ייעוץ לימודים חינם
קורס עריכת וידאו

קורס עריכת וידאו

מה כדאי לדעת על קורס עריכת וידאו?

תיעוד של אירועים משפחתיים וחברתיים הפך לעניין של מה בכך, כתוצאה מהתפתחות הטכנולוגיה והימצאות המצלמה בטלפון הנייד של כמעט כל אחד ואחת מאיתנו. צילום הווידאו מאפשר העברה מדויקת ככל הניתן של הסיטואציות המצולמות, דבר המשמש לא רק אנשים פרטיים אלא גם מקומות עבודה שונים בתחומי התקשורת, הפרסום וכדומה. נוסף על כך, גם תחום עריכת הווידאו הפך לפשוט למדי ועל כן רבים מבקשים להשתלב בשוק העבודה בתחום מבוקש זה.

הלימודים בקורס עריכת וידאו כוללים ידע תיאורטי מקיף, כלים ומיומנויות מעשיות בתחום. המשתתפים ילמדו כיצד לערוך את הווידאו בשיטות מגוונות, אפקטים ויזואליים וסגנונות שונים, לערוך פסקול מוזיקלי, ליצור סרטי קולנוע מהסוגים השונים, פרסומות, דיאלוגים, קליפים וכדומה, תוך שימוש בתוכנות עיצוב רלוונטיות.

למי מתאים ללמוד קורס עריכת וידאו?

1
אמנותי
2
ריאלי
3
יזם
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

למה כדאי לעשות קורס עריכת וידאו?

תחום עריכת הוידאו הוא כלי חשוב, עיקרי ומרכזי בעולם התקשורת החזותית, הפרסום והשיווק, התקשורת, האמנות ועוד. עריכת סרט הוידאו היא חיתוך של קטעים רלוונטיים, שילוב של קטעים ממקורות שונים, העברת חלקים ממקום למקום, הוספת אפקטים עיצוביים, חידוד תמונה, ביצוע מעברים בין החלקים השונים, התאמת מוזיקת רקע ועוד.

כיום, עם התפתחותה של הטכנולוגיה וזמינותן של המצלמות, הפכה עריכת הוידאו לפשוטה במיוחד ואפילו המחשבים הביתיים יכולים ליצור ולהציג תוצאות מרשימות ומעוררות התפעלות בתחום. עריכת הוידאו דורשת הכנסה של סרט הוידאו למחשב, עריכתו באמצעות תוכנות עריכה רלוונטיות ובסיום הוצאתו למקור אחר, מתוך כוונה להעביר מסר או עלילה בזמן מוקצב באמצעות טכניקות מגוונות ושונות. הפיכתו של התחום לפשוט יחסית הובילה לכך שרבים מבקשים להשתלב בשוק העבודה בתחום מבוקש זה.
פתיחה

למי מתאים קורס עריכת וידאו?

הלימודים בקורס עריכת וידאו פונים לקהל הרחב ולכל מי שיש ברצונו להשתלב במסלול לימודים מרתק, מהנה, מאתגר ומספק זה, בין אם הינו בעל ידע קודם וניסיון מעשי בתחום הצילום והעריכה ובין אם לא, הן לצורך העשרה אישית ושימוש עצמי והן לצורך רכישת מקצוע חדש והשתלבות בשוק העבודה בתחום מבוקש זה.

הלימודים מתאימים במיוחד לחובבי צילום ועריכה, המעוניינים לערוך סרטונים משפחתיים, פרסומות, קליפים וכדומה. הלימודים מתאימים במיוחד לעוסקים בתחום הקולנוע, גרפיקאים, יוצרי אנימציה, מעצבי אתרי אינטרנט, לעוסקים בעולם התקשורת החזותית, בוני אתרי אינטרנט, במאים, צלמים, פרסומאים ועוד, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש הכשרה איכותית בתחום מבוקש זה.
פתיחה

מי יכול להתקבל לקורס עריכת וידאו?

תנאי הקבלה לקורס עריכת וידאו יכולים להשתנות בין מוסדות הלימוד המגוונים אשר מציעים רכישת הכשרה זו ובין הקורסים השונים בתחום, בהתאם לקהל היעד אליו מיועדים הלימודים וסוג ההכשרה הנרכשת עם סיומם. חלק מן הקורסים פתוחים בפני הקהל הרחב, אינם מציבים דרישות קבלה כלל ומקבלים לשורותיהם את כל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מרתק זה.

עם זאת, מרבית מוסדות הלימוד דורשים כי המועמדים יהיו בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה, בעלי שליטה ברמה בסיסית בשפה האנגלית ובעלי שליטה ברמת משתמש ביישומי המחשב והאינטרנט. כמו כן, סביר להניח כי המועמדים יידרשו לעמוד בפני ריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים מתוך מטרה לקבוע את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו.
פתיחה

כמה זמן נמשך קורס עריכת וידאו?

משך הלימודים בקורס עריכת וידאו עשוי להשתנות בין מוסד לימודים אחד למשנהו, בהתאם להיקף החומר הנלמד, סוג ההכשרה הנרכשת עם סיום הלימודים, קהל היעד אליו מיועדים הלימודים, מספר המפגשים השבועיים אשר מתקיימים במהלך ההכשרה ואורכו של כל אחד מן המפגשים הללו. הקורסים הקצרים בתחום נפרשים על פני תקופת זמן קצרה יחסית, של בין חודשיים לשלושה חודשים. קורסים ארוכים ומקיפים יותר נפרשים על פני תקופת זמן של בין שלושה חודשים לשנתיים.

חשוב לדעת כי מרבית מוסדות הלימוד מציעים השתלבות במסלול הלימודים במתכונת של לימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר. אפשרות זו מקנה יתרון עבור המעוניינים לרכוש הכשרה זו אך שאין ביכולתם לפנות את יומם לטובת הלימודים עקב התחייבויות קודמות כמו עבודה, לימודים או כל התחייבות אחרת.
פתיחה

מה לומדים בקורס עריכת וידאו?

תוכנית הלימודים בקורס עריכת וידאו משלבת בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות מעשיות ותרגולים רבים. השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים היא מן המעלה הראשונה. הנושאים הנלמדים יכולים להשתנות בין הקורסים המגוונים, בהתאם להיקף החומר הנלמד וקהל היעד אליו מיועדים הלימודים.

על פי רוב, התכנים הנלמדים בקורס כוללים את הנושאים הבאים: מושגי יסוד בתחום העריכה הדיגיטלית, התפתחות עריכת סרטים לאורך ההיסטוריה, תוכנות עריכה מובילות, דגימת חומר גולמי מהמצלמה למחשב, גישות ודרכי עריכה שונות, צפייה וניתוח של קטעי קולנוע ווידאו נבחרים, עיבוד תמונות, הוספת כותרות, עבודה עם אפקטים ומעברים, עריכת סאונד, ביצוע קידודים, עיבוד כותרות ותמונות סטילס, ייצוא סרט מוגמר, פילטרים ואפקטים ועוד שלל תכנים מרתקים.
פתיחה

מה עושים אחרי קורס עריכת וידאו?

לבוגרי קורס עריכת וידאו אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, לרבות עמידה בחובת נוכחות, השתתפות פעילה בשיעורים, ביצוע התנסויות מעשיות, הגשת תרגילים ומטלות ומעבר בחינות, תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

בוגרי קורס עריכת וידאו הם אנשי מקצוע מבוקשים ונדרשים בשוק העבודה, ועומדות בפניהם אפשרויות תעסוקה שונות ומגוונות. הבוגרים יוכלו להשתלב בשלל המשרות בתחום במסגרת ענף צילום האירועים, התקשורת, הספורט, החדשות, הקולנוע והטלוויזיה, משרדי פרסום, אולפני צילום, אולפני אנימציה, חברות גרפיקה וכדומה. אפשרות נוספת אשר עומדת בפני הבוגרים היא פנייה לדרך עצמאית, פתיחת עסק פרטי משלהם והצעת שירותיהם האיכותיים עבור קהל לקוחות רחב. עבודה כעצמאים מאפשרת חופש תעסוקתי וגמישות בשעות העבודה ולכן בוגרים רבים בוחרים באופציה זו.
פתיחה

מה אפשר ללמוד אחרי קורס עריכת וידאו?

בוגרי קורס עריכת וידאו המעוניינים ברכישת ידע נוסף, בין אם לצורך העשרה אישית והרחבת אופקים ובין אם לצורך העשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם, הרחבת הסמכתם ורכישת ידע מקצועי נוסף מתוך מטרה להשתלב בשוק העבודה כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים בעלי תחומי אחריות מגוונים, יוכלו להמשיך ללימודים נוספים.

אחת האפשרויות העומדת בפני הבוגרים היא השתלבות בקורס צילום. במסגרת לימודים אלו יוכשרו הבוגרים לצילום אמנותי, איכותי ומקצועי במגוון תחומים וסוגים, תוך מתן דגש לטכניקות ולמיומנויות המתקדמות ביותר. תחום לימודים נוסף בו יוכלו הבוגרים למצוא עניין הוא קורס אנימציה בתלת ממד. לימודים אלו מכשירים את בוגריהם ליצירת פרסומות, משחקי מחשב, הדמיות אדריכליות וכדומה, תוך שימוש בתוכנה ייעודית מתקדמת בתחום.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ