ייעוץ לימודים חינם
קורס ניהול והפקת אירועים

קורס ניהול והפקת אירועים

מה כדאי לדעת על קורס ניהול והפקת אירועים?

אירועים כמו ימי הולדת, ברית מילה, חתונה, בר מצווה או בת מצווה, כנסים, פסטיבלים, אירועים לחברות, מסיבת סוף שנה, נשפים, טקסים שונים ומגוונים, תצוגות אופנה, קידום מוצרים, השקות וכדומה נזקקים כיום לשירותיהם של מנהלי ומפיקי אירועים שיש באפשרותם לגרום לאירוע לממש את ייעודו ולהצליח בגדול.

הלימודים בקורס ניהול והפקת אירועים כוללים ידע תיאורטי מקיף, כלים ומיומנויות מעשיות בתחום יצירתי, דינאמי ומקורי זה. המשתתפים יוכשרו בטכניקות שלקוחות מלימודי ניהול ולימודי שיווק לצורכי הפקה, יזמות, ניהול ושיווק של אירועים שונים ומגוונים עבור אנשים פרטיים, חברות, בתי עסק, ארגונים ציבוריים וכדומה. בנוסף, ילמדו המשתתפים כיצד לנהל ולהפעיל את כל הספקים ועובדי החוץ שקשורים לתפעול האירוע כולו.

למי מתאים ללמוד קורס ניהול והפקת אירועים?

1
יזם
2
אמנותי
3
חברתי
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

למה כדאי לעשות קורס ניהול והפקת אירועים?

בעבר, היו אירועים צנועים וקטנים, אשר היו כוללים את המשפחה והחברים הקרובים והתרחשו בדרך כלל בבתים פרטיים או באולמות קטנים. רובם נראו אותו דבר, כללו את אותם מאכלים ומשקאות, השמיעו את אותה המוזיקה וכדומה. כיום, הפכו האירועים להרבה יותר מהתרחשות קטנה, הם צריכים להיות כמה שיותר גדולים, נוצצים, מרהיבים, מקוריים ורווחיים. בהתאם לכך, מנהלי ומפיקי אירועים הפכו להיות אנשי מקצוע מבוקשים ונדרשים בשוק העבודה.

מפיק האירועים מפעיל צוות שלם של עובדים על מנת ליצור אירוע מכובד, ביניהם ספקים, מעצבים, מעצבי תאורה, שחקנים, רקדנים, בעלי האולמות, תקליטנים וכדומה. על מנהל ומפיק האירועים לוודא כי הגורמים הפועלים מגיעים לשטח בזמן המתאים, לפקח על עבודתם השוטפת ולהיות אחראי על התוצר הסופי כולו.
פתיחה

למי מתאים קורס ניהול והפקת אירועים?

הלימודים בקורס ניהול והפקת אירועים פונים לקהל הרחב ולכל מי שיש ברצונו להשתלב במסלול לימודים מרתק, מהנה, מאתגר ומספק זה, בין אם הינו בעל ידע קודם וניסיון מעשי בתחום זה ובין אם לא, הן לצורך העשרה אישית ושימוש עצמי והן לצורך רכישת מקצוע חדש והשתלבות בשוק העבודה בתחום מבוקש זה.

הלימודים מתאימים במיוחד לאנשים יצירתיים ואחראיים, המעוניינים לרכוש הכשרה מקצועית ואיכותית בסיומה יוכלו להשתלב בתחום מבוקש, דינאמי ומרגש זה. כמו כן, יוכלו למצוא עניין רב בלימודים עובדי משאבי אנוש, עובדי תאורה, אנשי יחסי ציבור, תקליטנים, עובדי חברות הפקה, מסדרי פרחים וכדומה, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.
פתיחה

מה תנאי הקבלה לקורס ניהול והפקת אירועים?

תנאי הקבלה לקורס ניהול והפקת אירועים יכולים להשתנות בין מוסדות הלימוד המגוונים אשר מציעים רכישת הכשרה זו ובין הקורסים השונים בתחום, בהתאם לקהל היעד אליו מיועדים הלימודים וסוג ההכשרה הנרכשת עם סיומם. בדרך כלל, פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב, מציבים דרישות קבלה בסיסיות למדי ומקבלים לשורותיהם את כל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מרתק זה, בתנאי שהינם בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.

דרישה נוספת בה ייתכן ויידרשו המועמדים לעמוד הינה שליטה ברמת משתמש ביישומי המחשב ובאינטרנט. כמו כן, מרבית מוסדות הלימוד דורשים כי המועמדים יעברו ריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים מתוך מטרה לקבוע את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו.
פתיחה

כמה זמן נמשך קורס ניהול והפקת אירועים?

משך הלימודים בקורס ניהול והפקת אירועים עשוי להשתנות בין מוסד לימודים אחד למשנהו, בהתאם להיקף החומר הנלמד, סוג ההכשרה הנרכשת עם סיום הלימודים, קהל היעד אליו מיועדים הלימודים, מספר המפגשים השבועיים אשר מתקיימים במהלך ההכשרה ואורכו של כל אחד מן המפגשים הללו. בדרך כלל, כוללים הלימודים בין 180 ל-280 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של כשנה.

חשוב לדעת כי מרבית מוסדות הלימוד מציעים השתלבות במסלול הלימודים במתכונת של לימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר. אפשרות זו מהווה יתרון עבור המעוניינים לרכוש הכשרה זו אך אין ביכולתם לפנות את יומם לטובת הלימודים עקב התחייבויות קודמות כמו עבודה, לימודים או כל התחייבות אחרת.
פתיחה

מה לומדים בקורס ניהול והפקת אירועים?

תוכנית הלימודים בקורס ניהול והפקת אירועים משלבת בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות מעשיות ותרגולים רבים. השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה. הנושאים הנלמדים יכולים להשתנות בין הקורסים המגוונים, בהתאם להיקף החומר הנלמד וקהל היעד אליו מיועדים הלימודים.

על פי רוב, התכנים הנלמדים בקורס כוללים את הנושאים: עיצוב אירועים, הפקת אירועים, סגנונות שונים של אירועים, עיצוב שולחנות, עיצוב פנים, שזירת פרחים, פאנג שוואי, חשיבה יצירתית, סטיילינג, עיצוב במה, בטיחות באירועים, ניהול פרויקטים, ניהול תקציבים, בעלי מקצוע, שיווק ופרסום, גיוס תורמים, אסטרטגיה ויחסי ציבור, ייזום אירועים, הפקת פסטיבלים/כנסים/תערוכות/תחרויות/מופעים, תמחור אירועים, היכרות עם ספקים, תאורה באירועים, ניהול משא ומתן, קייטרינג ובר, מוזיקה והגברה, אירועים בטבע, ניהול משברים, אטרקציות, שימור לקוחות ועוד שלל תכנים מרתקים.
פתיחה

מה עושים אחרי קורס ניהול והפקת אירועים?

לבוגרי קורס ניהול והפקת אירועים אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, לרבות עמידה בחובת נוכחות, השתתפות פעילה בשיעורים, ביצוע התנסויות מעשיות, הגשת תרגילים ומטלות ומעבר בחינות, תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

בפני בוגרי קורס ניהול והפקת אירועים עומדות אפשרויות תעסוקה שונות ומגוונות. הם יוכלו להשתלב בשוק העבודה במסגרת חברות להפקת אירועים, תפקידי ניהול תרבות בארגונים ציבוריים או עסקים שונים וכדומה. אפשרות נוספת אשר עומדת בפני הבוגרים הינה פנייה לדרך עצמאית ופתיחת עסק פרטי משלהם בו יוכלו להציע את שירותיהם המקצועיים לקהל לקוחות רחב. במסגרת עבודתם יזכו לתכנן אירועים החל מהפרטים הקטנים ביותר ועד להפקת האירוע כולו וניהול כל העוסקים בדבר.
פתיחה

מה אפשר ללמוד אחרי קורס ניהול והפקת אירועים?

בוגרי קורס ניהול והפקת אירועים המעוניינים ברכישת ידע נוסף, בין אם לצורך העשרה אישית והרחבת אופקים ובין אם לצורך העשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם, הרחבת הסמכתם ורכישת ידע מקצועי נוסף מתוך מטרה להשתלב בשוק העבודה כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים בעלי תחומי אחריות מגוונים, יוכלו להמשיך ללימודים נוספים.

אחת האפשרויות העומדת בפני הבוגרים הינה השתלבות בקורס הום סטיילינג. לימודים אלו מכשירים את בוגריהם לעיצוב החלל הפנימי של הבית ושדרוג מראהו באמצעות חפצים, רהיטים, צבעים, אביזרים וכדומה. תחום לימודים נוסף בו יוכלו הבוגרים למצוא עניין הינו קורס עיצוב גרפי. במסגרת לימודים אלו יוכשרו הבוגרים לעיצוב תוצרים שונים עיצוביים ומיתוגיים באמצעות תוכנות ממוחשבות.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2022 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ