ייעוץ לימודים חינם!

קורס תקשורת חזותית

מה כדאי לדעת על קורס תקשורת חזותית?

עם התפתחותה של הטכנולוגיה, התרחבו האפשרויות של הביטוי חזותי. תקשורת חזותית עוסקת בקשר בין הצד המודע, כלומר התקשורת, לבין הצד שאינו מודע, האדם הצופה בה. תכני התקשורת החזותית מועברים אלינו בסוגים רבים של מדיות כמו: דפוס, טלוויזיה, וידאו, מחשבים ואינטרנט, טלפון נייד, שלטי חוצות, אריזות מוצרים, עיתונים ועוד.

הלימודים בקורס תקשורת חזותית כוללים ידע תיאורטי מקיף, כלים ומיומנויות מעשיות ליצירת תקשורת חזותית מדויקת, יצירתית, איכותית, מתוחכמת ובעלת השפעה רבה. המשתתפים ילמדו כיצד להעביר את המסרים החזותיים בצורה הטובה ביותר, יבינו כיצד פועלת התקשורת ומשפיעה עלינו כצרכנים ויפתחו את מיומנויות החשיבה היצירתית שלהם. בסיום לימודיהם, הבוגרים ישתלבו בקלות בשוק העבודה כאנשי מקצוע מיומנים מן השורה הראשונה. 

למי מתאים ללמוד קורס תקשורת חזותית?

1
אמנותי
2
ריאלי
3
יזם
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

למה כדאי לעשות קורס תקשורת חזותית?

תקשורת חזותית, הידועה גם כעיצוב גרפי או גרפיקה ממוחשבת, היא תחום חשוב ומרכזי מעולם העיצוב אשר מאפשר לעוסקים לשלב נטיות יצירתיות ואמנותיות יחד עם יכולת פרנסה רווחית ומכובדת ועבודה מרתקת ומאתגרת. התקשורת החזותית עוסקת בתיווך מוצרים ותכנים אל קהל היעד ועל כן היא עיקרית במיוחד בעולם התקשורת, השיווק והפרסום.

ערוצי התקשורת השונים משפיעים רבות על חיינו בתחומים רבים ומגוונים, החל מרכיבי הצריכה האישית והביתית, דרך צמתי החלטות שונות ומשמעותיות בחיינו ועד השפעה כללית ציבורית. התקשורת פעילה בערוצים שונים, כאשר הערוץ החזותי הוא בעל ההשפעה הגדולה והמרכזית ביותר, וזאת בשל הדומיננטיות של חוש הראייה בדרך בה אנו תופשים את העולם כולו.
פתיחה

למי מתאים קורס תקשורת חזותית?

הלימודים בקורס תקשורת חזותית פונים לקהל הרחב ולכל מי שיש ברצונו להשתלב במסלול לימודים מרתק, מהנה, מאתגר ומספק זה, בין אם הוא בעל ידע קודם וניסיון מעשי בתחום הפרסום או העיצוב ובין אם לא, הן לצורך העשרה אישית ושימוש עצמי והן לצורך רכישת מקצוע חדש והשתלבות בשוק העבודה בתחום מבוקש זה.

הלימודים מתאימים במיוחד לאנשים יצירתיים, אמנותיים, בעלי חוש אסתטי מפותח המעוניינים להתמחות בתחום זה ולממש את הפוטנציאל הטמון בהם. בנוסף, יוכלו למצוא עניין רב בלימודים העוסקים בתחומי הציור, האיור, האנימציה וכדומה, כמו גם כל העוסקים בתחומי העיצוב, הפרסום וקידום האתרים אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולשלב הכשרה זו במסגרת עבודתם.
פתיחה

מה תנאי הקבלה לקורס תקשורת חזותית?

תנאי הקבלה לקורס תקשורת חזותית יכולים להשתנות בין מוסדות הלימוד המגוונים אשר מציעים רכישת הכשרה זו ובין הקורסים השונים בתחום, בהתאם לקהל היעד אליו מיועדים הלימודים וסוג ההכשרה הנרכשת עם סיומם. ישנם קורסים רבים אשר פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב, אינם מציבים דרישות קבלה כלל ומקבלים לשורותיהם את כל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מרתק זה.

עם זאת, מרבית המוסדות דורשים כי המועמדים יהיו בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה, בעלי יכולת עבודה בסיסית עם יישומי המחשב והאינטרנט ולעיתים אף יצטרכו להציג תיק עבודות. בנוסף, סביר להניח כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים מתוך מטרה לקבוע את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו.
פתיחה

כמה זמן נמשך קורס תקשורת חזותית?

משך הלימודים בקורס תקשורת חזותית עשוי להשתנות בין מוסד לימודים אחד למשנהו, בהתאם להיקף החומר הנלמד, סוג ההכשרה הנרכשת עם סיום הלימודים, קהל היעד אליו מיועדים הלימודים, מספר המפגשים השבועיים אשר מתקיימים במהלך ההכשרה ואורכו של כל אחד מן המפגשים הללו. בדרך כלל, כוללים הלימודים בין 300 ל-500 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין שנה לשלוש שנים.

חשוב לדעת כי מרבית מוסדות הלימוד מציעים השתלבות במסלול הלימודים במתכונת של לימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר. אפשרות זו מקנה יתרון עבור המעוניינים לרכוש הכשרה זו אך אין ביכולתם לפנות את יומם לטובת הלימודים עקב התחייבויות קודמות כמו עבודה, לימודים או כל התחייבות אחרת.
פתיחה

מה לומדים בקורס תקשורת חזותית?

תוכנית הלימודים בקורס תקשורת חזותית משלבת בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות מעשיות ותרגולים רבים. השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים היא מן המעלה הראשונה. הנושאים הנלמדים יכולים להשתנות בין הקורסים המגוונים, בהתאם להיקף החומר הנלמד וקהל היעד אליו מיועדים הלימודים.

על פי רוב, התכנים הנלמדים בקורס כוללים את הנושאים: עקרונות התקשורת החזותית, מדיה דיגיטלית, אופן פעולתו של חוש הראייה, חשיבות הקומפוזיציה,דיוק בהעברת המסר, חשיבה יצירתית, פרסום, מסרים והשפעתם על הצרכן, אנימציה, עיצוב גרפי לדפוס, תוכנות עיצוב רלוונטיות, רישים וציור, תורת הצבעים, תקשורת המונים, מיתוג, עיצוב אריזות, תלת ממד, תרגום מסר מילולי למסר חזותי, עריכת וידאו, הכנה לדפוס, אסתטיקה, תולדות הצילום ועוד שלל תכנים מרתקים.
פתיחה

מה עושים אחרי קורס תקשורת חזותית?

לבוגרי קורס תקשורת חזותית אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, לרבות עמידה בחובת נוכחות, השתתפות פעילה בשיעורים, ביצוע התנסויות מעשיות, הגשת תרגילים ומטלות ומעבר בחינות, תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

בפני בוגרי קורס תקשורת חזותית עומדות אפשרויות תעסוקה שונות ומגוונות. הם יוכלו להשתלב בשוק העבודה במסגרת משרדי שיווק ופרסום, חברות לעיצוב גרפי, רשתות אופנה, סטודיו לעיצוב ואופנה, חברות היי-טק, חברות סלולר, עיתונים ואתרי אינטרנט וכדומה. אפשרות נוספת אשר עומדת בפני הבוגרים הינה פנייה לדרך עצמאית, צבירת קהל לקוחות רחב והצעת שירותיהם האיכותיים והמקצועיים לכל המעוניינים. עבודה כעצמאים מאפשרת חופש תעסוקתי וגמישות בשעות העבודה ולכן בוגרים רבים פונים לאפשרות זו. 
פתיחה

מה אפשר ללמוד אחרי קורס תקשורת חזותית?

בוגרי קורס תקשורת חזותית המעוניינים ברכישת ידע נוסף, בין אם לצורך העשרה אישית והרחבת אופקים ובין אם לצורך העשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם, הרחבת הסמכתם ורכישת ידע מקצועי נוסף מתוך מטרה להשתלב בשוק העבודה כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים בעלי תחומי אחריות מגוונים, יוכלו להמשיך ללימודים נוספים.

אחת האפשרויות העומדת בפני הבוגרים היא השתלבות בקורס שיווק באינטרנט. במסגרת לימודים אלו יוכשרו הבוגרים לפרסום מוצרים ושירותים ברשת האינטרנט תוך שימוש בשיטות וטכניקות שיווק שונות. תחום לימודים נוסף בו יוכלו הבוגרים למצוא עניין הוא קורס עיצוב אתרים. לימודים אלו מכשירים את בוגריהם לעיצוב אתרי אינטרנט למגוון רחב של שימושים, תוך מתן דגש למשיכת קהל היעד הרלוונטי, הצגת המידע בצורה האטרקטיבית ביותר ומענה על צרכי הלקוח ובקשותיו.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ