ייעוץ לימודים חינם!

קורס הכרת המשרד

לימודי הכרת המשרד - ללמוד לנהל משרד ממוחשב!

תחום העבודה המשרדית, כמו גם תחומים רבים אחרים, עבר שינוי מהותי בשנים האחרונות והפך להיות טכנולוגי, ממוחשב ומתקדם הרבה יותר. במקום להשתמש בקלסרים, יומנים, דפים, מחברות ועטים, עברו היום מרבית העבודות המשרדיות להתבצע על מערכות ממוחשבות שונות ומגוונות. ניהול היומן, כתיבת המסמכים, בניית המצגות, תיוקי המסמכים ועוד, נמצאים כיום כולם על מערכות המחשב השונות ועל כן נדרשים כל העוסקים בתחום להכיר את היישומים הרלוונטיים לעומקם ולדעת כיצד להשתמש בהם במהירות וביעילות.

המשרד הממוחשב הפך תהליכים שונים ומגוונים בעבודת האדמינסטרציה לקלים ופשוטים יותר, אך מצד שני ריכז משימות רבות תחת אחריותם של עובדי המזכירות, אשר נדרשים לנהל ולבצע את שלל הפונקציות שהפכו להיות אפשריות. 

למי מתאים ללמוד קורס הכרת המשרד?

1
קונבציונלי
2
יזם
3
ריאלי
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

מידע כללי על קורס הכרת המשרד

חשיבותו ותרומתו של המשרד הממוחשב בניהול המודרני הינה גדולה ורבה. יכולות ואיכויות רבות של המשרד הממוחשב נראות ברורות והכרחיות וקשה לדמיין כיצד התבצעו כל המשימות הללו לפני השינויים הטכנולוגיים שחלו בתחום. העבודה על המערכות הממוחשבות מאפשרת ניהול ואחסון של כמויות מידע גדולות, קשרים נוחים בין עובדי המשרד ובין המשרד לגורמי חוץ שונים ויכולת קבלת תמונת מצב רחבה בכל רגע נתון.

הלימודים בקורס הכרת המשרד כוללים ידע תיאורטי מקיף, כלים ומיומנויות מעשיות בתחום חשוב ושימושי זה. המשתתפים יכירו את המערכות הרלוונטיות בתחום, ביניהן: דואר אלקטרוני, מערכות הפעלה, תוכנות Office ועוד. 
פתיחה

למי מתאים קורס הכרת המשרד?

הלימודים בקורס הכרת המשרד פונים לקהל הרחב ולכל מי שיש ברצונו להשתלב במסלול לימודים מרתק, מהנה, מאתגר ומספק זה, בין אם הינו בעל ידע קודם וניסיון מעשי בתחום האדמינסטרציה ובין אם לאו, הן לצורך העשרה אישית ושימוש עצמי והן לצורך רכישת מקצוע חדש והשתלבות בשוק העבודה בתחום מבוקש זה.

הלימודים מתאימים במיוחד לכל מי שרוצים להשתלב בתחומי המזכירות והאדמינסטרציה ומעוניינים לעבור הכשרה מקצועית ואיכותית שתקנה להם את מרב הידע והכלים לשימוש במערכות הממוחשבות המגוונות בהם עושים שימוש בעבודות אלו. כמו כן, יוכלו למצוא עניין רב בלימודים מזכירות, פקידים, מנהלי משרד וכדומה, אשר יש ברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם, להתקדם בתחום, לטפס בסולם הדרגות ולתת שירות מקצועי ויעיל בפעילות השוטפת.
פתיחה

מי יכול להתקבל לקורס הכרת המשרד?

תנאי הקבלה לקורס הכרת המשרד יכולים להשתנות בין מוסדות הלימוד המגוונים אשר מציעים רכישת הכשרה זו ובין הקורסים השונים בתחום, בהתאם לקהל היעד אליו מיועדים הלימודים וסוג ההכשרה הנרכשת עם סיומם. בדרך כלל, פתוחים הקורסים בפני הקהל הרחב, אינם מציבים דרישות קבלה כלל ומקבלים לשורותיהם את כל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מרתק זה.

חלק מן הקורסים דורשים כי יהיו המועמדים בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה, בעלי שליטה בשפה האנגלית ברמה טובה ובעלי הכרות ברמת משתמש עם יישומי המחשב והאינטרנט. כמו כן, לעיתים יעברו המועמדים ריאיון קבלה אישי מול ראשי מסלול הלימודים מתוך מטרה לקבוע את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. 
פתיחה

כמה זמן נמשך קורס הכרת המשרד?

משך הלימודים בקורס הכרת המשרד עשוי להשתנות בין מוסד לימודי אחד למשנהו, בהתאם להיקף החומר הנלמד, סוג ההכשרה הנרכשת עם סיום הלימודים, קהל היעד אליו מיועדים הלימודים, מספר המפגשים השבועיים אשר מתקיימים במהלך ההכשרה ואורכו של כל אחד מן המפגשים הללו. בדרך כלל, כוללים הלימודים בין 50 ל-100 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין חודשיים לשמונה חודשים.

חשוב לדעת כי מרבית מוסדות הלימוד מציעים השתלבות במסלול הלימודים במתכונת של לימודי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר. אפשרות זו מהווה יתרון עבור המעוניינים לרכוש הכשרה זו אך אין ביכולתם לפנות את יומם לטובת הלימודים עקב התחייבויות קודמות כמו עבודה, לימודים או כל התחייבות אחרת.
פתיחה

מה לומדים בקורס הכרת המשרד?

תכנית הלימודים בקורס הכרת המשרד משלבת בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות מעשיות ותרגולים רבים. השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה. הנושאים הנלמדים יכולים להשתנות בין הקורסים המגוונים, בהתאם להיקף החומר הנלמד וקהל היעד אליו מיועדים הלימודים.

על פי רוב, התכנים הנלמדים בקורס כוללים את הנושאים: הכרת המחשב, יומן אלקטרוני, מבוא לאינטרנט, דואר אלקטרוני, עבודה ברשת, מערכת הפעלה, תוכנת אקסל - הצגת נתונים וניתוחם, תוכנת וורד - עריכת מסמכים מכל הסוגים, תוכנת Power Point ועריכת מצגות, ניהול מידע, מידור מידע, סודיות, שיחות וידאו, תוכנות לניהול משרד אשר מייעלות את הסיוע המנהלי, ניהול ארכיב, רשתות תקשורת, ניהול משימות, תיקיות וקבצים, גלישה באינטרנט, Outlook, הקלדה עיוורת ועוד שלל תכנים מרתקים.
פתיחה

מה עושים אחרי קורס הכרת המשרד?

לבוגרי קורס הכרת המשרד אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, לרבות עמידה בחובת נוכחות, השתתפות פעילה בשיעורים, ביצוע ההתנסויות המעשיות, הגשת התרגילים והמטלות ומעבר הבחינות, תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

בפני בוגרי קורס הכרת המשרד עומדות אפשרויות תעסוקה שונות ומגוונות. הם יוכלו להשתלב בשוק העבודה במסגרת תפקידי אדמינסטרציה, מזכירות, ניהול משרד, ניהול לשכה וכדומה, במגזר הפרטי ובמגזר הציבורי וכדומה. ההכשרה המקצועית אותה יעברו תאפשר להם לנהל את המשרד בצורה הטובה, המקצועית והאיכותית ביותר.
פתיחה

מה אפשר ללמוד אחרי קורס הכרת המשרד?

בוגרי קורס הכרת המשרד המעוניינים ברכישת ידע נוסף, בין אם לצורך העשרה אישית והרחבת אופקים ובין אם לצורך העשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם, הרחבת הסמכתם ורכישת ידע מקצועי נוסף מתוך מטרה להשתלב בשוק העבודה כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים בעלי תחומי אחריות מגוונים, יוכלו להמשיך ללימודים נוספים. אחת האפשרויות העומדת בפני הבוגרים הינה השתלבות בקורס מזכירות רפואית. לימודים אלו מכשירים את בוגריהם לניהול וארגון יחידה רפואית ותפקוד במסגרת שירותי מזכירות, כמו גם גישור בין המטופל לצוות הרפואי, איסוף מידע, טיפול במסמכים ועוד.

תחום לימודים נוסף בו יוכלו הבוגרים למצוא עניין הינו קורס ניהול לשכה. במסגרת לימודים אלו יוכשרו הבוגרים לניהול צוות עובדים, תפעול סדר יום, טיפול בפניות, הענקת שירות לקוחות, מענה לטלפונים ועוד.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ