ייעוץ לימודים חינם
קורס דמיון מודרך

קורס דמיון מודרך

מה כדאי לדעת על קורס דמיון מודרך?

הדמיון המודרך הוא כלי המאפשר לנו להיכנס לתוך התת מודע וליצור נגישות לרעיונות ומחשבות. הליך הטיפול באמצעות דמיון מודרך מתבצע במצב של הרפיה מלאה, בה המוח והגוף משוחררים ורגועים, זאת מתוך מטרה לאפשר נגישות עם התת מודע באמצעות כל החושים, להעלות מחשבות לא מודעות וזכרונות שהודחקו, ליצור שינויים מחשבתיים או התנהגותיים, להבין את הקשיים שבפניהם עומדים המטופלים, לשחרר מחשבות שליליות, לטפל בפחדים ופוביות ולהוביל את המטופלים לעבר השגת מטרותיהם.

הלימודים בקורס דמיון מודרך כוללים ידע תיאורטי מקיף, כלים ומיומנויות מעשיות רבות בתחום מרתק וחשוב זה. המשתתפים ילמדו כיצד לשנות ולהשפיע על המציאות בצורה יעילה ומהירה, תוך שימוש בכלי זמין ויעיל. כמו כן, יתנסו במדיטציה, ילמדו על טכניקות נשימה והרפיה מגוונות ויבינו כיצד לגשת לרובד העמוק והפנימי בתת-מודע ולפתח תובנות המאפשרות שינוי באמצעותו. בוגרי הקורס יוכלו למצוא עניין בקורסים נוספים מתחום הרפואה המשלימה כגון קורס דיקור סיני, קורס הומאפתיה, קורס צמחי מרפא ועוד.

למי מתאים ללמוד קורס דמיון מודרך?

1
חברתי
2
יזם
3
ריאלי
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

למה כדאי לעשות קורס דמיון מודרך?

דמיון מודרך הוא כלי טיפולי חשוב, נגיש וזמין מעולמות הרפואה המשלימה והתרפיה, אשר עושה שימוש בכוחו המרפא של הדמיון לשם השגת שינוי. הדמיון המודרך בא במטרה ללמד את המוח לחשוב מחשבות חיוביות ולהשפיע על המודעות כך שנחווה את האירועים אותם אנו חוויים במהלך היום כחיוביות.

הדמיון המודרך יעיל לטיפול בבעיות שונות ומגוונות ופונה לכלל האוכלוסיות, שכן אין אדם שלא מסוגל לדמיין. שיטה זו מסייעת בהקלה על פוביות שונות, הקלה על כאבי ראש, יצירת מציאות רצויה וטובה יותר, יצירת שינויים מבוקשים בחייו של האדם, מעלה את הביטחון העצמי, מסייעת בהפסקת עישון ומשפרת את איכות החיים כולה. בוגרי הקורס יוכלו להשתלב במקומות תעסוקה שונים ולסייע למטופליהם בפתרון בעיותיהם.
פתיחה

למי מתאים קורס דמיון מודרך?

הלימודים בקורס דמיון מודרך פונים לקהל הרחב ולכל מי שיש ברצונו להשתלב במסלול לימודים מרתק, מהנה, מאתגר ומספק זה, בין אם הינו בעל ידע קודם וניסיון מעשי בתחום הטיפולי ובין אם לאו, הן לצורך העשרה אישית ושימוש עצמי והן לצורך רכישת מקצוע חדש והשתלבות בשוק העבודה בתחום מבוקש זה.

הלימודים מתאימים במיוחד לכל מי שמעוניין לשפר את חייו שלו או את חייהם של קרוביו ומטופליו. הלימודים מתאימים במיוחד לבעלי תפקידים מתחומי הטיפול, הייעוץ וההנחייה, כמו למשל פסיכולוגים, עובדים סוציאלים, יועצים, קואוצ'רים, מטפלים באמנות, כמו גם למטפלים השונים מעולם הרפואה המשלימה, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש שיטה טיפולית יעילה חדשה.
פתיחה

מה תנאי הקבלה לקורס דמיון מודרך?

תנאי הקבלה לקורס דמיון מודרך יכולים להשתנות בין מוסדות הלימוד המגוונים אשר מציעים רכישת הכשרה זו ובין הקורסים השונים בתחום, בהתאם לקהל היעד אליו מיועדים הלימודים וסוג ההכשרה הנרכשת עם סיומם. בדרך כלל, הקורסים פתוחים בפני הקהל הרחב, אינם מציבים דרישות קבלה כלל ומקבלים לשורותיהם את כל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מרתק ומאתגר זה.

מרבית הקורסים דורשים מן המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים מתוך מטרה לקבוע את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. קורסים מתקדמים ומקצועיים יותר בתחום, לעיתים מקבלים לשורותיהם אך ורק מועמדים בעלי רקע לימודי או רקע מקצועי רלוונטי בתחומי הטיפול, הייעוץ, האימון וההנחייה.
פתיחה

כמה זמן נמשך קורס דמיון מודרך?

משך הלימודים בקורס דמיון מודרך עשוי להשתנות בין מוסד לימודים אחד למשנהו, בהתאם להיקף החומר הנלמד, סוג ההכשרה הנרכשת עם סיום הלימודים, קהל היעד אליו מיועדים הלימודים, מספר המפגשים השבועיים אשר מתקיימים במהלך ההכשרה ואורכו של כל אחד מן המפגשים הללו. ישנם קורסים מקוצרים וממוקדים הנפרשים על פני תקופת זמן של בין חודש לשלושה חודשים וישנם קורסים מקיפים ומעמיקים אשר נפרשים על פני תקופת זמן של בין שלושה חודשים לשלוש שנים.

חשוב לדעת כי מרבית מוסדות הלימוד מציעים השתלבות במסלול הלימודים במתכונת של לימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר. אפשרות זו מקנה יתרון עבור אלו המעוניינים לרכוש הכשרה זו אך אין ביכולתם לפנות את יומם לטובת הלימודים עקב התחייבויות קודמות כמו עבודה, לימודים או כל התחייבות אחרת.
פתיחה

מה לומדים בקורס דמיון מודרך?

תוכנית הלימודים בקורס דמיון מודרך משלבת בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות מעשיות ותרגולים רבים. השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים היא מן המעלה הראשונה. הנושאים הנלמדים יכולים להשתנות בין הקורסים המגוונים, בהתאם להיקף החומר הנלמד וקהל היעד אליו מיועדים הלימודים.

על פי רוב, התכנים הנלמדים בקורס כוללים את הנושאים הבאים: מבנה המוח, יצירת מציאות רגשית וגופנית, דמיון ומציאות - מחוברים והפוכים, רגשות והמבנה האנרגטי והמנטלי שלהם, מצבים גופניים שונים, פתולוגיות וקשיים, טיפול בבעיות באמצעות דמיון מודרך, אבחון בעיות, שפה מרגיעה, שימוש בשפה ככלי, טכניקות הרפיה, אינטואיציה, ריפוי באמצעות סימבול, שינוי דפוסי חשיבה והתנהגות, דימויים מקובלים והכוח שלהם, יחסי מטפל-מטופל, אתיקה מקצועית, מנגנוני הגנה, מדיטציה, חשיבה חיובית, שחזור זכרונות, טיפול בפוביות, קשרי גוף ונפש ועוד שלל תכנים מרתקים.
פתיחה

מה עושים אחרי קורס דמיון מודרך?

לבוגרי קורס דמיון מודרך אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, לרבות עמידה בחובת נוכחות, השתתפות פעילה בשיעורים, ביצוע התנסויות מעשיות, הגשת תרגילים ומטלות ומעבר בחינות, תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

בוגרי קורס דמיון מודרך הם אנשי מקצוע מבוקשים ועומדות בפניהם אפשרויות תעסוקה שונות ומגוונות, בהתאם להעדפותיהם ורצונותיהם. אם הבוגרים בעלי תעודת הסמכה מקצועית בתחום טיפולי אחר, הם יוכלו להשתלב בשוק העבודה במסגרת קליניקות ציבוריות ופרטיות, בהן יוכלו להעניק למטופליהם טיפול טוב ויעיל יותר באמצעות שיטה יעילה זו. כמו כן, ובתנאי שהם מחזיקים בהסמכה טיפולית כלשהי, יוכלו לפתוח קליניקה פרטית משלהם ולסייע למטופליהם עם מגוון קשיים ובעיות.
פתיחה

מה אפשר ללמוד אחרי קורס דמיון מודרך?

בוגרי קורס דמיון מודרך המעוניינים ברכישת ידע נוסף, בין אם לצורך העשרה אישית והרחבת אופקים ובין אם לצורך העשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם, הרחבת הסמכתם ורכישת ידע מקצועי נוסף מתוך מטרה להשתלב בשוק העבודה כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים בעלי תחומי אחריות מגוונים, יוכלו להמשיך ללימודים נוספים.

אחת האפשרויות העומדת בפני הבוגרים היא השתלבות בקורס NLP. לימודים אלו מכשירים את בוגריהם בטכניקה ייחודית ויעילה לשינוי דפוסי מחשבה ודרכי פעולה של האדם, באמצעות שינוי ההתניות והפעולות שאנו רגילים אליהם. תחום לימודים נוסף בו יוכלו הבוגרים למצוא עניין הוא קורס יוגה. במסגרת לימודים אלו יוכשרו הבוגרים לתרגול שיטה יעילה זו המסייעת רבות למסוגלתו הפיזית של האדם ולשלוותו הנפשית.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2022 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ