ייעוץ לימודים חינם!

קורס קלפי טארוט

מה כדאי לדעת על קורס קלפי טארוט?

הטארוט היא מערכת סימבולית עוצמתית וחזקה אשר קשורה לחווייה האנושית כולה. קלפי הטארוט הם שיקוף של תת המודע ושל המניעים הפנימיים ובאמצעות כך משמשים כבסיס ייחודי לתהליך ההתפתחות האישית והרוחנית. כמו כן, הם מאפשרים לנו להגיע לרמת מודעות גבוהה בנוגע לעצמנו ומאפשרים הכוונה וייעוץ בנוגע לדרך הפעולה שלנו בחיים.

הלימודים בקורס קלפי טארוט כוללים ידע תיאורטי מקיף, כלים ומיומנויות מעשיות בתחום מרתק זה. המשתתפים ילמדו על מהותם של הקלפים השונים, יוכשרו לקריאה בקלפים באמצעות טכניקות וגישות שונות וישלבו תהליך התפתחות אישית בעזרת הקלפים. פענוח הסמלים יכול להוביל להעשרה פנימית ולצמיחה פסיכולוגית, כך שהקריאה בקלפים יכולה לשמש כדרך לקבלה עצמית ולהתמודדות עם קשיים ואתגרים שונים. בוגרי קורס זה עשויים להתעניין גם בקורס נומרולוגיה, קורס הילינג וכדומה.

למי מתאים ללמוד קורס קלפי טארוט?

1
אמנותי
2
חוקר
3
יזם
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

למה כדאי לעשות קורס קלפי טארוט?

תורת קלפי הטארוט היא פילוסופיה שלמה אשר עוסקת בהסתכלות על החיים באמצעות חפיסת קלפים, כאשר כל אחד מן הקלפים מייצג הווייה שונה. השימוש בקלפי הטארוט נעשה כבר החל מימי הביניים לצורך הבנת פעולות האדם וחיזוי של מגמות עתידיות. על כל אחד מן הקלפים מצויירים ציורים שונים מתוך עולמות התוכן של ימי הביניים, המיסטיקה, הדתות והאגדות. הפקת המשמעות מתוך הקלפים מתבססת על הערך הסימבולי אותו נושאת התמונה המצוירת במרכז הקלף.

חפיסת קלפי הטארוט מכילה 78 קלפים הנחלקים בדרך כלל לפי ארבעת היסודות: אש, אדמה, מים ואוויר. הקלפים השונים מייצגים טיפוסים בסיסיים של הגזע האנושי אשר נמצאים בתת המודע של כל אחד ואחת מאיתנו. הציורים הנמצאים על הקלפים מעלים מחשבות, אסוציאציות ורגשות במתבוננים בהם. בוגרי הקורס יכולים להציע את שירותיהם במגוון רחב של מקומות תעסוקה, בין אם בסיטואציות מזדמנות כמו פסטיבלים או קניונים או בין אם במסגרת קליניקה פרטית. 
פתיחה

למי מתאים קורס קלפי טארוט?

הלימודים בקורס קלפי טארוט פונים לקהל הרחב ולכל מי שיש ברצונו להשתלב במסלול לימודים מרתק, מהנה, מאתגר ומספק זה, בין אם הוא בעל ידע קודם וניסיון מעשי בתחום המיסטיקה ובין אם לא, הן לצורך העשרה אישית ושימוש עצמי והן לצורך רכישת מקצוע חדש והשתלבות בשוק העבודה בתחום מבוקש זה.

הלימודים מתאימים במיוחד לאנשים בעלי זיקה לעולמות המיסטיקה, כמו גם למטפלים מעולמותיה השונים של הרפואה המשלימה, ביניהם הילרים, מתקשרים, מטפלים ברפואה סינית וכדומה, המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם, להרחיב את מודעותם, להתפתח מבחינה אישית ולרכוש הכשרה שתאפשר להם לסייע למטופליהם. כמו כן, יוכלו למצוא עניין רב בלימודים גם פסיכולוגים, מטפלים באמנות, קואוצ'רים ועוד.
פתיחה

מה תנאי הקבלה לקורס קלפי טארוט?

תנאי הקבלה לקורס קלפי טארוט יכולים להשתנות בין מוסדות הלימוד המגוונים אשר מציעים רכישת הכשרה זו ובין הקורסים השונים בתחום, בהתאם לקהל היעד אליו מיועדים הלימודים וסוג ההכשרה הנרכשת עם סיומם. בדרך כלל, הקורסים פתוחים בפני הקהל הרחב, אינם מציבים דרישות קבלה כלל ומקבלים לשורותיהם את כל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מרתק זה.

הלימודים בקורס קלפי טארוט פונים לכל מי שיש ברצונו להתוודע לסודות הטמונים בתורה זו, ומתאימים לאנשים שרואים עצמם בעלי איטואיציה חזקה, למאמינים בתחושות הבטן שלהם ולכל מי שרוצה לעסוק בתחום. קורסים מתקדמים ומקיפים יותר בנושא מקבלים לשורותיהם את בוגרי הקורסים הבסיסיים בלבד, ולעיתים אף דורשים ניסיון מעשי בתחום.
פתיחה

כמה זמן נמשך קורס קלפי טארוט?

משך הלימודים בקורס קלפי טארוט עשוי להשתנות בין מוסד לימודים אחד למשנהו, בהתאם להיקף החומר הנלמד, סוג ההכשרה הנרכשת עם סיום הלימודים, קהל היעד אליו מיועדים הלימודים, מספר המפגשים השבועיים אשר מתקיימים במהלך ההכשרה ואורכו של כל אחד מן המפגשים הללו. בדרך כלל, כוללים הלימודים בין 10 ל-20 שעות לימוד אקדמיות, אך ישנן גם סדנאות מרוכזות המתקיימות במתכונת של מפגש אחד או שניים.

חשוב לדעת כי מרבית מוסדות הלימוד מציעים השתלבות במסלול הלימודים במתכונת של לימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר. אפשרות זו מקנה יתרון עבור המעוניינים לרכוש הכשרה זו אך שאין ביכולתם לפנות את יומם לטובת הלימודים עקב התחייבויות קודמות כמו עבודה, לימודים או כל התחייבות אחרת.
פתיחה

מה לומדים בקורס קלפי טארוט?

תוכנית הלימודים בקורס קלפי טארוט משלבת בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות מעשיות ותרגולים רבים. השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים היא מן המעלה הראשונה. הנושאים הנלמדים יכולים להשתנות בין הקורסים המגוונים, בהתאם להיקף החומר הנלמד וקהל היעד אליו מיועדים הלימודים.

על פי רוב, התכנים הנלמדים בקורס כוללים את הנושאים הבאים: ההיסטוריה של קלפי הטארוט, מבנה מערכת הקלפים, עקרונות הקריאה בקלפים, סוגי פריסות, הכרת 22 קלפי הארקנה ו-16 קלפי החצר, הכרת ארבעת היסודות של קלפי הטארוט, הכרת תשעת המפתחות, הקשר שבין טארוט לאסטרולוגיה, בחירות ותוצאות בחיים על פי הקלפים, חיזוי פוטנציאל עתידי, השאלות שכדאי לשאול את הקלפים, פתיחה זוגית, פנטגרם, פתיחת החלטה, פתיחת צ'אקרות ועוד שלל תכנים מרתקים.
פתיחה

מה עושים אחרי קורס קלפי טארוט?

לבוגרי קורס קלפי טארוט אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, לרבות עמידה בחובת נוכחות, השתתפות פעילה בשיעורים, ביצוע התנסויות מעשיות, הגשת תרגילים ומטלות ומעבר בחינות, תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

בפני בוגרי קורס קלפי טארוט עומדות אפשרויות תעסוקה שונות ומגוונות. הבוגרים יוכלו להשתלב בשוק העבודה במסגרת דוכנים פרטיים בפסטיבלים או בקניונים, דבר שיחשוף אותם ואת טיפוליהם לקהל רחב של אנשים. אפשרות נוספת אשר עומדת בפני הבוגרים היא פנייה לדרך עצמאית ופתיחת קליניקה פרטית משלהם בה יוכלו להציע את טיפוליהם המקצועיים לקהל לקוחותיהם, לאבחן את בעיותיהם השונות ולטפל בהם באופן הטוב ביותר. עבודה כעצמאים מאפשרת חופש תעסוקתי וגמישות בשוק העבודה ולכן בוגרים רבים בוחרים באפשרות זו.
פתיחה

מה אפשר ללמוד אחרי קורס קלפי טארוט?

בוגרי קורס קלפי טארוט המעוניינים ברכישת ידע נוסף, בין אם לצורך העשרה אישית והרחבת אופקים ובין אם לצורך העשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם, הרחבת הסמכתם ורכישת ידע מקצועי נוסף מתוך מטרה להשתלב בשוק העבודה כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים בעלי תחומי אחריות מגוונים, יוכלו להמשיך ללימודים נוספים.

אחת האפשרויות העומדת בפני הבוגרים היא השתלבות בקורס גרפולוגיה. לימודים אלו מכשירים את בוגריהם לבחינת הקשר בין כתב היד של האדם לבין אופיו והתנהגותו, מתוך מטרה לנתח את אישיותו. תחום לימודים נוסף בו יוכלו הבוגרים למצוא עניין הוא קורס רייקי. במסגרת לימודים אלו יוכשרו הבוגרים לטיפול בשיטה ייחודית זו המתבססת על ניתוב אנרגיה מרפאת ביקום והעברתה דרך המטפל אל המטופל, במגע או ללא מגע.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2022 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ