ייעוץ לימודים חינם
קורס נומרולוגיה

קורס נומרולוגיה

מה כדאי לדעת על קורס נומרולוגיה?

הנומרולוגיה היא שיטת אבחון, ייעוץ וטיפול המאמינה כי למספרים השונים אשר מייצגים את חיי האדם קיימת משמעות מיסטית, ובאמצעות המספרים הללו והניתוח הנומרולוגי ניתן לגלות מאפיינים מסוימים על האדם, לגלות את כוחותיו, כישוריו, יכולותיו, אופיו, התפתחותו האישית, עולמו הרגשי ותכונותיו, ובכך לשנות את גורלו של האדם, למשל על ידי שינוי שמו.

הלימודים בקורס נומרולוגיה הם מקיפים מאוד וכוללים ידע תיאורטי נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות בתחום מרתק זה. המשתתפים יכירו את המפה הנומרולוגית באמצעותה יוכלו לכוון את מטופליהם לשינויים אפשריים ולהוביל אותם להצלחה ולאושר, ילמדו לעומק את תורת המספרים ויוכשרו לשימוש בהם לצרכי אבחון, טיפול, הבנת עולמם הרגשי של מטופליהם ועוד. בגורי קורס נומרולוגיה יוכלו למצוא עניין גם בקורס טארוט, קורס הילינג וכדומה.

למי מתאים ללמוד קורס נומרולוגיה?

1
חברתי
2
ריאלי
3
קונבציונלי
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

למה כדאי לעשות קורס נומרולוגיה?

נומרולוגיה משמעותה תורת המספרים והיא מבוססת על תיאוריה פיתגורית מערבית המתארת כל מספר כבעל תדר ומשמעות ברמה הרוחנית. תורת הנומרולוגיה מתבססת בעיקר על תאריך לידתו של אדם ועל שמו המלא וגורסת כי ניתוח הנתונים הללו פותח צוהר אל תוך העולם המסתורי הפנימי ואל נבכי נפשו של האדם.

תומכי הנומרולוגיה טוענים כי באמצעות המספרים ניתן לתאר את אופיו של האדם, נטיותיו, מעלותיו וחסרונותיו, וכן התייחסות לייעודו ושליחותו. ישנן גישות שונות בנומרולוגיה: נומרולוגיה סינית, נומרולוגיה קבלית, נומרולוגיה יוונית ועוד רבות נוספות. כל אחת מן השיטות הללו מתבססת על תפיסת עולם ייחודית ורוחנית, כאשר המשותף לכל אלו הוא ראיה הוליסטית של הקיום. במהלך הלימודים, הסטודנטים לומדים את עקרונות השיטה ובסיומם משתלבים במגוון רחב של מקומות תעסוקה.
פתיחה

למי מתאים קורס נומרולוגיה?

הלימודים בקורס נומרולוגיה פונים לקהל הרחב ולכל מי שיש ברצונו להשתלב במסלול לימודים מרתק, מהנה, מאתגר ומספק זה, בין אם הוא בעל ידע קודם וניסיון מעשי בתחום הטיפולי ובין אם לא, הן לצורך העשרה אישית ושימוש עצמי והן לצורך רכישת מקצוע חדש והשתלבות בשוק העבודה בתחום מבוקש זה.

הלימודים מתאימים במיוחד לאנשים בעלי משיכה לתחום המיסטיקה והרוחניות, ביניהם אסטרולוגים, פותחים בקלפי טארוט ועוד, המעוניינים ללמוד את כוחות המספרים ואת השפעתם על אורח חיינו, לצורך רכישת כלי לשיפור איכות חייהם. כמו כן, יוכלו למצוא עניין רב בלימודים אלו גם מטפלים שונים מעולם הרפואה המשלימה, למשל מטפלים בצמחי מרפא, מטפלים בדיקור סיני, הילרים וכדומה, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.
פתיחה

מה תנאי הקבלה לקורס נומרולוגיה?

תנאי הקבלה לקורס נומרולוגיה יכולים להשתנות בין מוסדות הלימוד המגוונים אשר מציעים רכישת הכשרה זו ובין הקורסים השונים בתחום, בהתאם לקהל היעד אליו מיועדים הלימודים וסוג ההכשרה הנרכשת עם סיומם. בדרך כלל, הקורסים פתוחים בפני הקהל הרחב, אינם מציבים דרישות קבלה כלל ומקבלים לשורותיהם את כל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מרתק זה.

מוסדות לימוד רבים דורשים כי המועמדים יעברו מבחני קבלה וריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים מתוך מטרה לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להתקבל לקורסים מקיפים ומתקדמים יותר בתחום, נדרשים המועמדים להיות בעלי ידע קודם והיכרות עם התחום, ועליהם לסיים את לימודי הקורסים הבסיסיים.
פתיחה

כמה זמן נמשך קורס נומרולוגיה?

משך הלימודים בקורס נומרולוגיה עשוי להשתנות בין מוסד לימודים אחד למשנהו, בהתאם להיקף החומר הנלמד, סוג ההכשרה הנרכשת עם סיום הלימודים, קהל היעד אליו מיועדים הלימודים, מספר המפגשים השבועיים אשר מתקיימים במהלך ההכשרה ואורכו של כל אחד מן המפגשים הללו. בדרך כלל, נפרשים הלימודים על פני 15 ל-30 מפגשים. 

חשוב לדעת כי מרבית מוסדות הלימוד מציעים השתלבות במסלול הלימודים במתכונת של לימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר. אפשרות זו מקנה יתרון עבור המעוניינים לרכוש הכשרה זו אך אין ביכולתם לפנות את יומם לטובת הלימודים עקב התחייבויות קודמות כמו עבודה, לימודים או כל התחייבות אחרת. כך יוכלו ללמוד בשעות ובזמנים המתאימים להם ביותר.
פתיחה

מה לומדים בקורס נומרולוגיה?

תוכנית הלימודים בקורס נומרולוגיה משלבת בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות מעשיות ותרגולים רבים. השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים היא מן המעלה הראשונה. הנושאים הנלמדים יכולים להשתנות בין הקורסים המגוונים, בהתאם להיקף החומר הנלמד וקהל היעד אליו מיועדים הלימודים.

על פי רוב, התכנים הנלמדים בקורס כוללים את הנושאים: תולדות הנומרולוגיה, עקרונות מנחים בשיטה, הנוסחה - הקוד הכללי, תאריך הלידה הלועזי, שם פרטי ושם משפחה, שם האב ושם האם, משפט פיתגורס - חיצים, דומיננטיות מספרים, ההרמוניה שבין תהליך הלידה והשם, פסגות ואתגרים, מחזורי חיים, בחירת שמות ושינוי שמות, זמנים לקביעת תאריכים, דפוסי חשיבה, כוחן של האותיות, תאריך הלידה העברי, האדם וארבעת היסודות, משמעותן של האותיות, בניית מפה נומרולוגית, הצלב הנומרולוגי, המטריצה הנומרולוגית, משמעות השנה האישית, התאמה זוגית וייעוץ, הכוונה לקריירה ועוד שלל תכנים מרתקים.
פתיחה

מה עושים אחרי קורס נומרולוגיה?

לבוגרי קורס נומרולוגיה אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, לרבות עמידה בחובת נוכחות, השתתפות פעילה בשיעורים, ביצוע התנסויות מעשיות, הגשת תרגילים ומטלות ומעבר בחינות, תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

בוגרי קורס נומרולוגיה הם אנשי מקצוע מבוקשים בשוק בעבודה, ועומדות בפניהם אפשרויות תעסוקה שונות ומגוונות. הם יוכלו להשתלב בשוק העבודה כשכירים במסגרת קליניקות פרטיות לרפואה משלימה, מכוני אבחון וייעוץ שונים או בדוכנים המצויים בפסטיבלים וקניונים. אפשרות נוספת אשר עומדת בפני הבוגרים היא פנייה לדרך עצמאית ופתיחת עסק פרטי משלהם. עבודה כעצמאי מאפשרת גמישות בשעות העבודה ולכן רבים בוחרים באפשרות זו. כמו כן, יוכלו הבוגרים לקיים סדנאות והרצאות בתחום מרתק זה.
פתיחה

מה אפשר ללמוד אחרי קורס נומרולוגיה?

בוגרי קורס נומרולוגיה המעוניינים ברכישת ידע נוסף, בין אם לצורך העשרה אישית והרחבת אופקים ובין אם לצורך העשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם, הרחבת הסמכתם ורכישת ידע מקצועי נוסף מתוך מטרה להשתלב בשוק העבודה כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים בעלי תחומי אחריות מגוונים, יוכלו להמשיך ללימודים נוספים.

אחת האפשרויות העומדת בפני הבוגרים היא השתלבות בקורס כירולוגיה. לימודים אלו מכשירים את בוגריהם לאבחון וטיפול בבעיות שונות, כמו גם התפתחות אישית של המטפל והמטופל, באמצעות התבוננות בכפות הידיים. תחום לימודים נוסף בו יוכלו הבוגרים למצוא עניין הוא קורס פענוח ציורי ילדים. במסגרת לימודים אלו יוכשרו הבוגרים בכלי אבחוני וטיפולי נוסף המאפשר הבנה של עולמם הפנימי של ילדים ומתבגרים באמצעות הציור שמשמש ככלי לתקשורת בלתי מילולית.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2022 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ