ייעוץ לימודים חינם
לימודי תזונה בלי פסיכומטרי

לימודי תזונה בלי פסיכומטרי

תואר ראשון בתזונה בלי לעשות פסיכומטרי

בעשור האחרון עלתה בצורה ניכרת חשיבות התזונה וצריכת המזון אצל מרבית האוכלוסיה. למזון אותו אנו צורכים יש חשיבות והשפעה רבה על כלל היבטי החיים, וכמובן על בריאותנו. התזונאי לא רק עובד עם מי שמעוניין להוריד במשקל, אלא גם מטפל באנשים עם מחלות שונות, סימפטומים מסויימים ואף יכול לעזור להקל על תסמיני דיכאון ומצבים נפשיים שונים.

לימודי הרפואה המשלימה והתזונה ההוליסטית נעשים פופולרים בצורה בלתי רגילה, וכיום מוסדות רבים מציעים מסלולים רציניים ביותר בתחום, הכוללים לימודים בני מספר שנים, התמחויות מעשיות וקבלת תעודות בינלאומיות. לרוב, מוסדות אלו אינם דורשים פסיכומטרי, וניתן להתקבל אליהם בהתאם לראיונות אישיים ופרמטרים נוספים אשר כלל אינם קשורים לבחינה זו. 

למי מתאים ללמוד לימודי תזונה בלי פסיכומטרי?

1
ריאלי
2
חוקר
3
חברתי
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

תנאי קבלה

לימודי התזונה נלמדים במסגרת תלת שנתית. הלימודים עצמם מרתקים וכוללים קורסים רבים הנוגעים בנושאים כגון ביולוגיה, כימיה, אנטומיה ופיזיולוגיה, כירורגיה, טיפול תזונתי בפתולוגיות מערכתיות, תזונה אורגנית, עקרונות התזונה המדעית, תזונת ספורט, תזונת ילדים ותינוקות ועוד. עקב הלימודים התובעניים וכן, הביקוש ההולך וגובר למקצוע, עשוי להוות מכשול עבור מועמדים רבים. הבחינה הפסיכומטרית, נדרשת בציון גבוה למדי.

למרות זאת, הדלת ללימודי תזונה אינה סגורה בפני מי שאין בידיו ציוני פסיכומטרי מתאימים, או שאין בכוונתו להבחן. יש מספר מקומות, אשר אינם דורשים פסיכומטרי. משל: יש מכללות מסויימות, אשר יכולות לקבל מועמד עם ממוצע בגרות מסויים, שמבטל את הצורך בבחינה הפסיכומטרית. במידה ואין למועמד את הממוצע הנדרש, הוא יוכל לגשת למכונים להשלמת בגרויות או להרשם למכינה קדם אקדמית, אשר תגביר את סיכוייו להתקבל למסלול.


פתיחה

לימודי תזונה ללא פסיכומטרי

מלבד לימודי התואר, קיימים מסלולים נוספים המציעים לימודי תזונה. קיימים מסלולי הנדסאים המלמדים מקצוע מסוג זה, ותנאי הקבלה אליהם נוחים הרבה יותר ואינם דורשים בחינה פסיכומטרית. כמו כן, ישנם קורסים ולימודי תעודה רבים העוסקים בתחום, ומציעים רמת לימודים גבוהה ומקצועית. בשנים האחרונות הולכת וגוברת המודעות לתזונה בריאה, למזון אורגי, ולכל הקשור במזון וברפואה משלימה.

ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2022 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ