ייעוץ לימודים חינם
לימודי תעשייה וניהול בלי פסיכומטרי

לימודי תעשייה וניהול בלי פסיכומטרי

תואר ראשון בתעשייה וניהול בלי לעשות פסיכומטרי

מתעניין בהנדסת תעשייה וניהול? לימודי הנדסת תעשייה וניהול הפכו ללימודים מבוקשים בארץ. הנדסת תעשייה וניהול הוא תחום ייחודי המשלב בעצבם שני תחומים: התחום ההנדסי והתחום הניהולי. הנדסת תעשייה וניהול משלבת את הענף היצרני עם הענף הארגוני, ובכך היא פותחת בפני בוגרי תואר בהנדסת תעשייה וניהול מגוון אפשרויות תעסוקה.

הלימודים בהנדסת תעשייה וניהול לתואר ראשון אינם קלים, אך הם מעניינים בהחלט וכוללים התמחויות שונות כמו תפעול וייצור או מערכות מידע. עם זאת, תנאי הקבלה ללימודים אלה אינם קלים ודורשים, בין השאר, ציון פסיכומטרי גבוה. אף על פי כן, גם אם אינכם מצליחים להשיג את ציון הפסיכומטרי המבוקש, זו אינה סיבה להתייאש. תמיד ניתן למצוא מוסדות לימוד שאינם דורשים ציון פסיכומטרי.

למי מתאים ללמוד לימודי תעשייה וניהול בלי פסיכומטרי?

1
חוקר
2
ריאלי
3
קונבציונלי
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

תנאי קבלה

היות שמדובר בלימודים מבוקשים תנאי הקבלה להנדסת תעשייה וניהול אינם קלים ודורשים ציוני בגרות גבוהים וציון פסיכומטרי גבוה. לימודי תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול באוניברסיטאות, למשל, נחשבים ללימודים גבוהים ואיכותיים, אך ציון הפסיכומטרי הנדרש הוא גבוה בדרך כלל ולא ניתן להתקבל ללימודים ללא פסיכומטרי.

בנוסף לציון הפסיכומטרי, ישנם מוסדות לימוד שבהם נדרשים המועמדים לעבור ריאיון אישי ואף מבחני קבלה. גם המבקשים ללמוד במכללות נתקלים לא אחת בתנאי קבלה קשים הדורשים גם הם ציוני בגרויות ופסיכומטרי גבוהים. כך ייתכן מצב שבו מועמדים המבקשים להתקבל ללימודי תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול ניגשים כמה פעמים לבחינה הפסיכומטרית, ואינם מצליחים להגיע לציון הנכסף.


פתיחה

לימודי הנדסת תעשייה וניהול בלי פסיכומטרי

אף על פי שהציון הפסיכומטרי הגבוה יכול להיות המכשול העומד בפניכם כאשר אתם מעוניינים להתקבל ללימודי תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול, קיימות כמה אפשרויות קבלה ללימודים ללא צורך בפסיכומטרי. ראשית, ישנם מוסדות לימוד המקבלים לשורותיהם ללא פסיכומטרי מועמדים שעברו את גיל השלושים. מעבר לכך, ישנם אף מוסדות לימוד המציעים מכינות לבני 30+.

שנית, במוסדות לימוד אחרים ניתן להתקבל ללימודי הנדסת תעשייה וניהול על סמך ניסיון תעסוקתי קודם, לימודים קודמים (דוגמת לימודי הנדסת תעשייה וניהול), ריאיון אישי, ציוני בגרות גבוהים ועוד. שלישית, גם אם תנאי הקבלה ללימודי הנדסת תעשייה וניהול גבוהים, ישנם מוסדות לימוד המציעים מכינות ייעודיות שנועדו להעניק ידע וכלים למעוניינים להתקבל למסלול הלימודים המבוקש.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ