ייעוץ לימודים חינם!

קורס עיצוב תיקים ואביזרי אופנה

לימודי עיצוב תיקים ואביזרי אופנה

תיק, מלבד היותו כלי לאחסון וסחיבה של חפצים, הינו פריט לבוש ייחודי ואופנתי שיש באפשרותו להוסיף רבות לסגנון הלבוש והמראה החיצוני, בעיקר בשילוב עם חגורה, כובע, צעיף או כל אביזר אופנתי אחר. עולם עיצוב האופנה הולך ומתפתח ואינו כולל רק פריטי לבוש טרנדיים ועדכניים בהתאם לאופנה הקיימת.

אביזרי אופנה נלווים, אשר נקראים באנגלית Accessories, למשל: תיק, כובע, חגורה, נעליים, כפפות, ארנק, תכשיטים ועוד, משדרגים כל הופעה בשילוב נכון עם הבגדים אותם אנחנו לובשים. האביזרים הם אלו אשר נותנים למראה החיצוני את הגימור הדרוש לו בכדי לחדד את האמירה האישית שלו ואת המסר אותו הוא מתכוון להעביר.

למי מתאים ללמוד קורס עיצוב תיקים ואביזרי אופנה?

1
אמנותי
2
יזם
3
ריאלי
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

מידע כללי על קורס עיצוב תיקים ואביזרי אופנה

חברות אופנה רבות, מעצבי אופנה ומותגי הלבשה שונים, משקיעים משאבים רבים בבחירה וייצור של ליין תיקים ואביזרי אופנה אשר תואמים את הסגנון העיצובי של הבגדים אותם הם מייצרים, זאת במטרה שיוכלו למכור לצרכן פריטי לבוש ואביזרים משלימים אשר יוצרים הופעה אחת שלמה. ענף זה, העוסק בתכנון ועיצוב של אביזרי אופנה, הולך והופך לחשוב ומרכזי במיוחד בתחום.

הלימודים בקורס עיצוב תיקים ואביזרי אופנה כוללים ידע תיאורטי מקיף, כלים ומיומנויות מעשיות ליצירת תיקים ואקססוריז אופנתיים וטרנדיים. המשתתפים ילמדו כיצד לבטא את סגנונם האישי בתוצריהם, כיצד להתאים את החומרים מהם עשויים אביזרי האופנה לטעמו של הלקוח וכיצד לתמחר כל אחד מן הפריטים הללו. 
פתיחה

למי מתאים קורס עיצוב תיקים ואביזרי אופנה?

הלימודים בקורס עיצוב תיקים ואביזרי אופנה פונים לקהל הרחב ולכל מי שיש ברצונו להשתלב במסלול לימודים מרתק, מהנה, מאתגר ומספק זה, בין אם הינו בעל ידע קודם וניסיון מעשי בתחום האופנה ובין אם לאו, הן לצורך העשרה אישית ושימוש עצמי והן לצורך רכישת מקצוע חדש והשתלבות בשוק העבודה בתחום מבוקש זה.

הלימודים מתאימים במיוחד לאנשים יצירתיים, אופנתיים, המעודכנים בכל הטרנדים הקיימים ובעלי חוש אסתטי מפותח, המעוניינים להשתלב בעולם עיצוב האופנה ולהחל ליצור ולבטא את כשרונם. כמו כן, יוכלו למצוא עניין בלימודים בעלי ידע קודם בתפירה, כמו גם מעצבי אופנה, מעצבי פנים, קנייני אופנה, העוסקים בעיצוב הבית וכדומה, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש הכשרה מקצועית נוספת.
פתיחה

מי יכול להתקבל לקורס עיצוב תיקים ואביזרי אופנה?

תנאי הקבלה לקורס עיצוב תיקים ואביזרי אופנה יכולים להשתנות בין מוסדות הלימוד המגוונים אשר מציעים רכישת הכשרה זו ובין הקורסים השונים בתחום, בהתאם לקהל היעד אליו מיועדים הלימודים וסוג ההכשרה הנרכשת עם סיומם. בדרך כלל, פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב, אינם מציבים דרישות קבלה כלל ומקבלים לשורותיהם את כל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מרתק זה.

חלק מן הקורסים דורשים כי יהיו המועמדים בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה וכי יעברו ריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים מתוך מטרה לקבוע את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. מוסדות אחדים אף דורשים כי יהיו המועמדים בעלי ניסיון בתחום האופנה ובעלי ידע קודם בתפירה וכי יציגו תיק עבודות המאגד את כל תוצריהם האמנותיים.
פתיחה

כמה זמן נמשך קורס עיצוב תיקים ואביזרי אופנה?

משך הלימודים בקורס עיצוב תיקים ואביזרי אופנה עשוי להשתנות בין מוסד לימודי אחד למשנהו, בהתאם להיקף החומר הנלמד, סוג ההכשרה הנרכשת עם סיום הלימודים, קהל היעד אליו מיועדים הלימודים, מספר המפגשים השבועיים אשר מתקיימים במהלך ההכשרה ואורכו של כל אחד מן המפגשים הללו. ישנם קורסים מזורזים אשר כוללים בין 20 ל-30 שעות לימוד אקדמיות וישנם קורסים מקיפים במיוחד אשר כוללים מעל ל-100 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין שנה אחת לשנתיים. אמנם, מרבית הקורסים כוללים בין 60 ל-80 שעות לימוד אקדמיות אשר נפרשות על פני תקופת זמן של בין שלושה חודשים לשנה אחת.

חשוב לדעת כי מרבית מוסדות הלימוד מציעים השתלבות במסלול הלימודים במתכונת של לימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר. אפשרות זו מהווה יתרון עבור המעוניינים לרכוש הכשרה זו אך אין ביכולתם לפנות את יומם לטובת הלימודים עקב התחייבויות קודמות כמו עבודה, לימודים או כל התחייבות אחרת.
פתיחה

מה לומדים בקורס עיצוב תיקים ואביזרי אופנה?

תכנית הלימודים בקורס עיצוב תיקים ואביזרי אופנה משלבת בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות מעשיות ותרגולים רבים. השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה. הנושאים הנלמדים יכולים להשתנות בין הקורסים המגוונים, בהתאם להיקף החומר הנלמד וקהל היעד אליו מיועדים הלימודים.

על פי רוב, התכנים הנלמדים בקורס כוללים את הנושאים: עיצוב וציור הדגם, עיצוב מוצר, הכנת מפרט טכניף הוצאת גזרה מצילום איור, פיתוח מודל, בניית גזרות, בחירת חומרים והתאמתם, חיתוך עורות וחומרים נוספים, תכנון תהליך הייצור, הרכבת מוצרים נלווים, רוכסנים ושרוכי משיכה, כיסים ורצועות, סגנונות עיצוב, שיטות תפירה, עיצוב אקססוריז, מותגים מרכזיים בענף, הכנת מפרט טכני,  תכנון והרכבה של מוצרים נלווים ועוד שלל תכנים מרתקים.
פתיחה

מה עושים אחרי קורס עיצוב תיקים ואביזרי אופנה?

לבוגרי קורס עיצוב תיקים ואביזרי אופנה אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, לרבות עמידה בחובת נוכחות, השתתפות פעילה בשיעורים, ביצוע ההתנסויות המעשיות, הגשת התרגילים והמטלות ומעבר הבחינות, תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

בפני בוגרי קורס עיצוב תיקים ואביזרי אופנה עומדות אפשרויות תעסוקה שונות ומגוונות. הם יוכלו להשתלב בשוק העבודה במסגרת חברות עיצוב אופנה שונות, חנויות בגדים, מותגים יוקרתיים, רשתות אופנה גדולות, תעשיית הקולנוע, הפקות אופנה, הפקות תיאטרון וטלוויזיה וכדומה. אפשרות נוספת אשר עומדת בפני הבוגרים הינה פנייה לדרך עצמאית והקמת עסק פרטי משלהם במסגרתו יוכלו לעצב פריטי אופנה מרהיבים ולמכור אותם לקהל לקוחות רחב.
פתיחה

מה אפשר ללמוד אחרי קורס עיצוב תיקים ואביזרי אופנה?

בוגרי קורס עיצוב תיקים ואביזרי אופנה המעוניינים ברכישת ידע נוסף, בין אם לצורך העשרה אישית והרחבת אופקים ובין אם לצורך העשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם, הרחבת הסמכתם ורכישת ידע מקצועי נוסף מתוך מטרה להשתלב בשוק העבודה כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים בעלי תחומי אחריות מגוונים, יוכלו להמשיך ללימודים נוספים. אחת האפשרויות העומדת בפני הבוגרים הינה השתלבות בקורס צורפות ועיצוב תכשיטים. לימודים אלו מכשירים את בוגריהם ליצירת תכשיטים מרהיבים ויוקרתיים תוך שימוש במתכות האיכותיות ביותר ועבודה עם מגוון טכניקות ושיטות מתקדמות.

תחום לימודים נוסף בו יוכלו הבוגרים למצוא עניין הינו קורס הום סטיילינג. במסגרת לימודים אלו יוכשרו הבוגרים לעיצוב חללים פנימיים של בתים, משרדים, חנויות וכדומה, תוך שמירה על עקרונות האופנה המתחדשים בתחום.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ