ייעוץ לימודים חינם!

קורס טנטרה

לימודי טנטרה - ללמוד על הזוגיות דרך הטנטרה

טנטרה הינה דרך חיים עתיקה אשר צמחה והתפתחה בהודו העתיקה ומשלבת בין גוף, נפש ורוח, ורואה במיניות האדם חלק בלתי נפרד משילוב זה. היא כוללת מכלול אמונות בודהיסטיות ותרגולים אשר יוצאים מנקודת הנחה כי העולם אותו אנו חווים אינו אלא ביטוח מוחשי לאנרגיה האלוהית שיצרה את היקום ומתחזקת אותו וכי כל הדברים קשורים אחד בשני. 

הטנטרה עוסקת בחיים עצמם ובתקשורת שלנו עם עצמנו ועם כל הסובב אותנו מתוך כוונה לחבר את האדם עם חוויית החיים ולשפר כל תחום עימו בא האדם במגע: חיי חברה, חיי אהבה, יחסים משפחתיים, יחסי עבודה, מצב נפשי, מצב גופני ועוד. אחד הנושאים המרכזיים בתורת הטנטרה הוא המין שכן האמונה הרווחת היא כי אנרגיה מינית היא דרך יעילה לאורח חיים טוב ובריא יותר והיא מסייעת להתפתחותו הרוחנית והאישית של האדם. 

למי מתאים ללמוד קורס טנטרה?

1
חברתי
2
אמנותי
3
יזם
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

מידע כללי על קורס טנטרה

הטנטרה עושה שימוש באנרגיה המינית בכדי להקשיב למהות הפנימית של כל אדם וככלי המאפשר התמודדות עם חסימות רגשיות ואנרגטיות, וכן דפוסי מחשבה ודפוסי התנהגות שליליים ומעכבים, ובאמצעות כך להתמודד עם דימוי עצמי, מיניות, אינטימיות וזוגיות. הטנטרה חולקת מאפיינים משותפים עם תחומים כמו איורוודה ויוגה, ותרגול הטנטרה אף עושה שימוש רב גם בטכניקות מדיטציה מגוונות. 

הלימודים בקורס טנטרה כוללים ידע תיאורטי מקיף, כלים ומיומנויות מעשיות רבות בתחום מרתק זה. הלימודים אינם כוללים מגע מיני, אלא עוסקים בפיתוח תחושת המיניות הקיימת אצל כולנו מתוך כוונה להרגיל את האדם המתרגל להיפתח אל דברים חדשים ולהסכים לחוות את חייו בצורה משוחררת.
פתיחה

למי מתאים קורס טנטרה?

הלימודים בקורס טנטרה פונים לקהל הרחב ולכל מי שיש ברצונו להשתלב במסלול לימודים מרתק, מהנה, מאתגר ומספק זה, בין אם הינו בעל ידע קודם וניסיון מעשי בתחומי הרוחניות השונים ובין אם לאו, הן לצורך העשרה אישית ושימוש עצמי והן לצורך רכישת מקצוע חדש והשתלבות בשוק העבודה בתחום מבוקש זה.

הלימודים מתאימים במיוחד לאנשים המחפשים הגשמה עצמית והתפתחות אישית, אנשים המבקשים למצוא שלווה ולפתח את אנרגיית החיים והאנרגיה המינית שלהם מתוך מטרה להגיע להארה, המעוניינים לעבור הכשרה מקצועית ואיכותית שתאפשר להם להשיג את כל אלו, להתחבר לעצמם ולפנימיותם ולחוות את חייהם במלוא העוצמה. כמו כן, יוכלו למצוא עניין רב בלימודים מטפלים מתחומיה השונים של הרפואה המשלימה אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.
פתיחה

מי יכול להתקבל לקורס טנטרה?

תנאי הקבלה לקורס טנטרה יכולים להשתנות בין מוסדות הלימוד המגוונים אשר מציעים רכישת הכשרה זו ובין הקורסים השונים בתחום, בהתאם לקהל היעד אליו מיועדים הלימודים וסוג ההכשרה הנרכשת עם סיומם. בדרך כלל, פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב, אינם מציבים דרישות קבלה כלל ומקבלים לשורותיהם את כל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מרתק זה.

מרבית מוסדות הלימוד דורשים כי יעברו המועמדים ריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים מתוך מטרה לקבוע את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. כמו כן, חלק מן הקורסים מקבלים לשורותיהם מועמדים בעלי ידע קודם וניסיון בתורת הטנטרה או בתחומיה השונים של הרפואה המשלימה, כמו גם מתרגלי יוגה או מדיטציה.
פתיחה

כמה זמן נמשך קורס טנטרה?

משך הלימודים בקורס טנטרה עשוי להשתנות בין מוסד לימודי אחד למשנהו, בהתאם להיקף החומר הנלמד, סוג ההכשרה הנרכשת עם סיום הלימודים, קהל היעד אליו מיועדים הלימודים, מספר המפגשים השבועיים אשר מתקיימים במהלך ההכשרה ואורכו של כל אחד מן המפגשים הללו. בדרך כלל, הקורסים הבסיסיים נפרשים על פני בין מפגש אחד לשני מפגשים ואילו קורסים ארוכים יותר נפרשים על פני כחמישה מפגשים.

חשוב לדעת כי מרבית מוסדות הלימוד מציעים השתלבות במסלול הלימודים במתכונת של לימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר. אפשרות זו מהווה יתרון עבור המעוניינים לרכוש הכשרה זו אך אין ביכולתם לפנות את יומם לטובת הלימודים עקב התחייבויות קודמות כמו עבודה, לימודים או כל התחייבות אחרת.
פתיחה

מה לומדים בקורס טנטרה?

תכנית הלימודים בקורס טנטרה משלבת בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות מעשיות ותרגולים רבים. השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה. הנושאים הנלמדים יכולים להשתנות בין הקורסים המגוונים, בהתאם להיקף החומר הנלמד וקהל היעד אליו מיועדים הלימודים.

על פי רוב, התכנים הנלמדים בקורס כוללים את הנושאים: מהי טנטרה, ההיסטוריה של הטנטרה, מושגי יסוד, יוגה טנטרית, מדיטציה טנטרית, טכניקות ומיומנויות לשחרור האנרגיה המינית, עיסוי טנטרי, נשימה מודעת, קידוש הגוף על ידי מגע, כלים ושיטות לשחרור וריפוי הנפש, פיתוח תחושת הגבריות או תחושת הנשיות, מתן תשומת לב לתחושות הגופניות השונות ולחושים של האדם, החיבור בין המיניות לרוחניות ועוד שלל תכנים מרתקים.
פתיחה

מה עושים אחרי קורס טנטרה?

לבוגרי קורס טנטרה אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, לרבות עמידה בחובת נוכחות, השתתפות פעילה בשיעורים, ביצוע ההתנסויות המעשיות, הגשת התרגילים והמטלות ומעבר הבחינות, תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

הכלים והמיומנויות אותם ירכשו במהלך הלימודים יוכלו לסייע לבוגרים לפתח את עצמם, הן מבחינה אישית והן מבחינה רוחנית, לפתח את יכולתם לאהוב וליצור קשרים זוגיים ואינטימיים, כמו גם קשרים חברתיים, להחזיר לעצמם את אנרגיית החיים והאנרגיה המינית שלהם וילמדו להשתמש באלו ולתעל אותם לטובת שיפור איכות חייהם.
פתיחה

מה אפשר ללמוד אחרי קורס טנטרה?

בוגרי קורס טנטרה המעוניינים ברכישת ידע נוסף, בין אם לצורך העשרה אישית והרחבת אופקים ובין אם לצורך העשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם, הרחבת הסמכתם ורכישת ידע מקצועי נוסף מתוך מטרה להשתלב בשוק העבודה כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים בעלי תחומי אחריות מגוונים, יוכלו להמשיך ללימודים נוספים. אחת האפשרויות העומדת בפני הבוגרים הינה השתלבות בקורס רייקי. לימודים אלו מכשירים את בוגריהם לטיפול ללא מגע המאפשר ריפוי בעיות פיזיות, רוחניות, נפשיות או רגשיות באמצעות ניתוב אנרגיה מרפאת ביקום.

תחום לימודים נוסף בו יוכלו הבוגרים למצוא עניין הינו קורס הילינג. במסגרת לימודים אלו יוכשרו הבוגרים לטיפול בבעיות שונות וריפוי הבעיות הללו באמצעות כוחות טבעיים על ידי חיבור למקורות אנרגטיים רוחניים.
 
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ