ייעוץ לימודים חינם
קורס הום סטיילינג

קורס הום סטיילינג

מה כדאי לדעת על קורס הום סטיילינג?

לצבע, חומר וקומפוזיציה ישנה השפעה רבה במיוחד על נראות חדרי הבית השונים, על האווירה שהם מקנים לנכנסים אליהם ועל המסר אותו הם מתכוונים להעביר. לימודי עיצוב הבית מכשירים את בוגריהם ל"הלבשת" הבית תוך שמירה על עקרונות האופנה והטרנדים החדישים והעדכניים ביותר בשוק, שימוש בחפצים ובאביזרים קיימים וחדשים ושינוי המראה בהתאם לתנאי השטח ולמגבלות התקציב. למעשה כמו שיש סטייליסטים שתפקידם לעשות סטיילינג לאנשים, בעלי המקצוע העוסקים הום סטיילינג עושים זאת בחללים ומבנים שונים.

הלימודים בקורס הום סטיילינג נערכים במגוון מכללות בפריסה ארצית וכוללים ידע תיאורטי מקיף, כלים ומיומנויות מעשיות לשדרוג הבית ומראה החלל הפנימי. המשתתפים יוכשרו לשילוב צבעים, אבזור החדר, הקניית אווירה, שילוב רהיטים, וילונות, תמונות, פרחים, חפצים, אביזרים וחומרים שונים, בהתאם לבקשת לקוחותיהם ומבלי לשנות את מבנה הבית עצמו, אלא רק את עיצובו.

למי מתאים ללמוד קורס הום סטיילינג?

1
אמנותי
2
יזם
3
חברתי
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

למה כדאי לעשות קורס הום סטיילינג?

עיצוב הבית, או באנגלית Home Styling - הום סטיילינג, הוא תחום אשר זוכה בשנים האחרונות לפופולריות ולהצלחה רבה, כיוון שהוא מציע פתרון זמין וזול לעיצוב חללי מגורים ומסחר, לדוגמה בתים פרטיים, חנויות, משרדים וכדומה. אנשים רבים יותר ויותר מבינים כי נושא הסטיילינג אינו מוגבל לתחום האופנה והביגוד בלבד, וכי גם לסביבת המגורים ישנה השפעה מכרעת על איכות החיים.

שינויים קטנים בצבעי הרהיטים והקירות, בטקסטורות ובבדים, בתמונות המעטרות את הקירות ואף הזזת הרהיטים ממקום למקום תרומים למראה החלל, משפיעים רבות על עיצוב הבית ויש באפשרותם להקנות לו אווירה ותחושה שונות לחלוטין. בשונה מלימודי עיצוב פנים, הכשרת הום סטיילינג היא הכשרה קצרה ועניינית, אך עובדה זו אינה פוגעת ביעילות ובמקצועיות של הלימודים.
פתיחה

למי מתאים קורס הום סטיילינג?

הלימודים בקורס הום סטיילינג פונים לקהל הרחב ולכל מי שיש ברצונו להשתלב במסלול לימודים מרתק, מהנה, מאתגר ומספק זה, בין אם הוא בעל ידע קודם וניסיון מעשי בתחום העיצוב ובין אם לא, הן לצורך העשרה אישית ושימוש עצמי והן לצורך רכישת מקצוע חדש והשתלבות בשוק העבודה בתחום מבוקש זה.

הלימודים מתאימים במיוחד לאנשים יצירתיים, בעלי חוש אסתטי מפותח, בעלי זיקה לתחום האופנה והעיצוב המעוניינים בכלים ובמיומנויות לעיצוב ביתם הפרטי או בתי לקוחותיהם. כמו כן, יוכלו למצוא עניין בלימודים ארכיטקטים, מורים לאמנות, ציירים, צלמים, פסלים וכדומה, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש הכשרה מקצועית נוספת שתוכל לסייע להם בהשתלבות בשוק העבודה.
פתיחה

מה תנאי הקבלה לקורס הום סטיילינג?

תנאי הקבלה לקורס הום סטיילינג יכולים להשתנות בין מוסדות הלימוד המגוונים אשר מציעים רכישת הכשרה זו ובין הקורסים השונים בתחום, בהתאם לקהל היעד אליו מיועדים הלימודים וסוג ההכשרה הנרכשת עם סיומם. בדרך כלל, פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב, אינם מציבים דרישות קבלה כלל ומקבלים לשורותיהם את כל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מרתק זה.

חלק מן המוסדות דורשים כי המועמדים יהיו בוגרי 12 שנות לימוד ובעלי ידע בסיסי ביישומי המחשב ובאינטרנט. כמו כן, ייתכן ויידרשו המועמדים להציג תיק עבודות רלוונטי, לעבור מבחנים ייעודיים בתחומי העיצוב ולעמוד בפני ריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים מתוך מטרה לקבוע את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו.
פתיחה

כמה זמן נמשך קורס הום סטיילינג?

משך הלימודים בקורס הום סטיילינג עשוי להשתנות בין מוסד לימודים אחד למשנהו, בהתאם להיקף החומר הנלמד, סוג ההכשרה הנרכשת עם סיום הלימודים, קהל היעד אליו מיועדים הלימודים, מספר המפגשים השבועיים אשר מתקיימים במהלך ההכשרה ואורכו של כל אחד מן המפגשים הללו. בדרך כלל, כוללים הלימודים כ-40 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני מפגשים ספורים בלבד. ישנם קורסים מעמיקים ומקצועיים יותר הכוללים בין 150 ל-350 שעות לימוד אקדמיות ואלו נפרשים על פני תקופת זמן של בין ארבעה חודשים לשנה אחת.

חשוב לדעת כי מרבית מוסדות הלימוד מציעים השתלבות במסלול הלימודים במתכונת של לימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר. אפשרות זו מקנה יתרון עבור המעוניינים לרכוש הכשרה זו אך שאין ביכולתם לפנות את יומם לטובת הלימודים עקב התחייבויות קודמות כמו עבודה, לימודים או כל התחייבות אחרת.
פתיחה

מה לומדים בקורס הום סטיילינג?

תוכנית הלימודים בקורס הום סטיילינג משלבת בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות מעשיות ותרגולים רבים. השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים היא מן המעלה הראשונה. הנושאים הנלמדים יכולים להשתנות בין הקורסים המגוונים, בהתאם להיקף החומר הנלמד וקהל היעד אליו מיועדים הלימודים.

על פי רוב, התכנים הנלמדים בקורס כוללים את הנושאים הבאים: קווים וקומפוזיציה, מבוא לעיצוב, סגנונות בעיצוב, מגמות ואופנות בעיצוב המודרני, יסודות השרטוט, אור ותאורה, פנג שוואי, שימוש בצבעים, טקסטיל ושילובי בדים, ארגונומיה, עיצוב הסלון, המטבח, חדר השינה, חדר הילדים, חדר האמבטיה, יצירת אווירה,עיצוב פרחים, טכניקות צביעה וסוגי חומרים, פיתוח חשיבה יצירתית, התאמת שטיחים וריפודים ועוד שלל תכנים מרתקים.
פתיחה

מה עושים אחרי קורס הום סטיילינג?

לבוגרי קורס הום סטיילינג אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, לרבות עמידה בחובת נוכחות, השתתפות פעילה בשיעורים, ביצוע התנסויות מעשיות, הגשת תרגילים ומטלות ומעבר בחינות, תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

בוגרי קורס הום סטיילינג הם אנשי מקצוע מבוקשים, ועומדות בפניהם אפשרויות תעסוקה שונות ומגוונות. הבוגרים יוכלו להשתלב בשוק העבודה במסגרת משרדי אדריכלים, משרדי עיצוב פנים, משרדי אדריכלות נוף, סטודיו לעיצוב אופנה, סטודיו לתכנון חללים וחדרים, במשרדים ובחברות וכדומה. אפשרות נוספת אשר עומדת בפני הבוגרים היא פנייה לדרך עצמאית והקמת עסק פרטי משלהם בתחום עיצוב הבית, במסגרתו יוכלו לעצב את ביתם ואת בתי לקוחותיהם בצורה מקצועית, איכותית ואופנתית.
פתיחה

מה אפשר ללמוד אחרי קורס הום סטיילינג?

בוגרי קורס הום סטיילינג המעוניינים ברכישת ידע נוסף, בין אם לצורך העשרה אישית והרחבת אופקים ובין אם לצורך העשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם, הרחבת הסמכתם ורכישת ידע מקצועי נוסף מתוך מטרה להשתלב בשוק העבודה כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים בעלי תחומי אחריות מגוונים, יוכלו להמשיך ללימודים נוספים.

אחת האפשרויות העומדת בפני הבוגרים היא השתלבות בקורס פנג שווי. לימודים אלו מכשירים את בוגריהם בתורת הפנג שווי אשר עוסקת בהשפעת סביבת המגורים על אדם ומקנים להם כלים מעשיים לאבחון מרכיבי הבית ויצירת שינוי על ידי סידור המקום מחדש. תחום לימודים נוסף בו יוכלו הבוגרים למצוא עניין הוא קורס ויטראז'. במסגרת לימודים אלו יוכשרו הבוגרים באמנות הויטראז' המחברת בין חלקי זכוכיות צבעיוניות למוצר שלהם ומקנה להם טכניקות מיוחדות לחיתוך ועבודה עם זכוכית.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ