ייעוץ לימודים חינם!

לימודי עיצוב בלי פסיכומטרי

תואר ראשון בעיצוב בלי לעשות פסיכומטרי

רבים יודעים עוד מילדות כי קיימת בהם נטייה אומנותית, והם מעוניינים לממש אותה ולהתעסק בתחום שיקנה להם עבודה וגם יאתגר אותם. אחרים מגלים לפתע את העולם הרבגווני והאינסופי של העיצוב, ומוכנים ללמוד ולשאוב ממנו כמה שיותר. לימודי העיצוב נמשכים 4 שנים במרבית המוסדות, ואף פרק אינו מספיק בכדי לגלות את כל רזי המקצוע האלו, כיוון שהתחומים הנלמדים הם רחבי היקף ומתפתחים ותעדכנים מדי יום ביומו.

בין תארי העיצוב הקיימים אפשר למנות עיצוב אופנה וטקסטיל, לימודי תקשורת חזותי על כל גווניה, לימודי עיצוב פנים, עיצוב תעשייתי ועוד. כל אלו, אלו מציבים את לימודי העיצוב בשורה אחת עם המקצועות המבוקשים ביותר ומאפשרים לבוגרים להשתלב במגוון מקומות תעסוקה בהמשך דרכם.
מידע נוסף:
פתיחה

תנאי קבלה

מקצועות העיצוב נמנים כיום בין שורת המקצועות המבוקשים ביותר, ותנאי הקבלה אליהם, לא קלים. עם זאת, מועמדים השואלים את עצמם לגבי ציון הפסיכומטרי הדרוש, יכולים להסיר דאגה מליבם. לרוב, לימודים אלו אינם דורשים הצגת ציון פסיכומטרי כלל וכלל. דרישות הקבלה אל מוסדות ללימודי עיצוב הינן שונות בתכלית. בדרך כלל יעברו המועמדים בחינות כניסה.

לאחר מכן, יעברו המועמדים סבב ראיונות אישיים והצגת תיק עבודות רלוונטי לתחום. רבים מן המועמדים אינם ניגשים לפסיכומטרי, ונרשמים למכינות ללימודי עיצוב. מכינות אלו מגדילות את סיכויי הקבלה, מכינות נפשית ומנטלית לבחינות הכניסה והראיונות, ומציעות למועמד טעימה מעולם חדש ומרתק אליו הם הולכים להישאב למשך ארבע שנים לפחות.

פתיחה

לימודי עיצוב ללא פסיכומטרי

חלק מן הסטודנטים הטריים עשויים להיות מופתעים, עם כניסתם ללימודים במוסד זה או אחר. חסרונה של הבחינה הפסיכומטרית אינה מעידה דבר על אופי הלימודים ועל רמתם. לרוב, הרמה בלימודים מסוג זה, הינה גבוהה ביותר. הסטודנט מקדיש את מירב זמנו, על שיעורי בית, עבודות והגשות שונות. אי אפשר להצליח בלימודים אלו ללא השקעה או נכונות להתמיד ולהתעניין בתחום ובנושאי הלימוד. ישנה חשיבות רבה בהצגת תיק עבודות איכותי בפני מעסיקים. לימודים אלו פותחים דלתות רבות עבור בוגרים המעוניינים להשתלב בתעשייה.
 
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ