ייעוץ לימודים חינם
קורס טכנאי מערכות מיגון ואבטחה

קורס טכנאי מערכות מיגון ואבטחה

מה כדאי לדעת על קורס טכנאי מערכות מיגון ואבטחה?

מערכות מיגון ואבטחה הפכו למצרך נדרש במיוחד, הן במוסדות ציבוריים שונים, בעסקים מגוונים והן בבתים פרטיים. כיום, בימים בהם המידע האישי נגיש לכל, רבים מבקשים לשמור על פרטיותם ועל סודיותם, דבר הנעשה מסובך יותר ויותר, הן כתוצאה מהתפתחות הטכנולוגיה והאינטרנט והן כתוצאה מריבוי של פריצות, גניבות וכדומה.

הלימודים בקורס טכנאי מערכות מיגון ואבטחה כולל ידע תיאורטי מקיף, כלים ומיומנויות מעשיות בתחום. המשתתפים בקורס טכנאי מערכות מיגון ואבטחה ילמדו כיצד להתקין מגוון רחב של מערכות אבטחה ומיגון, כיצד להתאימן לצורכי הלקוח, לתחזק אותן, לתפעל אותן, לטפל בתקלות ועוד. בין המערכות השונות ניתן למצוא מערכת אזעקות, מערכות בית חכם, מצלמות אבטחה וכדומה.

למי מתאים ללמוד קורס טכנאי מערכות מיגון ואבטחה?

1
ריאלי
2
חוקר
3
קונבציונלי
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

למה כדאי לעשות קורס טכנאי מערכות מיגון ואבטחה?

מערכות מיגון ואבטחה נמצאות בשימוש כיום כמעט בכל מקום עבודה, במשרדים, בניינים, בתים פרטיים, מפעלים, מוסדות ציבוריים וכדומה, ועל כן הדרישה לטכנאים מקצועיים שיש באפשרותם להתקין, לתקן את המערכות הללו ולטפל בבעיות השונות שיכולות להיווצר הולכת וגוברת במהירות. הצורך בתחושת ביטחון והגנה על ידי מערכות מיגון ואבטחה (מערכת אזעקות, מערכות בית חכם, מצלמות אבטחה) מתפתח כתוצאה מחשש של פגיעה בפרטיות ובסודיות.

מטרתן של מצלמות האבטחה היא לוודא כי כל האנשים הנמצאים בתוך הבית נמצאים שם באישורם של הבעלים ולוודא כי לא חלה השחתה של רכוש או גניבה של פרטים אישיים. טכנולוגיות מתקדמות בתחום המיגון והאבטחה מונעות פגיעות וסכנות חמורות ברכוש.
פתיחה

למי מתאים קורס טכנאי מערכות מיגון ואבטחה?

הלימודים בקורס טכנאי מערכות מיגון ואבטחה פונים לקהל הרחב ולכל מי שיש ברצונו להשתלב במסלול לימודים מרתק, מהנה, מאתגר ומספק זה, בין אם הוא בעל ידע קודם וניסיון מעשי בתחום החשמל והאלקטרוניקה ובין אם לא, הן לצורך העשרה אישית ושימוש עצמי והן לצורך רכישת מקצוע חדש והשתלבות בשוק העבודה בתחום מבוקש זה.

הלימודים מתאימים במיוחד לאנשים בעלי כישורים טכניים מפותחים המעוניינים להנות מלימודי הכשרה מקצועית איכותיים במיוחד שיוכלו לפתוח בפניהם שלל אפשרויות תעסוקה בתחום מבוקש ורווחי זה. כמו כן, יוכלו למצוא עניין רב בלימודים חשמלאים, טכנאי שירות למוצרי חשמל, בעלי ידע באלקטרוניקה, אנשי מחשוב, טכנאי קירור ומיזוג אוויר, טכנאי מחשבים, טכנאי טלפונים חכמים וכדומה, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.
פתיחה

מה תנאי הקבלה לקורס טכנאי מערכות מיגון ואבטחה?

תנאי הקבלה לקורס טכנאי מערכות מיגון ואבטחה יכולים להשתנות בין מוסדות הלימוד המגוונים אשר מציעים רכישת הכשרה זו ובין הקורסים השונים בתחום, בהתאם לקהל היעד אליו מיועדים הלימודים וסוג ההכשרה הנרכשת עם סיומם. בדרך כלל, פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב, מציבים דרישות קבלה בסיסיות למדי ומקבלים לשורותיהם את כל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מרתק זה, כל עוד הם בני 21 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה.

כמו כן, נדרשים המועמדים להיות בעלי עבר פלילי נקי ולהציג תעודת יושר מהמשטרה ולעבור ריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים מתוך מטרה לקבוע את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו.
פתיחה

כמה זמן נמשך קורס טכנאי מערכות מיגון ואבטחה?

משך הלימודים בקורס טכנאי מערכות מיגון ואבטחה עשוי להשתנות בין מוסד לימודים אחד למשנהו, בהתאם להיקף החומר הנלמד, סוג ההכשרה הנרכשת עם סיום הלימודים, קהל היעד אליו מיועדים הלימודים, מספר המפגשים השבועיים אשר מתקיימים במהלך ההכשרה ואורכו של כל אחד מן המפגשים הללו. בדרך כלל, כוללים הלימודים בין 200 ל-250 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין חמישה חודשים לשבעה חודשים.

חשוב לדעת כי מרבית מוסדות הלימוד מציעים השתלבות במסלול הלימודים במתכונת של לימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר. אפשרות זו מקנה יתרון עבור המעוניינים לרכוש הכשרה זו אך שאין ביכולתם לפנות את יומם לטובת הלימודים עקב התחייבויות קודמות כמו עבודה, לימודים או כל התחייבות אחרת.
פתיחה

מה לומדים בקורס טכנאי מערכות מיגון ואבטחה?

תוכנית הלימודים בקורס טכנאי מערכות מיגון ואבטחה משלבת בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות מעשיות ותרגולים רבים. השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים היא מן המעלה הראשונה. הנושאים הנלמדים יכולים להשתנות בין הקורסים המגוונים, בהתאם להיקף החומר הנלמד וקהל היעד אליו מיועדים הלימודים.

על פי רוב, התכנים הנלמדים בקורס כוללים את הנושאים הבאים: יסודות החשמל והאלקטרוניקה, יסודות המחשב, המערכות המובילות בארץ ובעולם, לחצני מצוקה, משדרים אלחוטיים, גלאים, יחידות דיבור, טלוויזיה במעגל סגור, מצלמות אבטחה, שיטות עבודה, אזעקות, בקרת כניסה, מנעולים חשמליים, מערכות אינטרקום, מערכות גילוי אש, המערכות מובילות בשוק הישראלי ועוד שלל תכנים מרתקים.
פתיחה

מה עושים אחרי קורס טכנאי מערכות מיגון ואחזקה?

לבוגרי קורס טכנאי מערכות מיגון ואחזקה אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, לרבות עמידה בחובת נוכחות, השתתפות פעילה בשיעורים, ביצוע התנסויות מעשיות, הגשת תרגילים ומטלות ומעבר בחינות, תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

בוגרי קורס טכנאי מערכות מיגון ואחזקה הם אנשי מקצוע מבוקשים בשוק העבודה, ועומדות בפניהם אפשרויות תעסוקה שונות ומגוונות. הבוגרים יוכלו להשתלב בשלל המשרות המוצעות בתחום במסגרת עבודות התקנה ואחזקה של מערכות מיגון, אבטחה ואזעקה, כיועצי מיגון, כעובדים בחברות הביטוח, כתפקידי ייעוץ ומכירה בתחום ועוד. אפשרות נוספת אשר עומדת בפני הבוגרים היא פנייה לדרך עצמאית, הקמת עסק פרטי משלהם והצעת שירותים מקצועיים אלו לקהל לקוחות רחב.
פתיחה

מה אפשר ללמוד אחרי קורס טכנאי מערכות מיגון ואבטחה?

בוגרי קורס טכנאי מערכות מיגון ואבטחה המעוניינים ברכישת ידע נוסף, בין אם לצורך העשרה אישית והרחבת אופקים ובין אם לצורך העשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם, הרחבת הסמכתם ורכישת ידע מקצועי נוסף מתוך מטרה להשתלב בשוק העבודה כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים בעלי תחומי אחריות מגוונים, יוכלו להמשיך ללימודים נוספים.

אחת האפשרויות העומדת בפני הבוגרים היא השתלבות בקורס מנעולנות. לימודים אלו מכשירים את בוגריהם להתקנת מנעולים ואחזקת מערכות נעילה פשוטות ומתקדמות, מתן פתרונות נדרשים בטיפול במערכות ועוד. תחום לימודים נוסף בו יוכלו הבוגרים למצוא עניין הוא קורס מתקין מערכות שמע לרכב. במסגרת לימודים אלו יוכשרו הבוגרים להתקנת מערכות שמע לרכב ואביזרי נוחות שונים המותקנים כיום ברכבים ולתיקון תקלות אפשריות.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2022 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ