ייעוץ לימודים חינם
לימודי ביוטכנולוגיה בלי פסיכומטרי

לימודי ביוטכנולוגיה בלי פסיכומטרי

תואר ראשון בביוטכנולוגיה בלי לעשות פסיכומטרי

חולמים ללמוד ביוטכנולוגיה לתואר ראשון ולהשתלב במשרות מפתח בתעשיות המובילות ולעבוד בעבודה מעניינת ומאתגרת, אך לא צלחתם את מבחן הפסיכומטרי? הבחינה הפסיכומטרית מהווה מכשול עבור המון מועמדים בעלי יכולות שלא באות לידי מימוש בבחינה הפסיכומטרית, מסיבות רבות כמו לחץ. הרבה מהמועמדים נכנעים ובוחרים שלא לגשת שוב ושוב לבחינה הפסיכומטרית כדי להשיג את הציון המיוחל, דבר שעשוי להביא להתפשרות על מקצוע שאותו פחות רצו ללמוד.

לימודי ביוטכנולוגיה מוצעים כיום במגוון רחב של מוסדות לימוד ובמסלולים שונים. חלק ממוסדות הלימוד מתנים את הקבלה למסלול בציון פסיכומטרי, אך ישנם מוסדות לימוד שלא דורשים תנאי קבלה כלל וזאת מתוך האמונה שלכל אחד מגיעה הזכות להוכיח את עצמו ומהבנה שיכול להיות כי הבחינה הפסיכומטרית או תנאי קבלה מסוג אחר אינם משקפים את יכולותיו של מתעניין מסוים.

למי מתאים ללמוד לימודי ביוטכנולוגיה בלי פסיכומטרי?

1
חוקר
2
ריאלי
3
קונבציונלי
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
מידע נוסף:
פתיחה

תנאי קבלה

תנאי הקבלה ללימודי תואר ראשון בביוטכנולוגיה משתנים ממוסד למוסד. מוסדות לימוד רבים מציעים לימודי תואר ראשון בביוטכנולוגיה מבלי לדרוש ציון פסיכומטרי מסוים. ישנם מוסדות לימוד השמות דגש על תנאי קבלה אחרים כמו: ניסיון תעסוקתי, ראיון אישי, ממוצע ציוני בגרות או מבחנים יזומים וייעודיים מטעם מוסד הלימוד.


פתיחה

לימודים ללא פסיכומטרי בביוטכנולוגיה

תחום ביוטכנולוגיה הוא תחום חדש יחסית שתפס תאוצה בשנים האחרונות בשל הצורך לייעל מוצרים ותהליכים בתחומים שונים (תעשייה, רפואה, חקלאות, קוסמטיקה ותחומים נוספים). בשל חשיבות הביוטכנולוגיה והיכולת שלה לעזור לנו לשפר את איכות החיים, עלה הביקוש ללימודים לתואר ראשון בביוטכנולוגיה ויותר ויותר מוסדות לימוד מציעים מסלול לימודים בתחום.

חשוב לציין שגם אם התקבלתם ללימודי תואר ראשון בביוטכנולוגיה ללא פסיכומטרי, אין זה אומר שמדובר במסלול נוקשה פחות או שתצטרכו ללמוד ולהשקיע פחות. מדובר בלימודים אינטנסיביים שלרוב אורכים כארבע שנים בסיומם תוענק לבוגרים תואר B.S.c בביוטכנולוגיה. במהלך הלימודים יעברו הסטודנטים קורסים מגוונים ורבים כמו: מיקרוביולוגיה, גנטיקה ובסיס גנטי של מחלות, תהליכי ייצור בביוטכנולוגיה, ביולוגיה מולקולרית, מטבוליזם, כימיה, ביולוגיה של התא ועוד.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ