ייעוץ לימודים חינם!

הטכניון - היחידה ללימודי חוץ והמשך

התכנית המקיפה להכשרת צלמי סטודיו

הטכניון - היחידה ללימודי חוץ והמשך מציע תכנית מקיפה להכשרת צלמי סטודיו במסלול חד שנתי. מסלול זה מיועד לאלו אשר מעוניינים לרכוש מקצוע בעולם צילום הסטודיו כגון צילום אופנה, צילום דיוקן (כולל צילום משפחה והריון), צילום פרסום, צילום מוצר ועוד. תכנית הלימודים משלבת בין הצד הטכני והתיאורטי לבין הצד האמנותי בצילום, ומכשירה את הלומדים בה להיות צלמים מקצועיים בעלי יכולות טכניות גבוהות תוך כדי מתן דגש לפיתוח החשיבה העצמית והשימוש בצילום ככלי לביטוי. במהלך הלימודים הסטודנטים ייחשפו למגוון רחב ביותר של תכנים, כגון צילום אופנה, צילום פרסום, צילום מוצר ותכשיטים, צילום מזון, צילום משפחה והריון ועוד נושאים רבים ומגוונים של עולם צילום הסטודיו.

הלימודים מתקיימים בקמפוס הטכניון בחיפה ובקמפוס שרונה בת"א
.

קהל יעד
תכנית לימודים זו מתאימה לכל מי שמתעניין בצילום ויש ברצונו לפתח את כישוריו, להשתלב בשוק העבודה בתחום צילום הסטודיו ולרכוש התמחות בנושאי צילום האופנה, צילום דיוקן, צילום לפרסום ועוד.

תנאי קבלה
על המועמדים לעבור ריאיון אישי שמטרתו לקבוע את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו ובנוסף לכך יידרשו להגיד תיק עבודות או מטלת צילום.
כמו כן, על המועמדים להצטייד בכלים הבאים: מצלמת SLR פילם/מצלמת DSLR, חצובה, פרספקטים, דבקים, מראות, בריסטולים וציוד סטודיו נוסף. רשימה כוללת לגבי הציוד תינתן למשתתפים עם תחילת הלימודים.

משך הלימודים
מסלול לימודי הכשרת צלמי סטודיו כולל 420 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של שנה אחת (שלושה סמסטרים). הלימודים מתקיימים במתכונת של שני מפגשים בשבוע.

תכנית הלימודים
הלימודים בקורס משלבים בין תכנים תיאורטיים ועיוניים לבין הצדדים האמנותיים של תחום הצילום. שילוב זה מקנה למשתתפי התכנית את מיטב הידע והמיומנויות הנדרשים לעיסוק לתחום.
התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו יסודות הצילום הטכני, יסודות הצילום הדיגיטלי, עיבוד תמונה ופוטושופ, מבוא לסטודיו, עיבוד תמונה מתקדם, מעבדת צבע דיגיטלית, צילום משפחה ודיוקן, צילום טכני ומוצר, צילום מזון ואדריכלות, עבודה על פרוייקט גמר מעשי ועוד.

תעודה
לבוגרים אשר יעמדו בכל דרישות הלימודים, לרבות חובת נוכחות של מינימום 80% מהמפגשים וציון של 70 ומעלה בכל קורס, תוענק תעודת גמר מטעם היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ בטכניון.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ