ייעוץ לימודים חינם!

קורס תקשור

לימודי תקשור - רוצה להתחבר אל פנימיותך?

משחר ההיסטוריה, בדתות ובתרבויות השונות, ניסה האדם ליצור קשר עם ישויות עליונות כמו אלים ואלוהים, עם ישויות רוחניות, חוצנים ואף עם מתים. גם בעולם המודרני ובימינו אנו, רבים מאמינים כי ניתן לקבל הדרכה והכוונה באמצעות תקשור עם ישויות עליונות שונות ופונים למתקשרים על מנת לשפר הרגשות ותחושות, לטפל בבעיות מסוגים שונים ולשפר את איכות החיים, זאת בעזרת כוח רוחני. 

תקשור, אשר נחשב לחלק מהרפואה המשלימה ומן המיסטיקה, הוא מצב תודעתי פרא-פסיכולוגי אשר מאפשר יכולת הקשבה מעבר למילים הנאמרות בפועל, כמו גם יצירת קשר עם ישויות וממדים רוחניים שונים וקליטת מידע ממציאות שהינה מעבר לחושים הרגילים. תהליך התקשור נחשב לצורת תקשורת על חושית הקיימת בכל אחד ואחת מאיתנו ומאפשרת הבנה חדה וברורה יותר של נפש האדם.

למי מתאים ללמוד קורס תקשור?

1
אמנותי
2
חוקר
3
ריאלי
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

מידע כללי על קורס תקשור

התקשור מהווה כלי התחברות והתבוננות אל תוך עצמנו, תומך בתהליכי מודעות והתפתחות אישיים, מאיץ את האנרגיה שלנו ומוביל אותה לכיוונים חדשים, מסייע לנו לבחור בחירות נכונות ומוצלחות, מאפשר השתחררות מדפוסי התנהגות שליליים, מקדם את ההתפתחות הרוחנית שלנו ועוד. יכולת התקשור הינה כישרון מולד אשר טמון בכל אחד ואחת מאיתנו, אמנם רק חלקנו יודעים כיצד להשתמש בה. יכולת זו מאפשרת הבנה חדה יותר של נפש האדם ואף מאפשרת קבלת מסרים מישויות לא אנושיות.

הלימודים בקורס תקשור כוללים ידע תיאורטי מקיף, כלים ומיומנויות מעשיות בתחום מרתק זה. המשתתפים יוכשרו לפתוח את ערוץ הקשר אל הישויות החשובות, לחזק את האינטואיציה, להגשים מטרות וחלומות, לקבל תשובות לשאלות מהותיות ולצאת אל דרך רוחנית חדשה. הלימודים כוללים טכניקות מדיטציה, דמיון מודרך והרפייה.
פתיחה

למי מתאים קורס תקשור?

הלימודים בקורס תקשור פונים לקהל הרחב ולכל מי שיש ברצונו להשתלב במסלול לימודים מרתק, מהנה, מאתגר ומספק זה, בין אם הינו בעל ידע קודם וניסיון מעשי בתחום המיסטיקה והרוחניות ובין אם לאו, הן לצורך העשרה אישית ושימוש עצמי והן לצורך רכישת מקצוע חדש והשתלבות בשוק העבודה בתחום מבוקש זה.

הלימודים מתאימים במיוחד לאנשים רוחניים, חובבי המיסטיקה והניו אייג', למאמינים כי יש ביכולתנו לתקשר עם ישויות שונות ומעוניינים לעבור הכשרה מקצועית ואיכותית שתוכל לפתח אותם מבחינה רוחנית ונפשית. כמו כן, יוכלו למצוא עניין רב בלימודים מטפלים, מאמנים ויועצים מהסוגים השונים, כמו גם מטפלים מעולם הרפואה המשלימה, ביניהם הילרים, מטפלים ברייקי וכדומה, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.
פתיחה

מי יכול להתקבל לקורס תקשור?

תנאי הקבלה לקורס תקשור יכולים להשתנות בין מוסדות הלימוד המגוונים אשר מציעים רכישת הכשרה זו ובין הקורסים השונים בתחום, בהתאם לקהל היעד אליו מיועדים הלימודים וסוג ההכשרה הנרכשת עם סיומם. בדרך כלל, פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב, מציבים דרישות קבלה כלל בסיסיות למדי ומקבלים לשורותיהם את כל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מרתק זה, כל עוד הינם בני 18 ומעלה ובוגרי 12 שנות לימוד.

מוסדות לימוד רבים דורשים מן המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים מתוך מטרה לקבוע את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. קורסים למתקדמים מקבלים לשורותיהם מועמדים שהינם בעלי רקע בתחומים הרלוונטיים, ביניהם תחומי הטיפול השונים, ובעלי זיקה לתחומי התקשור, הרוחניות והמיסטיקה.
פתיחה

כמה זמן נמשך קורס תקשור?

משך הלימודים בקורס תקשור עשוי להשתנות בין מוסד לימודי אחד למשנהו, בהתאם להיקף החומר הנלמד, סוג ההכשרה הנרכשת עם סיום הלימודים, קהל היעד אליו מיועדים הלימודים, מספר המפגשים השבועיים אשר מתקיימים במהלך ההכשרה ואורכו של כל אחד מן המפגשים הללו. בדרך כלל, נפרשים הלימודים על פני תקופת זמן של בין חודשיים לבין שישה חודשים.

חשוב לדעת כי מרבית מוסדות הלימוד מציעים השתלבות במסלול הלימודים במתכונת של לימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר. אפשרות זו מהווה יתרון עבור המעוניינים לרכוש הכשרה זו אך אין ביכולתם לפנות את יומם לטובת הלימודים עקב התחייבויות קודמות כמו עבודה, לימודים או כל התחייבות אחרת.
פתיחה

מה לומדים בקורס תקשור?

תכנית הלימודים בקורס תקשור משלבת בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות מעשיות ותרגולים רבים. השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה. הנושאים הנלמדים יכולים להשתנות בין הקורסים המגוונים, בהתאם להיקף החומר הנלמד וקהל היעד אליו מיועדים הלימודים.

על פי רוב, התכנים הנלמדים בקורס כוללים את הנושאים: קארמה, מסע הנשמות, הילות, מציאות רוחנית ויישויות, התת מודע, טכניקות תקשור, יצירת קשר עם המורה הרוחני, מדריכים אישיים, הכנת הנפש לתקשור, תקשור בעזרת חפצים, תרגול מדיטציות ופיתוח מודעות, דמיון מודרך, מבוא לקלפי טארוט, נומרולוגיה ככלי לתקשור, תקשורת בין אישית, כתיבה בתקשור, תקשור ישיר במעגל, תקשור עבור האחר, רמות תקשור, הגנות, מדיטציה, ציור אינטואיטיבי, סוגי שאלות למדריכים רוחניים, תקשור למען אחרים ועוד שלל תכנים מרתקים.
פתיחה

מה עושים אחרי קורס תקשור?

לבוגרי קורס תקשור אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, לרבות עמידה בחובת נוכחות, השתתפות פעילה בשיעורים, ביצוע ההתנסויות המעשיות, הגשת התרגילים והמטלות ומעבר הבחינות, תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

בפני בוגרי קורס תקשור עומדות אפשרויות תעסוקה שונות ומגוונות. הם יוכלו להשתלב בשוק העבודה במסגרת מרכזים שונים אשר מתמחים בתחומי המיסטיקה והרוחניות, מכוני טיפול, קליניקות ציבוריות ופרטיות וכדומה, בהם יוכלו להציע את שירותיהם לקהל לקוחות רחב. אפשרות נוספת אשר עומדת בפני הבוגרים הינה פנייה לדרך עצמאית ופתיחת קליניקה פרטית משלהם בה יוכלו להעניק את שירותיהם למטופלים שונים.
פתיחה

מה אפשר ללמוד אחרי קורס תקשור?

בוגרי קורס תקשור המעוניינים ברכישת ידע נוסף, בין אם לצורך העשרה אישית והרחבת אופקים ובין אם לצורך העשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם, הרחבת הסמכתם ורכישת ידע מקצועי נוסף מתוך מטרה להשתלב בשוק העבודה כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים בעלי תחומי אחריות מגוונים, יוכלו להמשיך ללימודים נוספים. אחת האפשרויות העומדת בפני הבוגרים הינה השתלבות בקורס נומרולוגיה. במסגרת לימודים אלו יוכשרו הבוגרים לאבחון וטיפול באמצעות המספרים השונים הסובבים את חיי האדם, זאת מתוך אמונה כי יש להם משמעות מיסטית והשפעה רבה.

תחום לימודים נוסף בו יוכלו הבוגרים למצוא עניין הינו קורס אימון הוליסטי. לימודים אלו מכשירים את בוגריהם למתן טיפולים מקיפים וכוללים אשר משתמשים בשלל שיטות הוליסטיות לשם השגת מטרות המטופל והובלתו להצלחה.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ