ייעוץ לימודים חינם
לימודי הנדסת תוכנה בלי פסיכומטרי

לימודי הנדסת תוכנה בלי פסיכומטרי

תואר ראשון בהנדסת תוכנה בלי לעשות פסיכומטרי

לימודי תואר ראשון בהנדסת תוכנה הפכו ללימודים מבוקשים במרוצת השנים. אם גם אתם מעוניינים להתקבל ללימודי הנדסת תוכנה, סביר להניח שתיתקלו בתנאי קבלה גבוהים הכוללים ציון פסיכומטרי גבוה. וכך, אם אין בידכם את ציון הפסיכומטרי הנכסף, אתם עלולים למצוא את עצמכם עוברים את הבחינה שוב ושוב מבלי להגיע לציון שבעזרתו תוכלו להתקבל ללימודי הנדסת תוכנה.

בדרך זו קיים סיכוי גדול שתאבדו זמן יקר, שהייתם יכולים לחסוך על טיולים לחו"ל, עבודה ואולי אף לימודים. עם זאת, חשוב לא לאבד תקווה. ייתכן שהבחינה הפסיכומטרית אינה מתאימה לכם, אך אין זה אומר שלא תוכלו להתקבל ללימודי תואר ראשון בהנדסת תוכנה. ישנם מוסדות לימוד המקבלים לשורותיהם מועמדים על סמך נתונים אחרים, ולא על סמך ציון פסיכומטרי.

למי מתאים ללמוד לימודי הנדסת תוכנה בלי פסיכומטרי?

1
חוקר
2
קונבציונלי
3
ריאלי
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

לימודי הנדסת תוכנה ללא פסיכומטרי

מוסדות לימוד שונים מציעים תנאי קבלה ללימודי תואר ראשון בהנדסת תוכנה ללא צורך בציון פסיכומטרי. הקבלה ללימודים מותנית בגורמים אחרים. אחת האפשרויות היא להתקבל ללימודים לאחר מעבר מכינה. מטרת המכינה היא לעזור למועמדים להתכונן לבחינות הבגרות המתאימות כדי להעלות את סכם הקבלה שלהם והעיקר – להעניק ידע וכלים מעשיים לקראת הלימודים לתואר ראשון בהנדסת תוכנה.

בנוסף לכך, ישנן מכינות המיועדות למועמדים בני 30 פלוס שלא תמיד מחויבים בציון פסיכומטרי לצורך הקבלה ללימודים. כמו כן, במוסדות מסוימים הקבלה ללימודי תואר ראשון בהנדסת תוכנה מותנית במעבר ריאיון אישי. בזמן הריאיון האישי בוחנים המראיינים את המועמד, את הניסיון התעסוקתי שיש לו, את נכונותו לעמוד בתנאי המוסד ואת נכונותו ללימודים קשים וכדומה.


פתיחה

קבלה ללימודי הנדסת תוכנה ללא פסיכומטרי

נרשמתם ללימודים, התקבלתם לפסיכומטרי וכעת אתם תלמידים מן המניין הפוסעים בנחת בקמפוס. בשלב זה חשוב להתמיד בלימודים ולהתייחס ברצינות לכל מטלות הלימודים. גם אם התקבלתם ללא פסיכומטרי, אין זה אומר שהלימודים יהיו קלים. לפיכך, כדי למנוע נשירה מהלימודים, חשוב מאוד להשקיע! לאחר לימודי הנדסת תוכנה תוכלו לקבל תואר ראשון בהנדסת תוכנה ולהתקבל בעזרתו למקומות עבודה שונים בתעשיות, בחברות השונות, בהיי-טק וכדומה.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ