ייעוץ לימודים חינם!

לימודים בהרצליה

מעניין אותך ללמוד בהרצליה?

חופים מטופחים עם קרקע חולית זהובה, קרבה לערי השרון, אזור תעשייה משגשג ופוטנציאל תיירותי עצום - אלו רק חלק מהגורמים, ההופכים את הלימודים בהרצליה למעניינים וחווייתיים עבור הסטודנטים. הרצליה ממוקמת בשרון הדרומי, בין נתניה לתל אביב, והיא מתנשאת לגובה של כ- 50 מטרים מעל פני הים.

הרצליה הוכרזה כעיר בשנת 1960, ושמה ניתן לה על שם חוזה המדינה, בנימין זאב הרצל. בעיר מתגוררים מעל  ל- 85,000 תושבים, ועל אף שיש בה מכללה אקדמית אחת - מרכז הבינתחומי בהרצליה שמה, רבים פוקדים אותה, ונהנים מאיכות חיים גבוהה.
מידע נוסף:
פתיחה

מידע נוסף על לימודים בהרצליה

במקביל למרכז הבינתחומי בהרצליה, אשר מציע למעוניינים בלימודים גבוהים מגוון מסלולים בעברית ובאנגלית עם סטודנטים מכל העולם, ניצב בעיר מרכז להשכלת מבוגרים, הפועל בפיקוח ובהנחיית האגף לחינוך מבוגרים של משרד החינוך, התרבות והספורט.

כמו כן, במגמה לשלב מובטלים במקומות עבודה, בחודשי הקיץ עתידה להיפתח בהרצליה כיתה להשלמת השכלה תיכונית של 12 שנות לימוד. נוסף לאלו, ניתן למצוא בהרצליה מוסדות נוספים להשלמת בגרויות כמו גם מכוני הכנה לבחינה הפסיכומטרית, ואם נרחיק מעט לערי השרון (רעננה, כפר סבא, רמת השרון והוד השרון) נוכל למצוא מגוון רחב יותר של אפשרויות להשכלה גבוהה ולימודי תעודה והעשרה.


פתיחה

אפשרויות בילוי ופנאי

להרצליה מספר חופים, המשרתים את תושבי ערי השרון ותושבי הרצליה כמו גם נופשים מהארץ ומחו"ל. בין חופי הים של הרצליה נמנים: חוף אפולוניה, חוף סידנא עלי, חוף השרון, חוף זבולון וחוף אכדיה/דבוש. כמו כן, בהרצליה נמצאת המרינה הגדולה בישראל, ונמצאים בה מתחם לצורכי מסחר, נופש ותיירות, והיא הוכרזה כנמל בינלאומי. לצד חופי הים המרהיבים ומתחם המרינה ניתן למצוא בהרצליה שטחים ירוקים, כשהבולט בהם הוא פארק הרצליה.

בפארק מרחבי דשא גדולים, שבילים להולכי רגל ולרוכבי אופניים, מתקני שעשועים לילדים, אתרים לפיקניק ובתי קפה. בשעות הפנאי יוכלו הסטודנטים בהרצליה להתרשם ולבקר במגוון אתרי תרבות ואומנות, כדוגמת: התזמורת הקאמרית בהרצליה, היכל אומנויות הבמה, האנסמבל לתיאטרון הרצליה, מוזיאון הרצליה לאמנות עכשווית, גן בן שפר, מוזיאון בית הראשונים, הביאנלה בהרצליה, ואיך לא? הסינמטק, שנפתח לפני כשנתיים.


פתיחה

תרבות וספורט בעיר

הרצליה מקיימת מזה שנים מסורת של ספורט חובבני ומקצועי, ובמסגרתה נערכת "צעדת הרצליה" וכן מתקיימים חוגי ספורט מגוונים, המופעלים באמצעות עמותת "בני הרצליה". יתרה מכך, בהרצליה שוכן אצטדיון כדורגל גדול, האצטדיון העירוני הרצליה, וכן אולמות כדורסל משובחים. זאת ועוד, בהרצליה נמצא מרכז הקליעה האולימפי המשוכלל, מגרשי טניס מחימר, מרכז ה"סקווש", 2 בריכות שחייה עירוניות ובריכה אולימפית ב"קאנטרי קלאב".


פתיחה

אפשרויות התחבורה בעיר

הבוחרים ללמוד בהרצליה יוכלו להנות מרשת אוטובוסים של חברת "אגד" כמו גם מקווים של חברת "מטרופולין". בנוסף לכך, פועלת בעיר תחנה מרכזית, וליד קניון שבעת הכוכבים ניצבת תחנה רכבת, המחברת את הרצליה עם שאר חלקי הארץ. פרויקט עתידי בהרצליה הוא "הרכבת הקלה של מטרופולין תל אביב", לפיו יעבור קו ירוק בהרצליה פיתוח, קו צהוב במרכז העיר וקו ורוד במרכז ובהרצליה פיתוח. יתרון נוסף לסטודנטים חסרי הרכב הוא שבילי האופניים, שנסללו לאחרונה לאורך העיר.
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2022 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ