ייעוץ לימודים חינם
קורס אימון תזונה

קורס אימון תזונה

מה כדאי לדעת על קורס אימון תזונה?

הקשר בין תזונה נכונה לבין בריאות פיזית ונפשית הוכח כבר פעמים רבות במהלך השנים. אף על פי כן, מרבית האנשים מתקשים ליישם אורח חיים בריא, מומלץ ונכון ולשמור על תזונה מאוזנת. לכן, הביקוש למאמנים אישיים אשר מתמחים בתזונה הולך וגובר, מתוך רצונם של רבים לקבל תמיכה וליווי צמוד במהלך תהליך השינוי אותו הם מעוניינים לעבור.

הלימודים בקורס אימון תזונה כוללים ידע תיאורטי מקיף, כלים ומיומנויות מעשיות לבניית תכנית ייעודית עבור המעוניינים לאמץ לעצמם אורח חיים בריא ולהביא את אלו לעבר השגת מטרותיהם. מאמני התזונה מחזיקים במרב הידע באמצעותו הם משלבים בין תובנות שונות מתחום האימון האישי וההעצמה לבין תובנות מתחום האכילה הנכונה, התזונה והדיאטה, ובכך הם מסייעים למתאמנים להגיע למשקל הרצוי שלהם, לשנות את אורח חיים ולחוש מלאי ביטחון עצמי.

למי מתאים ללמוד קורס אימון תזונה?

1
חברתי
2
יזם
3
ריאלי
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

למה כדאי לעשות קורס אימון תזונה?

מאמן אישי בתזונה מסייע למתאמניו לשנות את אופן חשיבתם בהתאם לתהליך הנחוץ להם ומקנה להם שיטות יישומיות בתחום כך שישיגו את מטרותיהם. חשיבותה של התזונה הנכונה והבריאה הפכו לנושא מדובר ומרכזי ביותר בשנים האחרונות, וכיום כמעט כולם מבינים עד כמה תחום זה חשוב ומרכזי בכל הקשור לאיכות החיים, רווחת החיים, הבריאות והנפש.

ייחודו של המאמן האישי לתזונה הוא השילוב בין מומחיות קלינית בתזונה לבין תחום האימון ויכולתו להוביל את המתאמן לעבר הצלחה, תוך העצמה נפשית, העצמת כוח ההתמדה והרצון של המתאמן בתהליך ושמירה על תוצאות אמיתיות בשטח לטווח הארוך. התזונה הנכונה מסייעת בירידה במשקל, שמירה על הבריאות, מניעת מחלות ועוד.
פתיחה

למי מתאים קורס אימון תזונה?

הלימודים בקורס אימון תזונה פונים לקהל הרחב ולכל מי שיש ברצונו להשתלב במסלול לימודים מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם הוא בעל ידע קודם וניסיון בתחום האימון ובין אם לא, הן לצורך העשרה אישית ושימוש עצמי והן לצורך השתלבות בשוק העבודה במסגרת מקצוע רווחי ומעניין זה, ועל ידי כך לסייע לאנשים להשיג את מטרותיהם. 

הלימודים מתאימים במיוחד למאמנים אישיים, מאמנים עסקיים וכדומה, המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולשלב את עבודתם עם נושא התזונה הבריאה. כמו כן, הלימודים מתאימים לתזונאים ותזונאיות אשר יש ברצונם לרכוש מיומנויות אימוניות במטרה לטפל בלקוחותיהם ולסייע להם להתמיד בתהליך אותו הם מבקשים לעבור. בנוסף, יוכלו למצוא עניין בלימודים מטפלים שונים מעולם הרפואה המשלימה.
פתיחה

מה תנאי הקבלה לקורס אימון תזונה?

תנאי הקבלה לקורס אימון תזונה יכולים להשתנות בין מוסדות הלימוד המגוונים אשר מציעים רכישת הכשרה זו ובין הקורסים השונים בתחום, בהתאם לקהל היעד אליו מיועדים הלימודים וסוג ההכשרה הנרכשת עם סיומם. מרבית הקורסים פתוחים בפני הקהל הרחב, מציבים דרישות קבלה בסיסיות למדי ומקבלים לשורותיהם את כל המעוניינים להשתלב במסלול הלימודים, בתנאי שהם בוגרי 12 שנות לימוד ולפעמים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.

כמו כן, סביר להניח כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים שמטרתו לקבוע את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להתקבל לקורסים מתקדמים יותר, על המועמדים להיות בעלי תואר ראשון רלוונטי בתחומי התזונה, רפואה אלטרנטיבית, תזונה טבעית וכדומה.
פתיחה

כמה זמן נמשך קורס אימון תזונה?

משך הלימודים בקורס אימון תזונה עשוי להשתנות בין מוסד לימודי אחד למשנהו, בהתאם להיקף החומר הנלמד, קהל היעד אליו מיועדים הלימודים, מטרת הלימודים וסוג ההכשרה הנרכשת עם סיומם, מספר המפגשים השבועיים אשר מתקיימים במהלך ההכשרה ואורכו של כל אחד מן המפגשים הללו. ישנן סדנאות קצרות ומזורזות הפונות לבעלי ידע קודם וניסיון מעשי בתחום, אלו קצרות למדי ונפרשות על פני מספר שבועות. בנוסף, ישנם קורסים מקיפים יותר אשר נפרשים על פני מספר חודשים. 

חשוב לדעת כי מרבית מוסדות הלימוד מציעים השתלבות במסלול הלימודים במתכונת של לימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר. אפשרות זו מקנה יתרון מהותי עבור המעוניינים לרכוש הכשרה זו אך שאין ביכולתם לפנות את יומם לטובת הלימודים עקב התחייבויות קודמות כמו עבודה, לימודים או כל התחייבות אחרת.
פתיחה

מה לומדים בקורס אימון תזונה?

תוכנית הלימודים בקורס אימון תזונה משלבת בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות מעשיות ותרגולים רבים. השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים היא מן המעלה הראשונה. הנושאים הנלמדים יכולים להשתנות בין הקורסים השונים בתחום, בהתאם להיקף החומר הנלמד וקהל היעד אליו מיועדים הלימודים.

על פי רוב, התכנים הנלמדים בקורס כוללים את הנושאים הבאים: בריאות ואיכות חיים, תזונה וספורט, בריאות נפשית ופיזית, משחקי תפקידים, יסודות הקואוצ'ינג, יסודות התזונה הבריאה, הרכבת תפריט אישי, בניית יעדים לדיאטה, אכילה רגשית, התמודדות עם פחדים וחששות, פיתוח מודעות לתזונה בריאה, הרגלי אכילה, מבואות בפסיכולוגיה, תזונה לנשים בהיריון, תזונה לספורטאים, תפקידי המאמן, אימון אורח חיים נכון ועוד שלל תכנים מרתקים.
פתיחה

מה עושים אחרי קורס אימון תזונה?

לבוגרי קורס אימון תזונה אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, לרבות עמידה בחובת נוכחות, השתתפות פעילה בשיעורים, ביצוע התנסויות מעשיות, הגשת תרגילים ומטלות ומעבר בחינות, תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם. 

בוגרי קורס אימון תזונה הם אנשי מקצוע מבוקשים בשוק העבודה, ועומדות בפניהם אפשרויות תעסוקה שונות ומגוונות. הבוגרים יוכלו להשתלב בשלל המשרות בתחום במסגרת קופות החולים השונות אשר מציעות שירותים אלו, כמו גם במכונים בריאותיים, בתי ספר, מערכת החינוך, מערכת הבריאות ועוד, בין אם כמאמנים אישיים, דיאטניים, יועצים או מטפלים. כמו כן, יוכלו הבוגרים לפנות לדרך עצמאית ולהחל לצבור לעצמם קהל לקוחות לו יוכלו לסייע להשיג את מטרותיו.
פתיחה

מה אפשר ללמוד אחרי קורס אימון תזונה?

בוגרי קורס אימון תזונה המעוניינים ברכישת ידע נוסף, בין אם לצורך העשרה אישית והרחבת אופקים ובין אם לצורך העשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם, הרחבת הסמכתם ורכישת ידע מקצועי נוסף מתוך מטרה להשתלב בשוק העבודה כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים בעלי תחומי אחריות מגוונים, יוכלו להמשיך ללימודים נוספים.

אחת האפשרויות העומדת בפני הבוגרים היא השתלבות בקורס מדריכי חדר כושר. במסגרת לימודים אלו יוכשרו הבוגרים להדרכת מתאמנים על המכשירים השונים בחדר הכושר ולהתאמת תוכנית אימונים יעילה, תוך שמירה על כללי הבריאות והבטיחות. תחום לימודים נוסף בו יוכלו הבוגרים למצוא עניין הוא קורס בישול. לימודים אלו מכשירים את בוגריהם לבישול מאכלים שונים באמצעות חומרי גלם איכותיים. מיומנות זו יכולה לסייע להם ללמוד כיצד להכין ולבשל מאכלים בריאים ומזינים יותר.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ