ייעוץ לימודים חינם!

טכניון - היחידה ללימודי חוץ והמשך

קורס Home Design

עיצוב הבית הינו תחום אשר נחשב בעבר כמותרות האפשרית רק עבור בעלי אמצעים. אך כיום, בעקבות הידיעה כי סביבתו הקרובה של האדם משפיעה על האווירה, אורח החיים והיכולת לתפקד ולהתייעל, הופך נושא זה ללגיטימי בשכבות החברה האחרות גם כן. בעידן ההתפתחות הטכנולוגית הקיים, ניתן לשפר את איכות החיים בסביבת המגורים האישית על ידי שינויים בצבע, בחומר ובצורה. 
תחום זה הוא תחום מאתגר הדורש הבנה טכנית, הבנת עקרונות עיצוב הפנים והכרת חומרים שונים ועל ידי אלו ועוד, מתקיים תוך יישום האומנות בעיצוב החלל הפנימי.

הלימודים מתקיימים בחיפה!

קהל יעד
הלימודים מתאימים לכל מי שמעוניין לעסוק בתחום עיצוב הבית ולרכוש כלים עיוניים ופרקטיים שיסייעו לו בהתמודדות עם תכנון החלל ולאלו העומדים בפני בנייה או שיפוץ ויש ברצונם לקבל כלים לבדיקה חוזרת של התכניות אותן הם מקבלים. כמו כן, מתאים הקורס למעצבים פעילים המעוניינים בהרחבת הידע שלהם.

תנאי קבלה
ללימודים אלו אין צורך בידע מוקדם, אולם טרם הקבלה ללימודים יעברו המועמדים ריאיון קבלה במטרה לקבוע את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו.

משך הלימודים
הלימודים כוללים 130 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני 26 מפגשים שבועיים בני 5 שעות. קיימת אפשרות למסלול ערב ולמסלול בוקר, לבחירת התלמידים.

תכנית הלימודים
במהלך הלימודים יירכשו הסטודנטים ידע תיאורטי, טכניקות עבודה וכלים מעשיים בתחום עיצוב החללים, תוך פיתוח הפרספקטיבה העיצובית.
מלבד לתכנים העיוניים יחוו המשתתפים סיורים מקצועיים, תרגולים מעשיים והרצאות אורח של בעלי מקצוע מתחום האדריכלות, עיצוב הפנים, האמנות ועיצוב המוצר.
בסיום הקורס יציגו המשתתפים פרוייקט מסכם במהלכו יתנסו בסימולציה של תהליכי תכנון, החל מהשלב הרעיוני ועד לעקרונות היישום המעשי.
התכנים הנלמדים בקורס כוללים את הנושאים: סטודיו - בניית פרוגרמה, קומפוזיציות, צבע, טקסטיל, טרנדים, תאורה, חללים רטובים, תיק עבודות וכדומה, היסטוריה, שרטוט, SketchUp - תוכנה להדמיה בתלת-ממד, הבעה גרפית, סדנת Photo Stage לצילום, העמדה בחלל ועוד.

תעודה
לבוגרי הקורס אשר יעמדו בכל דרישות הלימודים, לרבות נוכחות ב-80% מהמפגשים והגשת פרויקט גמר, תוענק תעודת גמר מטעם הטכניון - היחידה ללימודי המשך וחוץ.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ