ייעוץ לימודים חינם
קורס אינדיזיין

קורס אינדיזיין

מה כדאי לדעת על קורס InDesign?

תוכנת InDesign החלה לתפוס תאוצה בעשור האחרון, הודות לעדכוני תוכנה רבים, אפשרויות, שיפורים וחידושים המייעלים את עבודת המעצבים. האינדיזיין היא התוכנה הפופולרית ביותר בתחום העימוד וההוצאה לאור, אשר נחשבת לאחת הטובות והנפוצות ביותר בתחום ומאפשרת יצירת סגנונות ופורמטים שונים ושימוש בכלים ייחודיים על מנת ליצור איורים וקבצי טקסט מקוריים. ידע ושליטה בתוכנה הזו הם יתרון גדול וכלי שימושי מאוד למעצבים גרפיים, לכן גם בלימודי עיצוב גרפי תזכו להכיר תוכנה זו.

הלימודים בקורס אינדיזיין נערכים במגוון מכללות בפריסה ארצית ומקנים למשתתפים הכרות מעמיקה עם התוכנה וממשק המשתמש שלה, הדומה במידה רבה לממשקי המשתמש של תוכנת Photoshop ותוכנת Illustrator של חברת Adobe. במסגרת הלימודים ייצרו המשתתפים דפים אינטראקטיביים תוך התמקדות בעיצוב, פורמט וסגנון, ירכשו ידע נרחב ומעמיק, כלים ומיומנויות לצורך התמקצעות והשתלבות בשוק העבודה בתחום העיצוב וההוצאה לאור.

למי מתאים ללמוד קורס אינדיזיין?

1
ריאלי
2
אמנותי
3
יזם
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

למה כדאי לעשות קורס אינדיזיין?

אינדיזיין (InDesign) היא תוכנה מבית חברת Adobe המשמשת לצורכי עיצוב שונים ומגוונים של חומרים כתובים העומדים בפני דפוס והוצאה לאור. התוכנה יעילה לעימוד של מסמכים, ספרים, פוסטרים, עלונים, חוברות, קטלוגים, כתבי עת, עיתונים וכדומה, כמו גם לעיבוד, עיצוב גרפי, שילוב תמונות, נוסחאות או טבלאות ועוד. בין חומר הגלם לבית הדפוס, חייב כל מלל לעבור שלבי עימוד ועיצוב באמצעות תוכנות רלוונטיות, ואינדיזיין ביניהן.

התוכנה יוצרת סביבת עבודה קלה ונוחה למעצבים מנוסים ומתחילים כאחד. האינדיזיין פועלת בשיתוף פעולה עם תוכנות נוספות, דבר המאפשר ייבוא טקסטים ממקורות שונים ויוצר סביבת עבודה שיתופית, נוחה ויעילה. הכרת ממשק המשתמש מאפשרת למעצבים ליצור ולעמד כפי שירצו, בדומה לתוכנות נוספות כמו פוטושופ ואילוסטרייטור.
פתיחה

למי מתאים קורס אינדיזיין?

הלימודים בקורס אינדיזיין פונים לקהל הרחב ולכל מי שיש ברצונו להשתלב במסלול לימודים מרתק זה, לרכוש ידע, כלים ומיומנויות בתוכנה יעילה זו, בין אם הם בעלי ידע קודם וניסיון מעשי בעיצוב ודפוס ובין אם לא, הן לצורך העשרה אישית ושימוש עצמי והן לצורך השתלבות בשוק העבודה ורכישת ידע מקצועי חדש.

הלימודים מתאימים במיוחד לעוסקים בתחום הדפוס וההוצאה לאור, כמו גם לגרפיקאים, מעצבים גרפיים, פרסומאים, עורכי תוכן, דפסים ועוד, המעוניינים להעשיר את ארגז הכחין המקצועי שלהם ולהכיר את תוכנת ה-InDesign לעומק. בנוסף, לימודי אינדיזיין מתאימים כם למעצבים מהתחומים השונים שאינם זכו להכרות עם תוכנה חשובה זו ומעוניינים בהכשרה מקצועית לעבודה עימה.
פתיחה

מה תנאי הקבלה לקורס אינדיזיין?

תנאי הקבלה לקורס אינדיזיין יכולים להשתנות בין מוסדות הלימוד המגוונים אשר מציעים רכישת הכשרה זו ובין הקורסים השונים בתחום, בהתאם לקהל היעד אליו מיועדים הלימודים וסוג ההכשרה הנרכשת עם סיומם. מרבית מוסדות הלימוד והמכללות דורשים כי המועמדים יהיו בעלי שליטה ברמה גבוהה בשפה האנגלית ובעלי שליטה בסיסית ברמת משתמש ביישומי המחשב הבסיסיים כמו תוכנות אופיס, גלישה באינטרנט וכדומה. 

בנוסף, חלק מן הקורסים בתחום דורשים מן המועמדים להיות בעלי ידע וניסיון קודם בשימוש בתוכנות גרפיות נוספות כמו אילוסטרייטור או פוטושופ. בנוסף, ייתכן ויידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים במטרה לקבוע את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו.
פתיחה

כמה זמן נמשך קורס אינדיזיין?

משך הלימודים בקורס אינדיזיין עשוי להשתנות בין מוסד לימודים אחד למשנהו, בהתאם להיקף החומר הנלמד, סוג ההסמכה הנרכשת עם סיום הלימודים, מספר המפגשים השבועיים אשר מתקיימים במהלך ההכשרה ואורכו של כל אחד מן המפגשים הללו. בדרך כלל, כוללים הקורסים בין 15 ל-55 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני חודשים ספורים בלבד. 

חשוב לדעת כי מרבית מוסדות הלימוד מציעים השתלבות במסלול הלימודים במתכונת של לימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר. אפשרות זו מקנה יתרון מהותי עבור המעוניינים לרכוש הכשרה זו אך שאין ביכולתם לפנות את יומם לטובת הלימודים עקב התחייבויות קודמות כמו עבודה, לימודים או כל התחייבות אחרת. כך יוכלו ללמוד בשעות ובזמנים המתאימים להם ביותר.
פתיחה

מה לומדים בקורס אינדיזיין?

תוכנית הלימודים בקורס אינדיזיין משלבת בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות מעשיות ותרגולים רבים. השילוב בין שני אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים היא מן המעלה הראשונה. הנושאים הנלמדים יכולים להשתנות בין הקורסים השונים בתחום, בהתאם להיקף החומר הנלמד וסוג ההכשרה הנרכשת בסיום הלימודים.

על פי רוב, התכנים הנלמדים בקורס כוללים את הנושאים הבאים: מבוא לאינדיזיין, פקודות בסיסיות, כלי עריכה, פעולות העתקה והדבקה, סידור וארגון אלמנטים על פני משטח העבודה, כלים חיוניים, החיצים, מטה הקסם, שימוש בקווי עזר, ייצור ועיצוב גופים ואובייקטים, מניפולציות של האובייקטים, עריכת טקסט בסיסית ומתקדמת, שימוש בסגנונות טקסט שונים, כתיבה על גבי אובייקטים ומסלולים, ייבוא וייצוא טקסטים ואובייקטים, עיצוב דרך טקסטים, פילטרים, צבעים, הפיכת תמונה לאיור, סגנונות מילוי, טבלאות, מסמך מרובה עמודים ועוד שלל תכנים.
פתיחה

מה עושים אחרי קורס אינדיזיין?

לבוגרי קורס אינדיזיין אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, לרבות עמידה בחובת נוכחות, השתתפות פעילה בשיעורים, ביצוע התנסויות מעשיות, הגשת תרגילים ומטלות ומעבר בחינות, תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

בוגרי קורס אינדיזיין הם אנשי מקצוע מבוקשים ונדרשים בשוק העבודה, ועומדות בפניהם אפשרויות תעסוקה שונות ומגוונות. הבוגרים יוכלו להשתלב בשלל המשרות המוצעות בתחום בהתאם להעדפותיהם ורצונותיהם, במסגרות שונות כגון בתי דפוס, משרדי פרסום, מערכות עיתונות, חברות הוצאה לאור, חברות דפוס וכדומה, בתפקידי עיצוב גרפי, פרסום ועוד. בוגרים שהם בעלי ידע קודם בתחום העיצוב, יוכלו להתקדם בסולם הדרגות ולהשתלב בתפקידים נחשבים ורווחיים יותר בארגונים ובחברות בהם הם עוסקים.
פתיחה

מה אפשר ללמוד אחרי קורס אינדיזיין?

בוגרי קורס אינדיזיין המעוניינים ברכישת ידע נוסף, בין אם לצורך העשרה אישית והרחבת אופקים ובין אם לצורך העשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם, הרחבת הסמכתם ורכישת ידע מקצועי נוסף מתוך מטרה להשתלב בשוק העבודה כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים בעלי תחומי אחריות מגוונים, יוכלו להמשיך ללימודים נוספים.

אחת האפשרויות העומדת בפני הבוגרים היא המשך לימודים בקורס גרפיקה ממוחשבת. תחום זה הוא חלק בלתי נפרד מעולם השיווק, הפרסום והדיגיטל ובוגרי לימודים אלו יוכשרו ליצירת פרסומות, אתרים, באנרים, אנימציה ממוחשבת, משחקי מחשב וכדומה. תחום לימודים נוסף בו יוכלו הבוגרים למצוא עניין הוא לימודי תואר ראשון בתקשורת חזותית. במסגרת לימודים אלו יוכשרו הבוגרים לשימוש בתוכנות גרפיות שונות, עיצוב בדו ממד ובתלת ממד, עיבוד תמונות, אנימציה, וידאו וכדומה, לצרכי פרסום, שיווק ומדיה דיגיטלית.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2022 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ