ייעוץ לימודים חינם!

לימודים באילת

ללמוד בעיר אילת

אילת היא העיר הדרומית בישראל, והיא משמשת כעיר נמל ותיירות. באילת חיים למעלה מ- 46,000 תושבים, והיא מהווה נקודת מפגש של השמש, המדבר והים. מיקומה המרוחק של אילת משאר חלקי הארץ ומגוון אפשרויות הלימוד הקיים בה, לצד חוף הים וענף התיירות המתפתח הם שהופכים את הלימודים באילת למהנים ורגועים, ללא הלחץ הקיים במרכז הארץ.

באילת ניתן למצוא אפשרויות רבות ללימודים: החל מלימודים לתואר ראשון, דרך לימודים לתואר הנדסאי וטכנאי ועד ללימודי תעודה והעשרה (דוגמא לכך הוא קורס הצלילה), מכינות להשלמת ושיפור בגרויות ומכוני הכנה לבחינה הפסיכומטרית. במסגרת החינוך האקדמי באילת ניתן למצוא את הקמפוס של אוניברסיטת בן-גוריון, את הקמפוס של האוניברסיטה העברית, את שלוחת מכללת לוינסקי ושלוחה של מכללת ירושלים לחינוך. מידע נוסף:
פתיחה

מידע נוסף על לימודים באילת

אילת עברה תמורות ושינויים רבים וממקום שכוח ובלתי מיושב, המנותק משאר חלקי הארץ, הפכה אילת עם השנים לנווה מדבר פורח, לעיר ואם בישראל ולאתר התיירות היפה והאטרקטיבי ביותר לחופו של הים האדום. באילת נמצאים עשרות בתי מלון, וענף התיירות בה הוא הענף העיקרי בעיר. שאר העסקים באילת נשענים על ענף זה וניזונים ממנו. התעשייה באילת מאופיינת לרוב בבתי מלאכה ולא בתעשייה, מאחר שהתעשייה לא מתאימה לעיר בשל אופייה והאקלים שבה.

פתיחה

לימודים בעיר אילת

לפני מספר שנים יצאו עיריית אילת ואוניברסיטת בן-גוריון בפעילות משותפת, והם מציעים 400 מלגות מלאות ללימודי השנה הראשונה בקמפוס בן-גוריון, לסטודנטים אילתים וכן לסטודנטים מהצפון. מכללת לוינסקי מעניקה מלגת לימודים בגובה 5,000 ₪ לבוחרים ללמוד באילת בתוכנית לגיל הרך והחינוך המיוחד בשילוב עם יסודי רגיל. כמו כן, קיימת אפשרות לסטודנטים ללמוד באילת שנה אחת או יותר, ולהמשיך את לימודיהם בתל-אביב.


פתיחה

תרבות פנאי ובידור

המעוניינים ללמוד באילת ייהנו משפע מקומות בילוי, וביניהם: פאבים, מועדונים, עיר המלכים, המצפה התת-ימי, IMAX, מרכזי קניות ללא מע"מ, קניון מול הים, חוף רחצה מרהיב ביופיו ועוד. בנוסף, לאורך כל השנה פוקדים את אילת תיירים רבים, וניתן לקיים בעיר מסלולי טיולים מיוחדים, כאשר הבולט ביניהם הוא סיני. תושבי אילת נהנים מעיר תיירותית, שוקקת חיים, ומלאה באטרקציות תיירותיות, מקומות בילוי ולינה עממיים לצד אקסקלוסיביים, אירועים ופסטיבלים.


פתיחה

אפשרויות תחבורה

בעיר אילת פועלים קווי אוטובוס של "אגד" וכן שירותי מוניות רבות. "אגד" מפעילה גם קווים בינעירוניים רבים לרוב חלקי הארץ לאורך כל השנה ובעיקר בעונת התיירות. בנוסף, באילת קיים שדה תעופה, המאפשר טיסות פנים ארציות, וסטודנטים, הרשומים כתושבי העיר אילת, זכאים להנחות משמעותיות בתחבורה ציבוריות בינעירונית ובטיסות.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2022 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ