ייעוץ לימודים חינם!

לימודים בנהריה

רוצה ללמוד בנהריה?

על חוף ים, בין עכו לראש הנקרה שוכנת בירת הגליל המערבי - נהריה. העיר נהריה נמצאת במחוז הצפוני של מדינת ישראל, והיא העיר הצפונית ביותר במישור החוף. גרים בה כיום למעלה מ- 50,000 תושבים, ועל אף האפשרויות המועטות ללימודים גבוהים, נהריה מושכת אליה מדי שנה צעירים רבים, הבוחרים ללמוד בערים הסובבות אותה ואף להתגורר בה דרך קבע. 

נהריה היא עיר שוקקת חיים, המציעה מגוון נרחב של אפשרויות בילוי לצד אתרים היסטוריים ומוסדות תרבות. לרוחבה של העיר עובר נחל הגעתון, ואת גדותיו מציפים שלל חנויות, בתי קפה, מסעדות, בית מלון ועוד. העיר שוקקת חיים, וצעירים רבים בוחרים להתגורר בה במהלך תקופת לימודיהם בשל הסביבה הצעירה ואיכות החיים הגבוהה אותה היא מציעה.
מידע נוסף:
פתיחה

תרבות ופנאי בנהריה

בנהריה נפרסת טיילת לאורך חוף הים, המהווה מרכז בילוי בפני עצמו עם בתי קפה, מסעדות ושאר אטרקציות. במהלך חודשי הקיץ מתקיימים בטיילת אירועי תרבות, הכוללים הרקדות, דוכנים, וכן אירוח של זמרים ואמנים שונים. כמו כן, מציעה נהריה טיולים בכרכרות עץ רתומות לסוסים, המהווים אטרקציה ייחודית בעיר. כמוכן חופי נהריה נחשבים לחופים יפים ונקיים וניתן להנות בימי הקיץ החמים משהות ורחיצה בחופי הים.

היכל הספורט האולימפי החדש מכיל כ- 2,000 מקומות ישיבה, ומתקיימים בו מדי שנה משחקים בינלאומיים, כנסים, הופעות ואירועים שונים. כמו כן, בנהריה נמצאת ישיבת הסדר "נהר-דעה" בה לומדים תלמידים מכל רחבי הארץ, וכן מתגורר בה נכדו של הבבא סאלי, הרב דוד חי אבוחצירא, הידוע כמקובל אליו נוהרים מאות אנשים מדי יום.

פתיחה

מוסדות לימודים בנהריה

בין מוסדות הלימודים, הנמצאים בנהריה וסביבתה, ניתן למנות את: המכללה האקדמית גליל מערבי, המציעה לימודי תעודה והעשרה לצד לימודים אקדמיים לתואר ראשון, מכללת מדיאטק הייטק, יובל - המרכז הישראלי להסמכות בספורט, מכוני הכנה לפסיכומטרי ומכונים להשלמת בגרויות ועוד.

פתיחה

אפשרויות ניידות

מוסדות הלימוד נגישים לכל הודות לתחבורה הציבורית המפותחת בנהריה, הכוללת תחנת רכבת פעילה, המחברת את נהריה עם שאר חלקי הארץ, תחנת אוטובוסים מרכזית "אגד" וכן שירותי מוניות שירות לאורך כל שעות היום בתדירות גבוהה מאוד. כל אלו מקלים עם הסטודנטים הבוחרים ללמוד בנהריה, ומקצרים את זמני נסיעתם, כמו גם את הצורך בשימוש ברכב פרטי.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2022 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ