ייעוץ לימודים חינם
קורס eBay

קורס eBay

מה כדאי לדעת על קורס eBay?

פלטפורמת המסחר eBay מאפשרת יצירת הכנסה שוטפת דרך האינטרנט, במקביל או בנוסף להכנסה קבועה אחרת, כעיסוק ראשוני או כעיסוק משני. רבים אשר החלו לסחור באיביי בזמנם הפנוי לצורך הגדלת הסמכתם גילו במהרה כי הם יכולים להרוויח הרבה יותר ממסחר זה מאשר בעבודתם הקבועה, ולכן החלו להשקיע את מרב זמנם במסחר אינטרנטי.

הלימודים בקורס eBay כוללים ידע תיאורטי מקיף, כלים ומיומנויות מעשיות לשם מסחר חכם באתר מוצלח זה ולגריפת רווחים נכבדים מבלי לצאת מהבית. המשתתפים ילמדו כיצד לפרסם את עצמם ולשווק את מוצריהם בצורה הטובה והיעילה ביותר, כיצד לתקשר עם מוכרים וקונים פוטנציאליים, כיצד לסחור בצורה נכונה ועוד שלל תכנים מרתקים.

למי מתאים ללמוד קורס eBay?

1
יזם
2
קונבציונלי
3
חוקר
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

למה כדאי לעשות קורס eBay?

eBay הוא האתר הגדול והמרכזי ביותר למטרות מסחר אלקטרוני ומכירות פומביות של מוצרים שונים בין אנשים פרטיים בכל רחבי העולם. אתר זה נוסד בשנת 1995 במטרה להיות ערוץ מכירות של מוצרי יד שנייה. עם זאת, מאז צמח, התפתח והפך מאתר קטן לזירת המסחר הגדולה בעולם אשר מוכרת פריטים חדשים ופריטי יד שנייה ממגוון רחב: מוצרי חשמל, ביגוד, פריטי אספנות, הנעלה, גאדג'טים ועוד, כל זאת מבלי לצאת מהבית.

הקנייה והמכירה בפלטפורמת איביי מתבצעת בנוחות מקסימלית ומאפשרת יצירת קשר עם מוכרים וקונים פוטנציאליים מכל קצוות העולם מבלי לצאת מהבית. כיום, רשומים באתר מיליוני לקוחות, כאשר רובם משתמשים באתר לצורך קניית מוצרים רבים ומגוונים במחירים מוזלים וחלקם משתמשים באתר לצורך מכירת מוצרים והשגת רווח כספי. 
פתיחה

למי מתאים קורס eBay?

הלימודים בקורס eBay פונים לקהל הרחב ולכל מי שיש ברצונו להשתלב במסלול לימודים מרתק, מהנה, מאתגר ומספק זה, בין אם הוא בעל ידע קודם וניסיון מעשי בתחום המסחר ובין אם לא, הן לצורך העשרה אישית ושימוש עצמי והן לצורך רכישת מקצוע חדש והשתלבות בשוק העבודה בתחום מבוקש זה.

הלימודים מתאימים במיוחד לבעלי עסקים קטנים וגדולים, לעוסקים בתחום השיווק, הפרסום והמכירות, המעוניינים בהעשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם ובהשתלבות בפלטפורמת המסחר האינטרנטי המרכזית והגדולה בעולם. כמו כן, יוכלו למצוא עניין בלימודים יוצרים ואמנים מהתחומים השונים כמו מעצבי אופנה, מעצבי תכשיטים וצורפים, ציירים, פסלים וכדומה, אשר יש ברצונם למכור את תוצריהם בכל רחבי העולם באמצעות אתר שימושי זה.
פתיחה

מה תנאי הקבלה לקורס eBay?

תנאי הקבלה לקורס eBay יכולים להשתנות בין מוסדות הלימוד המגוונים אשר מציעים רכישת הכשרה זו ובין הקורסים השונים בתחום, בהתאם לקהל היעד אליו מיועדים הלימודים וסוג ההכשרה הנרכשת עם סיומם. בדרך כלל, הקורסים פתוחים בפני הקהל הרחב, אינם מציבים דרישות קבלה כלל ומקבלים לשורותיהם את כל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מרתק זה.

עם זאת, ידע בסיסי ברמת משתמש בשימוש ביישומי המחשב והאינטרנט, כמו גם שליטה ברמה בסיסית בשפה האנגלית, מקנים יתרון מהותי בעת שימוש באתר מרכזי וחשוב זה, ביצוע עסקאות מוצלחות והשגת רווחים, שכן התקשורת המתבצעת באתר היא תקשורת כלל עולמית המחברת בין אנשים, מוכרים וקונים, ממדינות שונות ברחבי העולם.
פתיחה

כמה זמן נמשך קורס eBay?

משך הלימודים בקורס eBay עשוי להשתנות בין מוסד לימודים אחד למשנהו, בהתאם להיקף החומר הנלמד, סוג ההכשרה הנרכשת עם סיום הלימודים, קהל היעד אליו מיועדים הלימודים, מספר המפגשים השבועיים אשר מתקיימים במהלך ההכשרה ואורכו של כל אחד מן המפגשים הללו. בדרך כלל, נפרשים הלימודים על פני תקופת זמן קצרה יחסית הכוללת שבועות ספורים בלבד.

חשוב לדעת כי מרבית מוסדות הלימוד מציעים השתלבות במסלול הלימודים במתכונת של לימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר. אפשרות זו מקנה יתרון עבור המעוניינים לרכוש הכשרה זו אך שאין ביכולתם לפנות את יומם לטובת הלימודים עקב התחייבויות קודמות כמו עבודה, לימודים או כל התחייבות אחרת. כך יוכלו ללמוד בשעות ובזמנים המתאימים להם ביותר.
פתיחה

מה לומדים בקורס eBay?

תוכנית הלימודים בקורס eBay משלבת בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות מעשיות ותרגולים רבים. השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים היא מן המעלה הראשונה. הנושאים הנלמדים יכולים להשתנות בין הקורסים המגוונים, בהתאם להיקף החומר הנלמד וקהל היעד אליו מיועדים הלימודים.

על פי רוב, התכנים הנלמדים בקורס כוללים את הנושאים הבאים: מבוא למסחר מקוון, בחירת מוצרים מוצלחים למכירה, שימור קהל הלקוחות, היכרות עם החוקים והתקנות באתר, איתור ספקים, בניית אסטרטגיה שיווקית נכונה, חיפוש מוצרים משתלמים באתר, עבודה עם אמצעי התשלום Pay Pal, צילום ועריכה, קבלת מחירים מיוחדים מספקים, יצירת מחקרי שוק בסיסיים, רישום חשבונות, עמלות, מודלים למסחר, מערכת הפידבקים וחשיבותה, אריזה ומשלוח, הקמת עסק מצליח ועוד שלל תכנים מרתקים.
פתיחה

מה עושים אחרי קורס eBay?

לבוגרי קורס eBay אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, לרבות עמידה בחובת נוכחות, השתתפות פעילה בשיעורים, ביצוע התנסויות מעשיות, הגשת תרגילים ומטלות ומעבר בחינות, תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

בוגרי קורס eBay הם אנשי מקצוע מבוקשים ונדרשים בשוק העבודה, ועומדות בפניהם אפשרויות תעסוקה שונות ומגוונות. בוגרי הקורס יוכלו להשתלב בשלל המשרות המוצעות בתחום כסוחרים מוצלחים ומיומנים בפלטפורמת השיווק באתר, למצוא מוצרים משתלמים ולמכור את שירותיהם ומוצריהם ברווחים משמעותיים, הקמת עסק מצליח ב-eBay, פרסום העסק ברשתות החברתיות ועוד, הן כתחום תעסוקה מרכזי המפיק הכנסה שוטפת והן לצורך הכנסה קטנה ומשנית.
פתיחה

מה אפשר ללמוד אחרי קורס eBay?

בוגרי קורס eBay המעוניינים ברכישת ידע נוסף, בין אם לצורך העשרה אישית והרחבת אופקים ובין אם לצורך העשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם, הרחבת הסמכתם ורכישת ידע מקצועי נוסף מתוך מטרה להשתלב בשוק העבודה כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים בעלי תחומי אחריות מגוונים, יוכלו להמשיך ללימודים נוספים.

אחת האפשרויות העומדת בפני הבוגרים היא השתלבות בקורס בניית אתרים. לימודים אלו מכשירים את בוגריהם לבניית אתרי אינטרנט מושכים ומעניינים, לתחזק אותם, לערוך את תכניהם, לעצב אותם ולהתאימם לצרכי הלקוח. תחום לימודים נוסף בו יוכלו הבוגרים למצוא עניין הוא קורס שיווק באינטרנט. עקב השינויים הטכנולוגיים הרבים שחלו בשנים האחרונות, השתנה גם תחום השיווק ועבר משימוש במדיות הישנות לשימוש במדיות החדשות וברשת האינטרנט. במסגרת לימודים אלו יוכשרו הבוגרים לטכניקות שיווק ופרסום באינטרנט.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2022 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ