ייעוץ לימודים חינם!

טכניון - היחידה ללימודי חוץ והמשך

קורס ניהול מוצר - Product Management

היחידה ללימודי חוץ והמשך של הטכניון מציעה לימודים במסגרת קורס ניהול מוצר המקנה למשתתפיו ראייה כוללת על כל תהליכי חייו של המוצר, החל משלב הרעיון, דרך הבחינה העסקית, הגדרת הבעיה והדרישות, הנחיית הפיתוח לגבי הפתרון, המיצוב השיווקי ועד לשלב השקת המוצר, חשיפתו לשוק ומכירתו. 
ניהול מוצר נחשב למקצוע מבוקש מאוד בחברות הייטק והביקוש לבעלי מקצוע בתחום מתרחב גם לחברות מעולמות שונים, המבינות כי קיים צורך בבעלי תפקידים בתחום ניהול המוצר. 
תפקידו של מנהל המוצר מצריך יכולת הובלה, ידע טכנולוגי, חשיבה שיווקית ורמת אחריות גבוהה. התפקיד כולל בתוכו שתי התמחויות. הראשונה, ניהול מוצר, העוסקת במוצר עצמו וכוללת הגדרת מוצרים חדשים וקיימים, ניהול הדרישות למוצרים ומעורבות בפיתוח והשקת המוצר. השנייה היא ניהול שיווק המוצר העוסקת בשיווקו של המוצר תוך מיצוב המוצר, דרכי הפצתו, שיתופי פעולה אפשריים והדרכת אנשי שיווק ומכירות לגבי המוצר. השילוב בין שני אלו מקנה למנהל המוצר את ההכשרה המקצועית והמקיפה ביותר. 

הלימודים מתקיימים בחיפה, ירושלים ותל אביב!

קהל יעד
הלימודים מתאימים למנהלי מוצרים על כל רמות התפקיד הקיימות, כולל סמנכ"ל מוצרים וסמנכ"ל ניהול מוצר. כמו כן, מתאימים הלימודים לחברות ותיקות, הנדרשות לפיתוח מהיר של מוצרים ולהתמודדות עם שוק תחרותי ודינאמי זה. 

תנאי קבלה
על המועמדים להיות בעלי ניסיון עבודה בחברה המפתחת מוצרים בתחומי תעשייה שונים, בעלי ידע בסיסי במחזור חייו של המוצר ובעלי שליטה ברמה טובה בשפה האנגלית. כמו כן, ניסיון בשיווק מהווה יתרון בלימודים אלו.

משך הלימודים
הקורס כולל 90 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של כ-4 חודשים ונלמדות במתכונת של 15 מפגשים. 

תכנית הלימודים
הלימודים מספקים לסטודנטים ידע עיוני וכלים מעשיים הדרושים לניהול מוצר ומכשירים אותם כמנהלי מוצר ושיווק מקצועיים בעזרת הקניית מתודולוגיות עדכניות וכלים להבנת השוק, ניתוח דרישות, תמיכה בתהליך הפיתוח והכנת תהליך השקתו של המוצר. בנוסף, ירכשו המשתתפים ידע עדכני ושיטות עבודה שונות להשגת יעדים בתחום זה.
התכנים הנלמדים בקורס כוללים את שלבי ניתוח השוק, הגדרת בעיות, יצירת תכנית עסקית, ניתוח תחרות, דרישות שוק, דרישות מוצר, תכנית השקה ועוד. בסיום הקורס יתקיים פרוייקט העוסק בפיתוח מוצר במהלכו יכינו המשתתפים מצגת ללקוח שמסכמת את מחזור חיי המוצר.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ