ייעוץ לימודים חינם!

המכללה האקדמית אורנים

היחידה ללימודי חוץ

במכללה האקדמית אורנים קיים מרכז ק.מ.ה - המרכז לקהילה, מנהיגות והשראה. במרכז זה מתקיימים מגוון קורסים בנושאי החינוך והטיפול כך שבוגרי המכללה או כל סטונדנט המעוניין בהשכלה נוספת יכול להעמיק בתחומים אלו. היחידה ללימודי חוץ באורנים דוגלת בשילוב בין הכשרה תיאורטית ומעשית תוך כדי חדשנות ויצירתיות. 

עבודה עם תלמידים בעלי צרכים מיוחדים

כחלק מההתמקצעות בעבודה עם ילדים עם צרכים מיוחדים, מועברים במרכז ק.מ.ה מספר קורסים בנושא על מנת להתנסות בטכניקות וגישות שונות בתחומים מגוונים. חלק מהקורסים המועברים הם אבחון דידקטי בעברית, קורסים בנושאי הוראה מותאמת, ניתוח התנהגותי יישומי ועוד.

הכשרה והדרכה בפסיכותרפיה ובטיפול

המכללה האקדמית אורנים מאמינה בטיפול רגשי כדרך חינוך, ולכן מציעה קורסים שונים ומגוונים בתחום זה על מנת להכשיר את בוגריה להיות מקצועיים ברמה הכי גבוהה. חלק מהקורסים הנלמדים בתחום זה הם גינון טיפולי, טיפול רגשי באמצעות בעלי חיים, ביבליותרפיה, הנחיית מיינדפולנס ועוד.

פיתוח מקצועי לאנשי חינוך

מכללת אורנים מציעה תהליכי פיתוח מקצועי המשלבים ידע אקדמי נרחב ומגוון, כלים פרקטיים ונסיון רב שנים בשדה החינוכי על מנת לפתח את אנשי החינוך ולשפר את החברה הישראלית. חלק מהנושאים הנלמדים בתחום זה הם למידה חברתית רגשית, הכשרת רכזים פדגוגיים, התמחות במדידה והערכה של תלמידים, הכשרת מנהלים ועוד.

לימודי אמנות

התכניות בתחומים אלו מיועדות להעמקה בתחום האמנות: הכשרת מדריכי אומנות ויצירה, לימודי אמנות עיוניים ומעשיים, וליווי של אמנים בראשית דרכם. הקורסים הנלמדים בתחום זה הם מגוונים וכוללים מרכז שלם ללימודי אומנות עם קורסים תדירים ומתחדשים.

תעודה מקצועית וקריירה שנייה

טיפול וחינוך בגיל הרך הם משימות שאינן פשוטות ועל כן יש להכשיר את אנשי החינוך באופן המיטבי ומכללת אורנים מציעה מגוון קורסים על מנת להעלות את יכולות המטפלים. בין הקורסים הנלמדים אפשר לקורס ייעוץ והדרכה לגילאי ינקות, ניהול מערכות חינוך לגיל הרך ועוד.

תוכניות הגיל הרך

המכללה האקדמית אורנים מציעה לסטודנטים קורסים שיכשירו אותם לטפל ולפתח ילדים בגיל הרך. למטרה חשובה זו דרושה הכשרה מעמיקה וייסודית ולכן המכללה מציעה את הקורסים ייעוץ והדרכה חינוכית, ניהול מערכות חינוך, פיתוח מקצועי למנהלי מרכזים, וקורס מחנכות שנות ינקות.

הכשרה במקצועות המשפחה וההורות

ההורים והמשפחה הקרובה של הילד הם חלק אינטגרלי בחינוך ובהתפתחות שלו. לכן, מכללת אורנים מציעה את הקורסים הבאים: הכשרת מדריכות הנקה, הכשרת מדריכות שינה, הכשרה של מנחים למעגלי גברים והדרכת הורים. בוגרי הקורסים יוכלו ללוות את הורים לילדים ולהקל עליהם בפיתוח המשפחה שלהם.

השלמות ומסלול אישי

המכללה האקדמית אורנים מציעה לתלמידיה קורסי השלמה שונים על מנת להשלים את הכשרתם ולהרוויח הכשלה גבוהה. קורסים אלו מתבטאים בקורסי מבוא לתארים כגון השלמות ללימודי תרפיה באומנות, וקורסי המשך אישיים על פי ייעוץ עם יועץ לימודים פרטי.

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?

1
אמנותית
2
קונבציונלית
3
יזמית
4
חוקרת
5
ריאלית
6
חברתית
רוצה לדעת איזה טיפוס את?
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני חושבת שאהיה טובה בעבודה הדורשת סדר ודקדקנות
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
הבנה של תופעה מדעית תסב לי הנאה וסיפוק
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני מקווה שיתפנה לי קצת זמן כדי לסדר את מסמכיי או לבדוק את חשבונותיי
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
כל יצירה המוצגת במוזיאון היא יצירת אמנות מעצם הצגתה שם
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
אני רוצה לחפש דרכים יצירתיות להביע את עצמי בצורה מקורית
מסכימה מאוד
מסכימה
ניטרלי
לא מסכימה
לא מסכימה כלל
ארצה שהשאלון והתוצאות יוצגו בלשון:
זכר
זכר
נקבה
נקבה
ייעוץ לימודים אישי חינם
מלא/י פרטיך ונציגנו יתקשרו אליך בתוך זמן קצר.
2024 © כל הזכויות שמורות לחברת ניב רווח בע"מ