ייעוץ לימודים חינם
קורס טכנאי טלפונים סלולריים

קורס טכנאי טלפונים סלולריים

מה כדאי לדעת על קורס טכנאי טלפונים סלולריים?

הטלפונים הניידים הם חלק בלתי נפרד מעולמנו המודרני, ולכן טכנאי טלפונים ניידים הם נדרשים במיוחד, שכן כל תקלה במכשיר דורשת תיקון באופן מהיר ומיטבי. טכנאי טלפונים סלולריים אחראיים על בדיקת המכשירים, תחזוקתם, איתור תקלות אפשריות כמו החלפת מסך שבור, טיפול במכשיר טלפון שנרטב, תיקון אפליקציות שאינן עובדות ועוד. עם התפתחות הטכנולוגיה, נוספו לשוק זה מכשירים מתקדמים שמטרתם היא לסייע לטכנאים בעבודתן, הן מבחינת בדיקת התקלות והן מבחינת מהירות העבודה האפשרית.

הלימודים בקורס טכנאי טלפונים סלולריים כוללים ידע תיאורטי מקיף, כלים ומיומנויות מעשיות בתחום רווחי ומבוקש זה. המשתתפים ילמדו רבות על סוגי המכשירים השונים, על דרכי התפעול והתיקון שלהם, תחומי התקשורת, הנתונים, לוח אם, כרטיסי זיכרון, אפליקציות, חיבורים אלחוטיים, מסכי מגע, טיפול בפלסטיקה, בתוכנה, ברכיבי הכרטיס ועוד. 

למי מתאים ללמוד קורס טכנאי טלפונים סלולריים?

1
ריאלי
2
חוקר
3
קונבציונלי
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

למה כדאי לעשות קורס טכנאי טלפונים סלולריים?

בשנים האחרונות הפכו הטלפונים הסלולריים למוצר הכרחי ובסיסי עבור כמעט כל אחד ואחת מאיתנו, בין אם מדובר בילדים, בני נוער, אנשים מבוגרים או קשישים. בעבר, שימשו הטלפונים רק כערוץ שיחה, אך כיום הם מספקים שימושים רבים נוספים, למשל: שמיעת מוזיקה, כתיבת הודעות ושליחתן, ניהול יומן, צילום, שעון מעורר, מחשבון, גלישה באינטרנט, שימוש ברשתות החברתיות ועוד פונקציות רבות.

הטלפונים החכמים הפכו למעשה למעין מחשב נייד קטן ומשוכלל במיוחד. מכשירים עדינים אלו נוטים להתקלקל מדי פעם, עובדה אשר גורמת לביקוש רב במיוחד לטכנאים מיומנים ואיכותיים שיש באפשרותם לטפל במכשירים הללו ולהחזירם לשימוש מהר ככל הניתן. בסיום הקורס, הבוגרים משתלבים בקלות במגוון המשרות שהתחום מציע. 
פתיחה

למי מתאים קורס טכנאי טלפונים סלולריים?

הלימודים בקורס טכנאי טלפונים סלולריים פונים לקהל הרחב ולכל מי שיש ברצונו להשתלב במסלול לימודים מרתק, מהנה, מאתגר ומספק זה, בין אם הוא בעל ידע קודם וניסיון מעשי בתחום הטכנולוגיה ובין אם לא, הן לצורך העשרה אישית ושימוש עצמי והן לצורך רכישת מקצוע חדש והשתלבות בשוק העבודה בתחום מבוקש זה.

הלימודים מתאימים במיוחד לאנשים המאופיינים בכישורים טכניים מפותחים וחובבי גאדג'טים המעוניינים לעבור הכשרה מקצועית ואיכותית שתאפשר להם להשתלב במגוון עבודות בתחום מתפתח ורווחי זה. כמו כן, יוכלו למצוא עניין רב בלימודים טכנאים מהסוגים השונים כמו טכנאי מכשור ובקרה, טכנאי מערכות מיגון ואבטחה, חשמלאים וכדומה, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.
פתיחה

מה תנאי הקבלה לקורס טכנאי טלפונים סלולריים?

תנאי הקבלה לקורס טכנאי טלפונים סלולריים יכולים להשתנות בין מוסדות הלימוד המגוונים אשר מציעים רכישת הכשרה זו ובין הקורסים השונים בתחום, בהתאם לקהל היעד אליו מיועדים הלימודים וסוג ההכשרה הנרכשת עם סיומם. בדרך כלל, הקורסים פתוחים בפני הקהל הרחב, מציבים דרישות קבלה בסיסיות למדי ומקבלים לשורותיהם את כל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מרתק זה בתנאי שהם בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.

על המועמדים להיות בעלי היכרות בסיסית ברמת משתמש עם יישומי המחשב והאינטרנט ובעלי שליטה בסיסית באנגלית טכנית. בנוסף, נדרשים המועמדים לעבור מבחני קבלה ייעודיים וריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים מתוך מטרה לקבוע את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו.
פתיחה

כמה זמן נמשך קורס טכנאי טלפונים סלולריים?

משך הלימודים בקורס טכנאי טלפונים סלולריים עשוי להשתנות בין מוסד לימודיo אחד למשנהו, בהתאם להיקף החומר הנלמד, סוג ההכשרה הנרכשת עם סיום הלימודים, קהל היעד אליו מיועדים הלימודים, מספר המפגשים השבועיים אשר מתקיימים במהלך ההכשרה ואורכו של כל אחד מן המפגשים הללו. בדרך כלל, כוללים הלימודים בין 150 ל-300 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין שמונה חודשים לשנה אחת.

חשוב לדעת כי מרבית מוסדות הלימוד מציעים השתלבות במסלול הלימודים במתכונת של לימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר. אפשרות זו מקנה יתרון עבור המעוניינים לרכוש הכשרה זו אך שאין ביכולתם לפנות את יומם לטובת הלימודים עקב התחייבויות קודמות כמו עבודה, לימודים או כל התחייבות אחרת.
פתיחה

מה לומדים בקורס טכנאי טלפונים סלולריים?

תוכנית הלימודים בקורס טכנאי טלפונים סלולריים משלבת בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות מעשיות ותרגולים רבים. השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים היא מן המעלה הראשונה. הנושאים הנלמדים יכולים להשתנות בין הקורסים המגוונים, בהתאם להיקף החומר הנלמד וקהל היעד אליו מיועדים הלימודים.

על פי רוב, התכנים הנלמדים בקורס כוללים את הנושאים הבאים: פלסטיקה, תוכנה, רכיבי הכרטיס, מסכים, סים, סוגי ערוצים, רוחב פס, מאפיין תדירויות, הלחמת רכיבים אלקטרוניים, סמארטפונים וטאבלטים, מבוא לחשמל ולאלקטרוניקה, מבוא לעולם הטלפונים הסלולריים, מערכת ההפעלה IOS, מערכת ההפעלה Android, פריצת אייפון, תקלות נפוצות, איתור ותיקון בעיות, עבודה מול לקוח, פירוק והרכבה, שחזור מידע, שידור וקליטה RF, סוגי הלחמות, רכיבי הטלפון, הכרת התוכנות השונות ועוד שלל תכנים מרתקים.
פתיחה

מה עושים אחרי קורס טכנאי טלפונים סלולריים?

לבוגרי קורס טכנאי טלפונים סלולריים אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, לרבות עמידה בחובת נוכחות, השתתפות פעילה בשיעורים, ביצוע התנסויות מעשיות, הגשת תרגילים ומטלות ומעבר בחינות, תוענק תעודת גמר "טכנאי טלפונים סלולריים מוסמך" מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם. חלק מן המוסדות אף מקנים לבוגריהם תעודת הסמכה יוקרתית מאושרת על ידי משרד התמ"ת. 

בפני בוגרי קורס טכנאי טלפונים סלולריים עומדות אפשרויות תעסוקה שונות ומגוונות. הם יוכלו להשתלב בשוק העבודה במסגרת חברות הסלולר השונות, במעבדות מורשות לתיקון פלאפונים ניידים, במעבדות תיקונים פרטיות בכל רחבי הארץ העוסקות בתיקון טלפונים ניידים, טאבלטים וכדומה. אפשרות נוספת אשר עומדת בפני הבוגרים היא פנייה לדרך עצמאית ופתיחת עסק פרטי משלהם לתיקון ותחזוקה של מכשירים ניידים.

פתיחה

מה אפשר ללמוד אחרי קורס טכנאי טלפונים סלולריים?

בוגרי קורס טכנאי טלפונים סלולריים המעוניינים ברכישת ידע נוסף, בין אם לצורך העשרה אישית והרחבת אופקים ובין אם לצורך העשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם, הרחבת הסמכתם ורכישת ידע מקצועי נוסף מתוך מטרה להשתלב בשוק העבודה כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים בעלי תחומי אחריות מגוונים, יוכלו להמשיך ללימודים נוספים.

אחת האפשרויות העומדת בפני הבוגרים היא השתלבות בקורס טכנאי מחשבים PC. לימודים אלו מכשירים את בוגריהם לתיקון תקלות ובעיות במחשבים, לתת שירותי תחזוקה שוטפים, לתמוך ברשתות תקשורת שונות ועוד. תחום לימודים נוסף בו יוכלו הבוגרים למצוא עניין הוא קורס טכנאי מכשור רפואי. לימודים אלו מכשירים את בוגריהם להפעלה, תיקון ותחזוקה של מכשירים רפואיים מתקדמים.

ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2022 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ