ייעוץ לימודים חינם!

קורס אומנות השכנוע והמשא ומתן

לימודי אומנות השכנוע והמשא ומתן

חיינו מלאים במצבים וסיטואציות בהם כושר שכנוע ויכולת ניהול משא ומתן מהווים מיומנויות הכרחיות ושימושיות למדי, שכן כל מערכת יחסים, בין אם בזוגיות, בין אם במשפחה, בין אם בעבודה מול הבוס, ובין אם מול עובדים, ספקים, לקוחות, בנקים, חברות שירות, אינטראקציות חברתיות וכדומה, מלווים בנסיונות לשכנע ולהשפיע על הזולת. 

על כן, יכולת לניהול משא ומתן איכותי, כמו גם כושר שכנוע חזק, יכולים להקל רבות על חיינו ולסייע לנו להשיג את מטרותינו בקלות ובמהירות. המילים הנאמרות בעת ניהול המשא ומתן אינן הגורם היחיד שמשפיע על הצד השני, אלא גם התקשורת הבלתי מילולית ושפת הגוף. 

למי מתאים ללמוד קורס אומנות השכנוע והמשא ומתן?

1
יזם
2
חוקר
3
חברתי
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

מידע כללי על קורס אמנות השכנוע והמשא ומתן

משא ומתן מוצלח ואיכותי הינו משא ומתן בו כל אחד מהצדדים מצליח להשיג את מטרותיו העיקריות. הצלחתו של המשא ומתן תלויה במידה רבה בהכנה הקודמת לו אשר כוללת את הכרת הצד השני, את צרכיו ואת מצבו, כמו גם בשפת הגוף של המשתתפים ובכושר השכנוע שלהם. באמצעות כל אלו ניתן להגדיל את מרחב התמרון, להגדיר את מטרות הדיון וליצור אפשרות לפתרון יצירתי ואפקטיבי.

הלימודים בקורס אמנות השכנוע והמשא ומתן כוללים ידע תיאורטי מקיף, כלים ומיומנויות מעשיות בתחום חשוב ומרכזי זה. המשתתפים יכירו לעומק את האסטרטגיות והטקטיקות השונות בתחום ויבינו כיצד לנהל את הסיטואציה בצורה שתסייע להם בהשגת מטרותיהם ותביא אותם להצלחה. 
פתיחה

למי מתאים קורס אמנות השכנוע והמשא ומתן?

הלימודים בקורס אמנות השכנוע והמשא ומתן פונים לקהל הרחב ולכל מי שיש ברצונו להשתלב במסלול לימודים מרתק, מהנה, מאתגר ומספק זה, בין אם הינו בעל ידע קודם וניסיון מעשי בתחום ובין אם לאו, הן לצורך העשרה אישית ושימוש עצמי והן לצורך רכישת מקצוע חדש והשתלבות בשוק העבודה בתחום מבוקש זה.

הלימודים מתאימים לכל המעוניינים לעבור הכשרה איכותית ומקצועית שתקנה להם כישורים ומיומנויות באמצעותם יוכלו להצליח בניהול משא ומתן, לשכנע אחרים ולהשיג את מטרותיהם. כמו כן, יוכלו למצוא עניין רב בלימודים אנשי עסקים, אנשי שיווק ופרסום, אנשי מכירות, בוגרי לימודי מנהל עסקים, לוביסטים, אנשי משאבי אנוש, עובדים בתחומי הרכש וכדומה, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם וללוד כיצד לנהל משא ומתן באופן יעיל.
פתיחה

מי יכול להתקבל לקורס אמנות השכנוע והמשא ומתן?

תנאי הקבלה לקורס אמנות השכנוע והמשא ומתן יכולים להשתנות בין מוסדות הלימוד המגוונים אשר מציעים רכישת הכשרה זו ובין הקורסים השונים בתחום, בהתאם לקהל היעד אליו מיועדים הלימודים וסוג ההכשרה הנרכשת עם סיומם. בדרך כלל, פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב, אינם מציבים דרישות קבלה כלל ומקבלים לשורותיהם את כל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מרתק זה.

חלק ממוסדות הלימוד דורשים כי יהיו המועמדים בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. כמו כן, ייתכן ויידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים מתוך מטרה לקבוע את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. 
פתיחה

כמה זמן נמשך קורס אמנות השכנוע והמשא ומתן?

משך הלימודים בקורס אמנות השכנוע והמשא ומתן עשוי להשתנות בין מוסד לימודי אחד למשנהו, בהתאם להיקף החומר הנלמד, סוג ההכשרה הנרכשת עם סיום הלימודים, קהל היעד אליו מיועדים הלימודים, מספר המפגשים השבועיים אשר מתקיימים במהלך ההכשרה ואורכו של כל אחד מן המפגשים הללו. בדרך כלל, כוללים הלימודים בין 30 ל-60 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני בין חמש לעשר פגישות.

חשוב לדעת כי מרבית מוסדות הלימוד מציעים השתלבות במסלול הלימודים במתכונת של לימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר. אפשרות זו מהווה יתרון עבור המעוניינים לרכוש הכשרה זו אך אין ביכולתם לפנות את יומם לטובת הלימודים עקב התחייבויות קודמות כמו עבודה, לימודים או כל התחייבות אחרת.
פתיחה

מה לומדים בקורס אמנות השכנוע והמשא ומתן?

תכנית הלימודים בקורס אמנות השכנוע והמשא ומתן משלבת בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות מעשיות ותרגולים רבים. השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה. הנושאים הנלמדים יכולים להשתנות בין הקורסים המגוונים, בהתאם להיקף החומר הנלמד וקהל היעד אליו מיועדים הלימודים.

על פי רוב, התכנים הנלמדים בקורס כוללים את הנושאים: שלבי ההכנה למשא ומתן, אסטרטגיות ניהול משא ומתן, הכוחות הפועלים בעת משא ומתן, טכניקות וטקטיקות Win-Win, משא ומתן וניהול משברים, היבטים משפטיים בניהול משא ומתן, היבטים תקשורתיים, אמנות השכנוע, טכניקות שכנוע, זיהוי הצרכים והאינטרסים של הצד השני, חשיבות המילה הכתובה במשא ומתן, הקשבה לצד השני, שפת גוף במשא ומתן, משא ומתן שיתופי, תיעוד ותחקור משא ומתן, דרכים להבנת הכוונות של הצד השני, שפת גוף במשא ומתן, תיעוד ותחקור תהליכים, התמודדות עם מבוי סתום במשא ומתן ועוד שלל תכנים מרתקים.
פתיחה

מה עושים אחרי קורס אמנות השכנוע והמשא ומתן?

לבוגרי קורס אמנות השכנוע והמשא ומתן אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, לרבות עמידה בחובת נוכחות, השתתפות פעילה בשיעורים, ביצוע ההתנסויות המעשיות, הגשת התרגילים והמטלות ומעבר הבחינות, תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם. 

הידע הנלמד בקורס אמנם לא מספק לבוגרי הלימודים מקצוע התמחות חדש, אך הוא יכול לסייע להם להתקדם בסולם הדרגות בארגון או העסק בו הם פועלים ולהוביל אותם לתפקידים ניהוליים ובכירים יותר. המיומנויות והכלים אותם רכשו בקורס יסייעו לבוגרים לנהל משא ומתן מול אנשים אחרים בצורה יעילה, אפקטיבית ומקצועית יותר, תוך מתן דגש לצדדים השונים של כל סיטואציה, לגורמים המשפיעים על כל אחד מהצדדים הפועלים והתחשבות באסטרטגיות שלמדו. באמצעות כל אלו יוכלו להגיע להחלטה הנכונה ולקדם את האינטרסים של שני הצדדים באופן הטוב ביותר.
פתיחה

מה אפשר ללמוד לאחר קורס אמנות השכנוע והמשא ומתן?

בוגרי קורס אמנות השכנוע והמשא ומתן המעוניינים ברכישת ידע נוסף, בין אם לצורך העשרה אישית והרחבת אופקים ובין אם לצורך העשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם, הרחבת הסמכתם ורכישת ידע מקצועי נוסף מתוך מטרה להשתלב בשוק העבודה כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים בעלי תחומי אחריות מגוונים, יוכלו להמשיך ללימודים נוספים. אחת האפשרויות העומדת בפני הבוגרים הינה השתלבות בקורס אמנות הפרזנטציה. לימודים אלו מכשירים את בוגריהם לקיום פרזנטציה ועמידה מול קהל בצורה משכנעת, מוצלחת ומלאת ביטחון.

תחום לימודים נוסף בו יוכלו הבוגרים למצוא עניין הינו קורס NLP. במסגרת לימודים אלו יוכשרו הבוגרים לשינוי מחשבתי ושבירת דפוסי פעולה לא רצויים באמצעות אבחון וזיהוי של מסרים העולם מהתת מודע והבנה כיצד ניתן לשנות אותם.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ