ייעוץ לימודים חינם!

קורס אומנות הפרזנטציה

לימודי אמנות הפרזנטציה - ללמוד להציג דברים

פרזנטציה הינה בעצם סוג של מכירה עקיפה ולכן איכות העברת הפרזנטציה משפיעה רבות על שכנוע הקהל, כמו גם על האדם, החברה או המוצר המוצגים בה. יכולת הצגת המסרים בצורה ברורה, יצירתית ומסקרנת לקהל המאזינים ושכנועם כי הדברים המוצגים הינם נכונים יכולה לסייע במגוון רחב של תחומים בחיים, ביניהם: שיחות מכירה, ראיונות עבודה, שכנוע משקיעים פוטנציאליים להשקיע בעסק או פרויקט מסוים, רושם ראשוני עם אנשים שונים, מפגשים חברתיים וכדומה.

ישנם אנשים אשר נולדו עם כישורים לביצוע פרזנטציה מוצלחת באופן טבעי, אמנם מרבית האנשים נזקקים ללמוד נושא זה, לרכוש כישורים אלו ולסגל לעצמם את המיומנויות הנדרשות להצגת המסר בצורה הטובה והמשכנעת ביותר. 

למי מתאים ללמוד קורס אומנות הפרזנטציה?

1
יזם
2
אמנותי
3
חברתי
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

מידע כללי על קורס אמנות הפרזנטציה

היכולת להציג את המסרים שאנו מעוניינים להעביר בצורה ברורה, יצירתית ומסקרנת, באופן אשר יהיה מובן לקהל המאזינים וישכנע אותם כי דבריו הם אמת, היא היכולת לתרום רבות להצלחה בתחומים רבים. מעביר הפרזנטציה נדרש לזהות את קהל היעד שלו, את הדרכים באמצעותן יוכלו לזכות בתשומת הלב המבוקשת ולבצע מעין מכירה של הרעיון העומד בבסיס בפרזנטציה. עמידה ודיבור מול קהל עשויים להיות מאורעות מלחיצים שרבים מאיתנו נדרשים להתמודד איתם במהלך החיים במסגרו שנות, ועל כן לימודים בתחום זה הינם מבוקשים למדי. 

הלימודים בקורס אמנות הפרזנטציה כוללים ידע תיאורטי מקיף, כלים ומיומנויות מעשיות בתחום חשוב ומרתק זה. המשתתפים ילמדו להכין פרזנטציה יעילה, משכנעת ומוצלחת, להציג את המידע הנדרש בביטחון ובמקצועיות, זאת תוך שילוב שפת גוף ואלמנטים חזותיים שונים.
פתיחה

למי מתאים קורס אמנות הפרזנטציה?

הלימודים בקורס אמנות הפרזנטציה פונים לקהל הרחב ולכל מי שיש ברצונו להשתלב במסלול לימודים מרתק, מהנה, מאתגר ומספק זה, בין אם הינו בעל ידע קודם וניסיון מעשי בתחום המכירות ובין אם לאו, הן לצורך העשרה אישית ושימוש עצמי והן לצורך רכישת מקצוע חדש והשתלבות בשוק העבודה בתחום מבוקש זה.

הלימודים מתאימים לכל מי שמעוניין לשפר את כישורי עמידתו מול קהל וללמוד כיצד להעביר מסרים באופן חד וברור, לשבות את לב הקהל ולשכנע אותו, באמצעות הכשרה מקצועית ואיכותית. כמו כן, יוכלו למצוא עניין רב בלימודים מנהלים, אנשי מכירות, מורים, מדריכים, יועצים ארגוניים, מנהלים, פוליטיקאים, אנשי שיווק או כל בעל מקצוע הנדרש לעמוד מול קהל באופן שוטף ויש ברצונו להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם בתחום.
פתיחה

מי יכול להתקבל לקורס אמנות הפרזנטציה?

תנאי הקבלה לקורס אמנות הפרזנטציה יכולים להשתנות בין מוסדות הלימוד המגוונים אשר מציעים רכישת הכשרה זו ובין הקורסים השונים בתחום, בהתאם לקהל היעד אליו מיועדים הלימודים וסוג ההכשרה הנרכשת עם סיומם. בדרך כלל, פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב, אינם מציבים דרישות קבלה כלל ומקבלים לשורותיהם את כל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מרתק זה.

מרבית מוסדות הלימוד דורשים כי יעברו המועמדים ריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים מתוך מטרה לקבוע את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בנוסף, ישנם קורסים אשר פונים לקהלי יעד ספציפיים, למשל קורס אמנות הפרזנטציה למנהלים, וקורסים אלו מקבלים לשורותיהם רק את השייכים לקהל היעד הספציפי.
פתיחה

כמה זמן נמשך קורס אמנות הפרזנטציה?

משך הלימודים בקורס אמנות הפרזנטציה עשוי להשתנות בין מוסד לימודי אחד למשנהו, בהתאם להיקף החומר הנלמד, סוג ההכשרה הנרכשת עם סיום הלימודים, קהל היעד אליו מיועדים הלימודים, מספר המפגשים השבועיים אשר מתקיימים במהלך ההכשרה ואורכו של כל אחד מן המפגשים הללו. בדרך כלל, כוללים הלימודים בין 20 ל-50 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין חודש אחד לשלושה חודשים.

חשוב לדעת כי מרבית מוסדות הלימוד מציעים השתלבות במסלול הלימודים במתכונת של לימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר. אפשרות זו מהווה יתרון עבור המעוניינים לרכוש הכשרה זו אך אין ביכולתם לפנות את יומם לטובת הלימודים עקב התחייבויות קודמות כמו עבודה, לימודים או כל התחייבות אחרת.
פתיחה

מה לומדים בקורס אמנות הפרזנטציה?

תכנית הלימודים בקורס אמנות הפרזנטציה משלבת בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות מעשיות ותרגולים רבים. השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה. הנושאים הנלמדים יכולים להשתנות בין הקורסים המגוונים, בהתאם להיקף החומר הנלמד וקהל היעד אליו מיועדים הלימודים.

על פי רוב, התכנים הנלמדים בקורס כוללים את הנושאים: עקרונות אמנות הפרזנטציה, תכנון ובניית הרצאה, הצגת הנושא, בחירת מסרים, מיומנויות רטוריות, דרכים להעברת מסרים, שפת גוף, סיפורים והומור בהרצאות, זיהוי סגנון אישי, התמודדות עם פחד קהל, נקודות חוזק באישיות שיכולות לסייע בהצגת הפרזנטציה, התמודדות עם התנגדויות והפרעות, בניית מצגת אפקטיבית ומרתקת, שימוש בדוגמאות, סיפורים והומור בהצראה, טכניקות לשכנוע הקהל, התמודדות עם פחד קהל, השימוש בקול להעצמת ההופעה, שיווק עצמי, כלים להעצמת הכריזמה ועוד שלל תכנים מרתקים.
פתיחה

מה עושים אחרי קורס אמנות הפרזנטציה?

לבוגרי קורס אמנות הפרזנטציה אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, לרבות עמידה בחובת נוכחות, השתתפות פעילה בשיעורים, ביצוע ההתנסויות המעשיות, הגשת התרגילים והמטלות ומעבר הבחינות, תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

בפני בוגרי קורס אמנות הפרזנטציה עומדות אפשרויות תעסוקה שונות ומגוונות. הם יוכלו להשתלב בשוק העבודה במסגרת תפקידים שונים מעולם מנהל העסקים, המכירות, ההדרכה, הרפואה וכדומה. ההכשרה אותה ירכשו אמנם אינה מציעה מסלול השתלבות חדש בשוק העבודה, אמנם משפרת משמעותית מיומנויות העברת מסרים, תקשורת בין אישית, יכולת עמידה מול קהל, כריזמה, התמודדות עם לחצים וכדומה, ועל כן תסייע לבוגרים בכל תפקיד שהוא.
פתיחה

מה אפשר ללמוד אחרי קורס אמנות הפרזנטציה?

בוגרי קורס אמנות הפרזנטציה המעוניינים ברכישת ידע נוסף, בין אם לצורך העשרה אישית והרחבת אופקים ובין אם לצורך העשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם, הרחבת הסמכתם ורכישת ידע מקצועי נוסף מתוך מטרה להשתלב בשוק העבודה כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים בעלי תחומי אחריות מגוונים, יוכלו להמשיך ללימודים נוספים. אחת האפשרויות העומדת בפני הבוגרים הינה השתלבות בקורס הנחיית קבוצות. לימודים אלו מכשירים את בוגריהם להנחיית קבוצות וליווי הקבוצה לאורך תהליך השינוי, ההתמודדות וקבלת ההחלטות.

תחום לימודים נוסף בו יוכלו הבוגרים למצוא עניין הינו קורס העצמה אישית. במסגרת לימודים אלו יוכשרו הבוגרים לצמיחה והעצמה עצמית תוך שימוש בפוטנציאל הטמון בהם, התמקדות בחוזקות שלהם והימנעות מהתחומים המגבילים אותם.
 
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ