמות, תרשימים, טקסטים וכדומה, ניתן גם לעצב את אופן המעבר בין השקופיות השונות באמצעות אנימציה, קבצי קול, וידאו, קישורים לאינטרנט ועוד.

הלימודים בקורס פאוור פוינט כוללים ידע תיאורטי נרחב, כלים ומיומנויות להצגה יעילה ומסודרת של חומר מקצועי. המשתתפים יוכשרו להכנת מצגות ברמה גבוהה ויכירו את שלל תכונותיה של תוכנה מבוקשת ופופולארית זו. 
פתיחה

למי מיועד קורס Power Point?

הלימודים בקורס Power Point פונים לקהל הרחב ולכל מי שיש ברצונו להשתלב במסלול לימודים מרתק זה, בין אם הינו בעל ידע קודם וניסיון בתחום העבודה עם מחשבים ובין אם לאו, הן לצורך העשרה אישית ושימוש עצמי והן לצורך רכישת מיומנות מקצועית אשר מהווה דרישה לקבלה למשרות שונות ומגוונות בשוק העבודה. הלימודים מתאימים לעובדי משרד המעוניינים להרחיב את ידיעותיהם ולהכיר את מרב האופציות הקיימות בתוכנה יעילה זו.

כמו כן, מתאימים הלימודים במיוחד לסטודנטים, מנהלים, יזמים, אנשי עסקים, מזכירות, אנשי אדמניסטרציה, סטודנטים, מרצים, מורים, אנשי שיווק ופרסום וכדומה, הנדרשים להכין מצגות, להעביר חומר לימודי, להציג נתונים, לבנות מודלים עסקיים ועוד, שכן תוכנת הפאוור פוינט הינה יעילה ביותר לכל השימושים הללו.
פתיחה

למי מתאים קורס Power Point?

תנאי הקבלה לקורס Power Point יכולים להשתנות בין מוסדות הלימוד המגוונים אשר מציעים רכישת הכשרה זו ובין הקורסים השונים בתחום, בהתאם להיקף החומר הנלמד, מטרת הלימודים וסוג ההכשרה הנרכשת עם סיומם. בדרך כלל, קורסים אלו פתוחים בפני הקהל הרחב, אינם מציבים תנאי קבלה כלל ומקבלים לשורותיהם את כל המעוניינים להשתלב במסלול הלימודים.

חלק מן המוסדות דורשים כי יהיו המועמדים בעלי שליטה ברמה גבוהה בשפה האנגלית ובעלי שליטה בסיסית ביישומי המחשב והאינטרנט ברמת משתמש. ישנם מוסדות לימוד אשר מציעים לימודים אלו ודורשים כי יהיו המועמדים בעלי ניסיון קודם בשימוש בתוכנת פאוור פוינט ויכירו את הפונקציות הבסיסיות הקיימות בה. 
פתיחה

כמה זמן נמשך קורס Power Point?

משך הלימודים בקורס Power Point עשוי להשתנות בין מוסד לימודי אחד למשנהו, בהתאם להיקף החומר הנלמד, מטרת הלימודים, מספר המפגשים השבועיים אשר מתקיימים במהלך ההכשרה ואורכו של כל אחד מן המפגשים הללו. בדרך כלל, כוללים הקורסים בין 10 ל-20 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני שבועות ספורים בלבד. 

חשוב לדעת כי מרבית מוסדות הלימוד מציעים השתלבות במסלול זה במתכונת של לימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר. אפשרות זו מהווה יתרון מהותי עבור המעוניינים לרכוש הכשרה זו אך אין ביכולתם לפנות את יומם לטובת הלימודים עקב התחייבויות קודמות כמו עבודה, לימודים או כל התחייבות אחרת. כך יוכלו ללמוד בשעות ובזמנים המתאימים להם ביותר.
פתיחה

מה לומדים בקורס Power Point?

תכנית הלימודים בקורס Power Point משלבת בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות מעשיות ותרגולים רבים. השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה. הנושאים הנלמדים יכולים להשתנות בין הקורסים השונים בתחום, בהתאם להיקף החומר הנלמד ומטרת הלימודים.

על פי רוב, התכנים הנלמדים בקורס כוללים את הנושאים: בניית מצגות, יצירת שקפים, שילוב טקסט, שילוב תמונות, יצירת מעברים בין שקופיות, הנפשות, שילוב קטעי וידאו, בניית גרפים, יצירת תרשימים, שילוב קבצי קול, יצירת קישורים לאינטרנט, הוספת אובייקטים, הוספת טבלאות, חיפוש תמונות מולטימדיה, Word Art, שינוי גודל אובייקט, הדפסת מצגת, ניווט במצגת, יישור ומרכוז פסקות ועוד שלל נושאים.
פתיחה

מה עושים אחרי קורס Power Point?

לבוגרי קורס Power Point אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, לרבות עמידה בחובת נוכחות, השתתפות פעילה בשיעורים, ביצוע ההתנסויות המעשיות, הגשת התרגילים והמטלות ומעבר הבחינות (אם נדרש), תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

בפני הבוגרים עומדות אפשרויות תעסוקה שונות ומגוונות. הם יוכלו להשתלב בשוק העבודה במגוון רחב של משרות ותפקידים, שכן מיומנות זו הינה מיומנות חשובה הנדרשת בתפקידים רבים כמו מורים, מרצים, מדריכים, מזכירות, מנהלי משרד, עובדי בנק, פרסומאים, אנשי עסקים, אנשי מכירות, אנשי יחסי ציבור ועוד. כל בעלי התפקידים הללו ורבים אחרים נדרשים להציג נתונים ומידע במסגרת עבודתם ותוכנה זו יכולה להקל על כך במידה רבה.
פתיחה

מה אפשר ללמוד אחרי קורס Power Point?

בוגרי קורס Power Point המעוניינים ברכישת ידע נוסף, בין אם לצורך העשרה אישית והרחבת אופקים ובין אם לצורך העשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם, הרחבת הסמכתם ורכישת ידע מקצועי נוסף מתוך מטרה להשתלב בשוק העבודה כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים בעלי תחומי אחריות מגוונים, יוכלו להמשיך ללימודים נוספים. אחת התחומים בהם יוכלו להשתלב הוא קורס Word. הלימודים בקורס זה מכשירים את בוגריהם לשימוש בתוכנה יעילה זו, המשמשת לכתיבת טקסטים ועריכתם.

תחום לימודים נוסף בו יוכלו הבוגרים למצוא עניין הוא קורס שפת C. בוגרי לימודים אלו יוכשרו בשפת תכנות בסיסית ונפוצה זו, המשמשת את העוסקים בתחום התכנות, אבטחת המידע, בדיקות התוכנה, ההיי טק ועוד.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2022 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ