ייעוץ לימודים חינם!

קורס ניהול לוגיסטי ממוחשב

מה כדאי לדעת על קורס ניהול לוגיסטי ממוחשב?

הניהול הלוגיסטי הוא תחום אשר כולל אחריות רבה, שכן הוא אחד מעמודי התווך עליו נשען הארגון או העסק, ותפקוד המחלקות הלוגיסטיות השונות הוא בעל השפעה מכרעת על הצלחת הארגון והצלחתו בעולם העסקי והתחרותי. ניהול לוגיסטי ממוחשב מקל על התהליכים הרבים והחשובים הנמצאים באחריותו של המנהל הלוגיסטי, ועל כן קיים ביקוש רב בשוק העבודה לאנשי מקצוע מיומנים בתחום, המומחים בתפעול המערכות הממוחשבות.

הלימודים בקורס ניהול לוגיסטי ממוחשב כוללים ידע תיאורטי מקיף, כלים ומיומנויות מעשיות בעולם המורכב של הלוגיסטיקה. המשתתפים ילמדו כיצד לתפעל ולעבוד עם המערכות הממוחשבות השונות לצרכי העברת מידע ותהליכים בין יחידות שונות בארגון ובין הארגון לשותפיו העסקיים, כיצד לעקוב אחר פעולות, לייצא קבצים ודוחות ולהעניק שליטה טובה יותר על הנעשה במחסנים.

למי מתאים ללמוד קורס ניהול לוגיסטי ממוחשב?

1
יזם
2
קונבציונלי
3
ריאלי
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

למה כדאי לעשות קורס ניהול לוגיסטי ממוחשב?

המערך הלוגיסטי בארגונים, חברות ועסקים, אשר כולל את מחלקות הרכש והקניינות ואת ניהול שרשרת האספקה, הוא תחום עיקרי, מרכזי וחשוב בפעילותם של ארגונים ומפעלים רבים. תחום ניהול הלוגיסטיקה עבר מהפכה בשנים האחרונות, בעיקר עקב התעצמותן של יכולות המחשוב והתפתחותה של הטכנולוגיה. כיום, עוברים מחסנים רבים לשימוש במערכות מידע ממוחשבות, ביניהן מערכות ERP, בכדי לנהל את המלאים שלהם.

הניהול הלוגיסטי כולל תחומי אחריות שונים ומגוונים אשר משתנים בין ארגון לארגון. בדרך כלל, המערך הלוגיסטי כולל תחומי ניהול המלאי והמחסנים, ניהול הרכש, ניהול ותפעול הייצור וניהול העבודה מול ספקים בארץ ובחו"ל. ניהול וארגון יעיל של המערך הלוגיסטי תורמים רבות להצלחתו של הארגון, לרווחיותו ולהשגת מטרותיו.
פתיחה

למי מתאים קורס ניהול לוגיסטי ממוחשב?

הלימודים בקורס ניהול לוגיסטי ממוחשב פונים לקהל הרחב ולכל מי שיש ברצונו להשתלב במסלול לימודים מרתק, מהנה, מאתגר ומספק זה, בין אם הוא בעל ידע קודם וניסיון מעשי בתחום הלוגיסטיקה ובין אם לא, הן לצורך העשרה אישית ושימוש עצמי והן לצורך רכישת מקצוע חדש והשתלבות בשוק העבודה בתחום מבוקש זה.

הלימודים מתאימים במיוחד לאנשים אחראיים, דייקנים, בעלי יכולות ניהוליות וראייה מערכתית, בעלי זיקה לטכנולוגיה ולתפעול ועבודה עם מערכות ממוחשבות, המעוניינים לעבור הכשרה איכותית באמצעותה יוכלו להשתלב בשלל משרות מבוקשות בשוק העבודה. כמו כן, יוכלו למצוא עניין בלימודים עובדי ייצור, עובדי מחסן, עובדי מחלקות רכש, מנהלי תפעול, ראשי צוותים, מנהלים לוגיסטיים וכדומה, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולהתקדם בסולם הדרגות בארגון.
פתיחה

מה תנאי הקבלה לקורס ניהול לוגיסטי ממוחשב?

תנאי הקבלה לקורס ניהול לוגיסטי ממוחשב יכולים להשתנות בין מוסדות הלימוד המגוונים אשר מציעים רכישת הכשרה זו ובין הקורסים השונים בתחום, בהתאם לקהל היעד אליו מיועדים הלימודים וסוג ההכשרה הנרכשת עם סיומם. ישנם קורסים הפתוחים בפני הקהל הרחב, מציבים דרישות קבלה בסיסיות למדי ומקבלים לשורותיהם את כל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מרתק זה.

חלק מן המוסדות דורשים כי המועמדים יהיו בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה, בעלי שליטה בסיסית בשפה האנגלית ובעלי שליטה ברמת משתמש ביישומי המחשב ובאינטרנט. כמו כן, מרבית מוסדות הלימוד דורשים כי המועמדים יעברו ריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים מתוך מטרה לקבוע את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. ישנם מסלולים מתקדמים אשר מקבלים לשורותיהם בעלי ניסיון מעשי בתחום בלבד.
פתיחה

כמה זמן נמשך קורס ניהול לוגיסטי ממוחשב?

משך הלימודים בקורס ניהול לוגיסטי ממוחשב עשוי להשתנות בין מוסד לימודים אחד למשנהו, בהתאם להיקף החומר הנלמד, סוג ההכשרה הנרכשת עם סיום הלימודים, קהל היעד אליו מיועדים הלימודים, מספר המפגשים השבועיים אשר מתקיימים במהלך ההכשרה ואורכו של כל אחד מן המפגשים הללו. בדרך כלל, הלימודים כוללים בין 80 ל-120 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין שלושה חודשים לשמונה חודשים.

חשוב לדעת כי מרבית מוסדות הלימוד מציעים השתלבות במסלול הלימודים במתכונת של לימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר. אפשרות זו מקנה יתרון עבור המעוניינים לרכוש הכשרה זו אך אין ביכולתם לפנות את יומם לטובת הלימודים עקב התחייבויות קודמות כמו עבודה, לימודים או כל התחייבות אחרת.
פתיחה

מה לומדים בקורס ניהול לוגיסטי ממוחשב?

תוכנית הלימודים בקורס ניהול לוגיסטי ממוחשב משלבת בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות מעשיות ותרגולים רבים. השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים היא מן המעלה הראשונה. הנושאים הנלמדים יכולים להשתנות בין הקורסים המגוונים, בהתאם להיקף החומר הנלמד וקהל היעד אליו מיועדים הלימודים.

על פי רוב, התכנים הנלמדים בקורס כוללים את הנושאים הבאים: מבוא ללוגיסטיקה, ניהול מלאי ומחסנים ותנועת חומרים ברמות השונות, ניהול רכש ומכירות, ניהול תפעול וניהול הייצור, ניהול קשרי לקוחות, תמחור, ערך מלאי, לימוד מערכת ERP ומערכות ממוחשבות נוספות, התנסות בעבודה עם מודולים בנושאי הניהול הלוגיסטי, היכרות עם מודולים של מלאי ורכש במערכת SAP - ERP, כלים אנליטים לשיפור תהליכי קבלת החלטות בתחום ניהול לוגיסטי, תיעוד הנדסי לוגיסטי, סחר בינלאומי, עקרונות יבוא ויצוא ועוד שלל תכנים מרתקים.
פתיחה

מה עושים אחרי קורס ניהול לוגיסטי ממוחשב?

לבוגרי קורס ניהול לוגיסטי ממוחשב אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, לרבות עמידה בחובת נוכחות, השתתפות פעילה בשיעורים, ביצוע התנסויות מעשיות, הגשת תרגילים ומטלות ומעבר בחינות, תוענק תעודת גמר מטעם מוסד הלימודים בו השלימו את הכשרתם. חלק מן הקורסים אף מקנים לבוגריהם תעודת גמר מאושרת על ידי משרד הכלכלה.

בפני בוגרי קורס ניהול לוגיסטי ממוחשב עומדות אפשרויות תעסוקה שונות ומגוונות. הם יוכלו להשתלב בשוק העבודה במסגרת תפקידי ניהול מחסן ממוחשב, ניהול רכש, ניהול לוגיסטי ועוד, במגוון בתי עסק, חנויות, עסקים וחברות, נמלי תעופה, נמלים ימיים, מעברי גבול, מוסדות חינוך, חברות מזון, חברות תרופות, מפעלי ייצור ועוד. אפשרות נוספת אשר עומדת בפני הבוגרים היא פנייה לדרך עצמאית והצעת שירותיהם לקהל לקוחות רחב.
פתיחה

מה אפשר ללמוד אחרי קורס ניהול לוגיסטי ממוחשב?

בוגרי קורס ניהול לוגיסטי ממוחשב המעוניינים ברכישת ידע נוסף, בין אם לצורך העשרה אישית והרחבת אופקים ובין אם לצורך העשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם, הרחבת הסמכתם ורכישת ידע מקצועי נוסף מתוך מטרה להשתלב בשוק העבודה כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים בעלי תחומי אחריות מגוונים, יוכלו להמשיך ללימודים נוספים.

אחת האפשרויות העומדת בפני הבוגרים היא השתלבות בקורס ניהול רכש בכיר. לימודים אלו מכשירים את בוגריהם לניהול רכש יעיל וחכם, בהתאם לתנודות ולשינויים האפשריים בשוק העולמי בתחום. תחום לימודים נוסף בו יוכלו הבוגרים למצוא עניין הוא לימודי הנדסאי תעשייה וניהול בהתמחות לוגיסטיקה. במסגרת לימודים מקיפים ומעמיקים אלו יוכשרו הבוגרים להשלבות בתפקידים ניהוליים במערכים הלוגיסטיים של הארגונים והעסקים השונים.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2022 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ