ייעוץ לימודים חינם!

טכניון - היחידה ללימודי חוץ והמשך

קורס ניהולי Cyber Management

היחידה ללימודי חוץ והמשך של הטכניון מציעה לימודים במסגרת קורס Cyber Management, קורס ניהולי שמטרתו להכשיר מנהלים, חברי הנהלה, יועצים משפטיים ואנשי אבטת מידע להתמודדות מיטבית עם אתגרי עולם הסייבר הקיימים.
הגנת הסייבר מוגדרת כצורך לאומי לפי החלטות הממשלה משנת 2015, ועל מנת להבטיח התמודדות עם איומי ואירועי הסייבר ברמה המקצועית ביותר, מכשירה תכנית הלימודים את בוגריה כאנשי מקצוע איכותיים. 

משך הלימודים
הלימודים כוללים 100 שעות לימוד אקדמיות, כאשר 60 שעות לימוד נלמדות במסגרת חטיבת מוסמך טכנולוגיות הגנת סייבר ו-40 השעות הנוספות נלמדות במסגרת חטיבת מתודולוגיות הגנת סייבר. הלימודים נפרשים על פני תקופת זמן של כחצי שנה ונלמדים במתכונת של מפגש אחד בשבוע.

תכנית הלימודים
במהלך הלימודים יוכשרו המשתתפים לשימוש בשפה המתאימה לניהול שיח עם פונקציות טכנולוגיות בארגונים בכלל ועם פונקציות בתחומי הסייבר בפרט. התכנית מחולקת לשני חלקים עיקריים והשילוב ביניהם מעניק לבוגרי הקורס את ההכשרה המקיפה והמעמיקה ביותר בתחום, כך שעם סיום הלימודים יוכלו להתקדם לתפקידי ניהול שונים. 
  • חטיבת מוסמך טכנולוגיות הגנת סייבר - במהלך חלק זה של התכנית, ילמדו המשתתפים תכנים עיוניים הנדרשים על פי מסמך אסדרת מקצועות הגנת הסייבר כפי שפורסם על ידי מערך הסייבר הלאומי. בסיום לימוד התכנים העיוניים, תתקיים בחינה מסכמת על החומר הנלמד. התכנים הנלמדים כוללים את הנושאים: תכנון מערך הגנת סייבר, מוצרי הגנה, תקינה, אחסון מידע, הצפנה ופיתוח.
  • חטיבת מוסמך מתודולוגיות הגנת סייבר - במהלך חלק זה של התכנית, ילמדו המשתתפים פרקי לימוד מתודולוגיים העונים על הניסיון הנדרש על פי מסמך אסדרת מקצועות הגנת הסייבר כפי שפורסם על ידי מערך הסייבר הלאומי. בסיום לימוד התכנים העיוניים, תתקיים בחינה מסכמת על החומר הנלמד. התכנים הנלמדים כוללים את הנושאים: סייבר, אבטחת מידע ופרטיות בראי החוק, תקינה ואסדרה, נהלי עבודה, ניהול סייבר ואירוע סייבר.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2021 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ