ייעוץ לימודים חינם!

מכללות ברעננה - לימודים ברעננה

קורסים, תעודות, לימודים לתואר ועוד בעיר רעננה

מוסדות החינוך בעיר רעננה מציעים לימודים ברמה גבוהה, ולכן הם מהווים מוקד "עלייה לרגל" עבור גורמי חינוך שונים בארץ. לצד מערכת החינוך הפורמאלי פועלת מערכת חינוך משלים לתלמידים ולנוער, כמו גם פעילות העשרה למבוגרים. ברעננה לומדים כ- 4,000 תלמידים בשנה.

העיר מציעה מגוון אפשרויות לימוד, למשל: השלמת השכלה יסודית, השלמת בגרויות, אולפנים לעולם, לימודי העשרה, לימודי תעודה וכן לימודים לתואר ראשון B.A. של האוניברסיטה הפתוחה בקמפוס של האוניברסיטה הפתוחה. כל תוכניות הלימוד בעיר מתקיימות תחת פיקוח ובחסות האגף לחינוך מבוגרים שבמשרד החינוך והתרבות.
מידע נוסף:
פתיחה

מידע כללי על לימודים ברעננה

העיר רעננה שוכנת במרכזה של ארץ ישראל, והיא גובלת עם הערים כפר-סבא והרצליה. ברעננה מתגוררים מעל ל - 73,000 תושבים. רמת החינוך ברעננה היא בין הגבוהות בארץ, והיא נמצאת במקום השני בארץ מבחינת אחוז הזכאים לתעודת בגרות, ובמקום השביעי והמכובד באחוז ההשקעה בחינוך לתלמיד, מסך התקציב העירוני השנתי.

ברעננה ניתן למצוא מסגרת לימודית-חינוכית לילדים מחוננים ולילדים בעלי בעיות שונות, כמו אוטיזם. עיריית רעננה משקיעה מאמצים ומשאבים רבים לשמר את החינוך לערכים, לאהבת הארץ והמדינה וכן לפיתוח חדשנות טכנולוגית ופדגוגית, שנועדה להכין את התלמידים לחיים בחברה עתידית.

פתיחה

מכללת רעננה

אחד המוסדות המוכרים יותר להשכלה גבוהה ברעננה הוא מכללת רעננה, המציעה לימודי תואר ראשון ותואר שני של האוניברסיטה הפתוחה לצד מערכת לימודים גבוהה ואיכותית ושילוב קריירה ולימודים. המכללה ממוקמת בדרום העיר, ונמצאת סמוך לפארק רעננה. כמו כן, במכללה יוכלו התלמידים להשלים בגרויות או לשפרן, לעבור הכנה לבחינה הפסיכומטרית ולהשתתף בהתמחויות מקצועיות במגוון תחומים.


פתיחה

אפשרויות התניידות

הבוחרים ללמוד ברעננה יוכלו להנות משירותי מוניות ואוטובוסים, וכן מקווי תחבורה ציבורית בעלי מערכות טכנולוגיות מתקדמות לרווחת הנוסעים ובטיחותם, של חברת "מטרופולין" בשיתוף עיריית רעננה. קווי התחבורה הציבורית החדשים מהווים פתרון נוח ויעיל עבור הסטודנטים ברעננה והסביבה.


פתיחה

בילוי ופנאי

בחלקה הצפוני של רעננה פועל אזור התעשייה והמסחר "קריית אתגרים", ובו ניצבים: "קניון רננים", חנויות רבות, משרדים של חברות הייטק, כדוגמת: HP, אמבלייז, SAP ועוד. בנוסף, לאורך הרחוב הראשי בעיר הוא רחוב אחוזה, יוכלו הסטודנטים להעביר את זמנם הפנוי במסעדות ובבתי קפה. בנוסף לאלו, יוכלו הבוחרים ללמוד ברעננה להנות מ"הריאה הירוקה" הגדולה בשרון, היא פארק רעננה, המציעה אמפיתיאטרון, אגם, בית קפה, גלריה, שבילי הליכה ורכיבה על אופניים, מגרשי ספורט, פינת חי ופסלים.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2022 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ