ייעוץ לימודים חינם!

לימודים בנתניה

רוצה ללמוד בשרון?

העיר נתניה שוכנת במחוז המרכז בשרון, והיא העיר השמינית באוכלוסייתה במדינת ישראל. בנתניה חיים כיום 181,200 תושבים, והיא מציעה מגוון מסלולי לימוד להשכלה גבוהה. לנתניה חוף ים מיוחד, המאופיין בצוקי כורכר גבוהים לכל אורכו, ונוף שובה לבבות.

סטונדטים מכל רחבי הארץ מגיעים ללמוד בנתניה ואף להתגורר בה, וניתן למצוא בה מגוון מוסדות לימוד, המציעים לימודים לתואר ראשון, לימודי תעודה והעשרה, לימודי הנדסה, מכוני הכנה לבחינה הפסיכומטרית ומכונים להשלמת בגרויות. בנוסף למסגרות לימודים שונות מציעה העיר נתניה אפשרויות ניידות רבות ומגוון מקומות בילוי ותרבות.


מידע נוסף:
פתיחה

מידע כללי על לימודים בנתניה

נתניה היא בירת השרון, והיא נמצאת במרחק נסיעה קצר מתל-אביב וגוש דן. בין מוסדות הלימוד המוכרים בעיר ניתן למצוא את המכללה האקדמית נתניה, מכללת אורט הרמלין להנדסה וטכנולוגיה, שלוחה של האוניברסיטה הפתוחה, שלוחה של אוניברסיטת לסלי, המכללה האקדמית בוינגייט, מכללת Tradenet לשוק ההון ועוד. בנתניה ניתן למצוא קורסים ייחודיים, כמו לימודי ביטוח לתואר ראשון, לימודי תקשורת לתואר שני וכן לימודי נשים, הנחיית קבוצות, טיפול בהבעה ויצירה ועוד.
פתיחה

עיר בצמיחה ופיתוח

עיריית נתניה מעניקה לחינוך יחס מועדף, וכיום היא נמצאת בין הערים, המשקיעות אחוזים גבוהים מתקציבה השנתי לצרכי מערכת החינוך, והרבה לפני ערים גדולות ומבוססות בישראל. עיריית נתניה מעניקה מגוון מלגות לסטונדטים, העומדים בתנאי קבלתן. כמו כן, העיר עוברת שינויים והתפתחות אורבנית, וכתוצאה מכך קיבלו אזורי התעסוקה שבעיר מעמד של יעד מועדף עבור חברות ישראליות ובינלאומיות.

אזורים אלו זוכים להצלחה רבה ולפריחה, המשפיעים רבות על העיר כולה ותורמים לפיתוחה כעיר כלכלית ומצליחה. כמו כן, ניתן לראות כי שכונות חדשות מקומות, כבישים חדשים נסללים, טיילות יפות מתפתחות לאורף הים ומבני ציבור חדשים, כדוגמת: ספריות, מועדוני נוער, אולמות ספורט ומרכזים לקשישים מוקמים בעיר. נתניה היא אחת הערים הבודדות, להן ניתנה הסמכה לתקן איכות השירות - איזו 9001 של מכון התקנים.


פתיחה

אפשרויות התחבורה בעיר

נתניה מציעה לציבור הסטודנטים והתלמידים בה רשת תחבורה מתקדמת, הכוללת אוטובוסים של "אגד תעבורה" וקווים של "נתיב אקספרס". כמו כן, לרשות התושבים וציבור הסטודנטים עומדת תחנת רכבת, המחברת את נתניה לשאר חלקי הארץ, ומסייעת בעיקר לתושבי החלק הדרומי שלה. בעיר פועל גם שירות מוניות, המקל על חסרי הרכב, ומיותר לציין, כי במרחק נסיעה קצר, יוכלו הסטודנטים בנתניה להגיע למרכז הארץ ולגוש דן.


פתיחה

תרבות הפנאי בעיר

נתניה היא עיר תיירותית, הנמצאת בתנופה גבוהה מאוד, וזאת הודות לרצועת החוף הייחודית שבה, ושמורות הטבע הרבות שנמצאות בה, בהן יוכלו הסטודנטים בנתניה להעביר את זמנם בין המבחנים, כגון: שלולית החורף, שמורת האירוסים ועוד. העירייה מקדמת את מיזם התיירות הגדול ביותר בנתניה, הכולל חמישה בתי מלון ומתחם מסעדות לאורך צוקי נתניה. בנוסף, ניתן למצוא בנתניה דירות נופש רבות במהלך השנה, שמאוכלסות בעיקר בקיץ על ידי תושבי חוץ רבים מאירופה.

בין המקומות הנוספים בהם יוכלו הלומדים בנתניה להנעים את זמנם הפנוי נמנים: חופי רחצה, מסעדות, אמפיתאטרון המארח אירועי תרבות, טיילת הראשונים, גן המלך, כיכר העצמאות, חירבת אום חאלד, אתר חפירות ארכיאולוגי, מגוון גלריות אומנות, מרכז קניות גדול, הכולל את מתחם איקאה המוכר, חנויות ועוד. ואם כל זה לא מספיק, ניתן לבקר בתל אביב והסביבה ולהנות מהאטרקציות ומאתרי הבילוי אותם היא מציעה.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2022 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ